Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגמר לי ה Angelwax Enigma QED יש מוצר מקביל טוב שאפשר להשיג בארץ ?

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, עשיתי ציפוי ננו לרכב לפני איזה 4 חודשים ומאז אני שוטף עם שמפו של chemical guys לציפוי  ואחרי זה עובר עם מגבת ומרסס בעדינות Angelwax Enigma QED.
אין לי ניסוי מדעי כמה המוצרים האלה באמת עזרו ומה הנחיצות שלהם אבל במבחן התוצאה אני מרוצה שהתוכנות ברק של הציפוי והעמידות מים נשמרו טוב .
לצערי התרסיס עומד להיגמר לי ולהזמין מחול שוב זה בילתי אפשרי בגלל עליית מחירי המשלוח זה הופך את זה ללא משתלם בכלל!
יש המלצה לתרסיס שמתאים לציפוי שאפשר להשיג בארץ?
המון תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג. עשיתי את הציפוי בבינו סנטר ראיתי שהם משתמשים במכונות פוליש של maguire's ...אולי שלהם אבל סתם ניחוש.

עריכה אחרונה על ידי Jon bones jones
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי,

תמיד תוכל להתקשר אליהם ולשאול, ואז ההתאמה תוכל להיות יותר טובה, בהנחה שהשתמשו באחד הציפויים המוכרים.

ובכל מקרה, יש לך את זה:

https://www.justmotor.co.il/product/נוזל-הברקה--קוויק-דיטיילר-gyeon-q2m-quick-detailer

אני אישית הלכתי על מוצרים משלימים של החברה שקניתי ממנה את הציפוי, Gtechniq, אם תרצה לקנות מחו"ל גם המוצרים שלהם טובים, ובכלל ההיצע הוא עצום. כאן לא מצאתי יותר מדי מוצרים שלדעתי מתאימים לציפוי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוצר שאני משתש בו לאחרונה, ומאוד מרוצה מהתוצאה שלו. (Gyeon) מעבר לזה תמיד מומלץ להמשיך עם אוטו ציפוי שיש מעל הרכב

ההתאמה ביניהם תהיה עדיפה. אני זוכר שיש יבואן שיושב בראש העין של מוצרי Angelwax, אם זה עדיין אצלו, שווה לבדוק אולי יש לו איזה בקבוק.

IMG_20201214_132704.thumb.jpg.7ac006d73a071221afe5822b9821ab42.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. שאלתי את היבואן בארץ ואין במלאי ולא ידוע מתי יהיה. ראיתי שיש את המוצר של Gyeon ברחובות אבל זה קצת רחוק. יש משהו מתאים שאתה ממליץ שאפשר למצוא בסניף AUTODEPO למשל ( יש ממש קרוב לבית שלי )
ראיתי שיש להם את ה TURTLE WAX אבל בניגוד ל Gyeon
 לא כתוב בתיאור שם שהוא מתאים על ציפוי קרמי / ננו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם משלוחים, כשאני לא קונה מחו"ל אני קונה מהם, אחלה של שירות ומשלוחים מהירים.

אם בכל זאת תרצה רק מאוטו דיפו, יש את הסדרה החדשה (למרות שכבר לא כ"כ) של Turtle Wax, ושם יש את המוצר הזה:

https://www.amazon.com/Turtle-Wax-53413-Solutions-Detailer-32/dp/B07XYQZ493/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=turtle+wax+detailer&qid=1617192249&sr=8-3

אתה יכול לנסות אותו ולראות אם מתאים לך.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שבסוף קניתי את ה TURTLE WAX WET WAX ומאוד מרוצה. אחרי שהאוטו רטוב ריססתי קלות וזה ממש עוזר לייבוש ויש אחלה ברק אחרי זה. אז ממליץ למי שמעוניין גם במצור מהסוג הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק החברה הבינונית מהעבר, הוציאה כמה מוצרים מפתיעים לטובה. 

בתור אחד שלא נגע במוצרים שלהם,  גם בשנים שרק הם היו קיימים כמעט בשוק, כל הכבוד להם

למרות שאיני בטוח שזה פיתוח שלהם. (אבל זה פרט שולי)

ברק כזה מזמן לא ראיתי משום מוצר. 

IMG_20210121_121115.thumb.jpg.44f24ee7c9c9bf487604e952394e76b9.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...