Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון fr 2021 יעוץ

אורין
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

אני רוצה לקנות את הסיאט לאון FR 2021 אבל יש דבר אחד שגורם לי לחשוב כמה פעמים לפני שאני קונה וזה התחזוקה שמעתי מחבר שהתחזוקה שלה היא יקרה מאוד , יקרה בהגזמה האם זה נכון והאם כדאי לוותר על הסיאט לאון בשביל פגו 208 GT שהתחזוקה שלה פחות יקרה?

מישהו יכול לעדכן אותי במחירים ביחס למכוניות אחרות ולמכוניות גרמניות בכללי?

תודה מראש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר האחזקה של הסיאט לאון לא "מאד יקר" ודי סטנדרטי (מתייחס לעלות טיפולים) למכוניות מקבילות בסגמנט.

Peugeot 208 GTi | Citroen C4 SX Automatic | Tony Kart Racer 401S 125cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון על ה2.0(שזה הfr,כבר לא עוקב אחרי סיאט בדגמים האלה אם גם יש כבר לאון fr 1.0...)

הרכב כבר אמין בגדול,והכי חשוב יש קלאצים רטובים. 

אבל אם אתה רוצה לנהוג חזק,208gti הרבה יותר מהנה מאשר הלאון. 

הלאון מנותקת ותקבל הרבה תת היגוי,והפיגו מאוד שובבה ואוהבת לפנות וחזק על 3 גלגלים. בזמן שהלאון תמשיך ישר אם תרצה לסוע בקצב של הפגו. 

המחיר של הלאון 2.0 החדשה מוגזם,165 אלף אתה יכל להביא קופרה בת שנתיים,לא חבל? 

המחירון כבר נפל אז העלות תחזוקה יקרה יותר זה נכון,אבל המחירון כבר קיבל את הצניחה שלו אז זה מתקזז. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר 208GTi - פותה"ש הזכיר את ה-208 GT Line החדשה שלא מתחרה כלל עם הלאון (ה-GT Line זאת רמת אבזור).

הלאון אחלה מכונית עם תמורה טובה לכסף (יותר בגרסת ה-Style אם אתה שואל אותי). תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי,לא שמתי לב חשבתי רוצה 208gti משומשת(יודע שהיצור הופסק ב2019) ובגלל זה גם נכנסתי לירידת ערך. 

ובגלל זה גם הצעתי קופרה בת שנתיים במקום לאון חדשה.

אז הכוונה היית לgt line אז כנראה הבן אדם לא מחפש את נס הרים בלילות. 

מה שרשמתי הודעה קודמת לא רלוונטית...

עריכה אחרונה על ידי Ido12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה 

יש למישהו אולי מחירון מוערך לכמה יעלה 15 אלף קמ ו 30 אלף קמ  בצמפיון מוטורס כי לא מצאתי בשום מקום והם לא עובדים בפסח (לסיאט לאון כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש בכוח חסרונות בליאון, היא מגיעה בדמות ירידת ערך גבוהה.

חבר בעבודה הפסיד הרבה כסף בגלל זה.

דבר שני במחיר שהיא עולה אני לא הייתי רוכש.

המחיר מאד מוגזם.

מה בדיוק עשה לך את זה בלאון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק מה אבל כניראה כל הקטע של הטכנולוגייה שלה והאבזור המצויין שלה וכמובן היופי שלה . אני פשוט התאהבתי בה מהפעם הראשונה שראיתי אותה ולא ראיתי שיש מכונית מחברה באותו מחיר שמגיעה לאבזור וליופי שלה.

ופחות אכפת לי מהערך שלה והירידת מחיר כי אני רוצה אות ללפחות חמש שש שנים איתי.

עריכה אחרונה על ידי אורין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.3.2021 בשעה 08:56, roy007 כתב:

המחיר מאד מוגזם

אולי בגרסת ה-FR, אך בגרסת ה-Style היא מאובזרת  טוב מאד והתמחור שלה 135K לפני הנחות, כך שהוא מציע VFM טוב מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מעוניין בגירסת ה-fr לכן אמרתי שהמחיר מאד מוגזם בהתאם למה שמקבלים.

לפני שעתיים, אורין כתב:

אני לא יודע בדיוק מה אבל כניראה כל הקטע של הטכנולוגייה שלה והאבזור המצויין שלה וכמובן היופי שלה . אני פשוט התאהבתי בה מהפעם הראשונה שראיתי אותה ולא ראיתי שיש מכונית מחברה באותו מחיר שמגיעה לאבזור וליופי שלה.

ופחות אכפת לי מהערך שלה והירידת מחיר כי אני רוצה אות ללפחות חמש שש שנים איתי.

שמע יופי כמובן זה טעם אישי, לטעמי אני חושב שהמאזדה 3 5 דלתות יפה ממנה

גם מבפנים וגם מבחוץ

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.3.2021 בשעה 23:16, אורין כתב:

תודה רבה 

יש למישהו אולי מחירון מוערך לכמה יעלה 15 אלף קמ ו 30 אלף קמ  בצמפיון מוטורס כי לא מצאתי בשום מקום והם לא עובדים בפסח (לסיאט לאון כמובן)

זה תלוי לאיזה מוסך תכנס. לכל מוסך יש מחיר שעת עבודה אחר. 

אני מטפל בFR שלי במוסך מרכזי של צ'מפיון בראשון לציון, שעת עבודה 340 שקלים, יקר מאוד.

טיפול שנה ראשונה עלה 750 שקל, החלפת שמן.

טיפול שנה שניה עלה 1500 שקל, שכולל גם החלפת מסננים נוספים.

טיפול שנה שלישית עלה 1850 שקל, שכולל גם רפידות בלם אחוריות והעברת טסט.

כל החלקים כמובן מקורים.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.3.2021 בשעה 16:01, roy007 כתב:

לפי דעתי גם דמי הביטוח השנתיים יקרים משמעותית מרכבים אחרים בקטגוריה.

שווה לבדוק את זה גם

זה כבר מזמן לא נכון, עלויות הביטוח סטנדרטיות ובחלק מהמקרים אפילו נמוכות מהמתחרות, כולל לדגמי FR. בשביל ביטוח במחיר טוב צריך לא להתעצל ולעשות קצת סקר בין החברות.

לגבי עלות הטיפולים - סטנדרטית לחלוטין. החזקתי יונדאי ומאזדה לפני שעברתי לסיאט וסקודה ואין הבדלים משמעותיים בעלויות הטיפולים אצל היבואנים. מה גם שמבחינתי גם טיפול שנתי שיקר ב-200-300 ש"ח לא היה גורם לי להימנע מלרכוש את הרכב שאני רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...