Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי קרוסאובר 2015, 1.6 אוטומט - נורת מצברת נדלקת במהלך הנסיעה (היו מורכבים מצתים לא נכונים שגרמו לתקלה)

TheExplorer
מעבר לפיתרון נפתר ע"י TheExplorer,
שימו לב! השרשור הזה בן 1065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במיוחד כאשר נתקלים בבעיה שלא מוצאים לה פתרון מהיר יחסית ואתה כנראה שברת שיאים.

אז צריך לחזור למקורות, משמע להחזיר הכל למקוריות הרכב, אם זה התקנות או חיווט וחלקים שיכולים להשפיע.

במיוחד מבעיה שנפתרה למישהו שהחליף מצתים, כדאי לנסות, המקרה שלך חזור למוסך שהרכיב לך מצתים לא מתאימים ודרוש או להחליף למה שמתאים או זיכוי כספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 370
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצתים לא תקינים או מתאימים גורמים לפעמים "לרעשים" לקווי תקשורת ויחידות בקרה ובהחלט עלולים לגרום לתקלות שונות ומשונות. 

משהו שנתקלתי בו מידי פעם ולכל הכוון הזה באמת מעניין והגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.3.2021 בשעה 11:51, Max_igo כתב:

1. מוסך מורשה של סוזוקי שבו עשיתי את הטיפול לפני שבוע. הם טענו שבדיוק אתמול הגיע רכב דומה לשלי עם בעיה דומה. הם לא יודעים כרגע להגיע לי ממה הבעיה נגרמת אבל שלחו את האלטרנטור והמחשב של הרכב השני לבדיקה וברגע שתהיה להם תשובה, ידברו איתי.

קודם כל מזכיר לך הכל התחיל שרשמת טיפול גדול + 2 רצועות,אבל את האמת, גם אם היית מזכיר אז,שעל הדרך החלפת פלאגים,לא היינו חושבים שמוסך מורשה יבואן :shock3: שם לא מתאים....מפה שטיפת מנוע....מצבר קצת עייף...בסוף אוטו חצי מפורק,חצי נחמה,שאת הרוב עשיתה בחיפה,שבהחלט עבדו לפי ספר,והיו יותר מהוגנים,אבל עדיין נגרם לך עוגמת נפש שניתן להוכיח בקלות !

מכוון שהמקרה שלך בטוח ידוע ליבואן,אפילו יצרן,הכל מתועד וקל להוכחה אני הייתי תובע את "הצורה" של המוסך שעשה לך את הטיפול הגדול,על רשלנות תורמת,לשניה אל תחשוש ללכת לתביעות קטנות,יש לך זכיה מובטחת עם פיצוי כספי לא קטן !

עכשיו תחשוב כמה לקוחות (הרוב) לא אסרטיבים כמוך,מנסים לחשוב בהיגיון,פותחים דיון בקבוצה הנכונה,וסומכים על "תותחים" שיודעים לזהות תקלות רק ממבט,מה נראה לך עשו ללקוח השני עם אותה תקלה,שברור לא היחיד,לך תדע כמה פלאגים (לא מתאימים) נשאר להם במלאי או קנו בגרושים כדי להגדיל רווחיות !!! 

לפני 54 דקות, Max_igo כתב:

... התקלה הזאת לא סטנדרטית וזה קצת מצחיק שלבסוף הפתרון הגיע מפורום רוסי.

זה קורה כל הזמן,אחד יותר רציני ברשת,אחרי שכל הפרוטוקולים לא עוזרים,מתחיל לחפור בפורומים במזרח אירופה/צרפת/בריטניה ועולים על פתרונות שונים,ואז זה מופץ בוואטסאפ הפנימי של המוסכים,תהיה בטוח המקרה שלך כרגע פתח שיח רציני שם ;)

בקיצור קולולוללולולולוללוללו....אפשר לפרוש מהפורום.

נ.ב. לפחות הקירקושים ברכב נעלמו :D 

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, ocsi4u כתב:

קודם כל מזכיר לך הכל התחיל שרשמת טיפול גדול + 2 רצועות,אבל את האמת, גם אם היית מזכיר אז,שעל הדרך החלפת פלאגים,לא היינו חושבים שמוסך מורשה יבואן :shock3: שם לא מתאים....מפה שטיפת מנוע....מצבר קצת עייף...בסוף אוטו חצי מפורק,חצי נחמה,שאת הרוב עשיתה בחיפה,שבהחלט עבדו לפי ספר,והיו יותר מהוגנים,אבל עדיין נגרם לך עוגמת נפש שניתן להוכיח בקלות !

מכוון שהמקרה שלך בטוח ידוע ליבואן,אפילו יצרן,הכל מתועד וקל להוכחה והייתי תובע את "הצורה" של המוסך שעשה לך את הטיפול הגדול,על רשלנות תורמת,לשניה על תחשוש ללכת לתביעות קטנות,יש לך זכיה מובטחת עם פיצוי כספי לא קטן !

עכשיו תחשוב כמה לקוחות (הרוב) לא אסרטיבים כמוך,מנסים לחשוב בהיגיון,פותחים דיון בקבוצה הנכונה,וסומכים על "תותחים" שיודעים לזהות תקלות רק ממבט,מה נראה לך עשו ללקוח השני עם אותה תקלה,שברור לא היחיד,לך תדע כמה פלאגים (לא מתאימים) נשאר להם במלאי או קנו בגרושים כדי להגדיל רווחיות !!! 

כן, זה מתיש, מאוד. כל ההתעסקות הזאת במשך החודשים האלה סחטה אותי.

מילא אם הייתי חושב שהם עשו מה שעשו בצורה תמימה ובלי לשים לב, אבל כמו שאמרתי, הפלאגים האלה לא תואמים לשום רכב שהם אמורים לטפל בו במוסך הזה (לפי האתר של דנסו). איך הם שמו אותם ברכב שלי ועוד חייבו אותי ב-651 ש"ח עליהם? שאלה נהדרת.

הנזק הכספי הישיר שנגרם לי מהדבר הזה הוא כ - 2000 ש"ח, המחיר של הפלאגים, העבודה ששילמתי על האלטרנטור ואז על ההחזרה של הקודם והפעם השניה ששילמתי על העבודה בחיפה. בנוסף נסיעות ודלק, נסעתי לחיפה כ-6 פעמים בגלל התקלה, כמה פעמים חזרתי ברכבת. הרכב נשאר שבועיים במוסך ומעל הכל, היו נסיונות לתקן את הצמה שבכלל לא הייתה פגועה, הועבר חיווט עקיף, דברים נותקו וחוברו, חצי רכב פורק והורכב חזרה, לקחתי יומיים חופש ואני לא יודע כמה שעות בזבזתי על כל התהליך. איך אפשר לכמת את זה בכסף? 

מילא תקלה, זה קורה. אבל פה מדובר ברשלנות במקרה הטוב של המוסך וחמדנות או טפשות במקרה הרע. גם אני לא הייתי מתאר לעצמי שישימו פלאגים לא תואמים בטיפול במוסך מורשה, אפילו לא חשבתי לבדוק את זה. אני שמח שמצאתי את הפתרון בסופו של דבר וגם למדתי המון דברים מכל התהליך אבל אני גם מאוד כועס בגלל החודשים האלה.

בכל מקרה, העברתי פניה ליבואן שמכיר את הסיפור של הרכב שלי כבר ובמקביל אסע מחר למוסך שביצע את הטיפול לדבר איתם ישירות. אני לא מצפה שיקחו אחריות, אבל אנסה בכל זאת. לאחר מכן אני אחליט מה לעשות הלאה.

עריכה אחרונה על ידי Max_igo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Max_igo כתב:

הנזק הכספי הישיר שנגרם לי מהדבר הזה הוא כ - 2000 ש"ח, המחיר של הפלאגים, העבודה ששילמתי על האלטרנטור ואז על ההחזרה של הקודם והפעם השניה ששילמתי על העבודה בחיפה. בנוסף נסיעות ודלק, נסעתי לחיפה כ-6 פעמים בגלל התקלה, כמה פעמים חזרתי ברכבת. הרכב נשאר שבועיים במוסך ומעל הכל, היו נסיונות לתקן את הצמה שבכלל לא הייתה פגועה, הועבר חיווט עקיף, דברים נותקו וחוברו, חצי רכב פורק והורכב חזרה, לקחתי יומיים חופש ואני לא יודע כמה שעות בזבזתי על כל התהליך. איך אפשר לכמת את זה בכסף

בחיים הכל ניתן לכמת בכסף,במישור המשפטי !!
לכן תחסוך ממך עוד עוגמת נפש,הרי נראה לך שתגיע לשם,יגידו וואו אתה צודק,אנחנו היינו לא מקצועיים,עבדנו לא לפי הספר,יציעו לך פיצוי כספי ?!

בגלל זה יש לך תביעות קטנות,בלי עו"ד תעלה פירוט של כל ההשתלשלות של אירועים,עם פירוט של כל שקל נזק,עוגמת נפש תרשום בלי הגזמה,שלם אגרה,שלח להם העתק,הייתי מכניס לתביעה גם את היבואן,שיש לו אחריות מנהלית על התנהלות של מוסך מטעמו....שהם ירדפו אחרייך !

תמשיך בחיים שלך בקיצור,רוב הסיכויים שלא תגיע לבית הדין,יציעו לך פשרה לפנים משורת הדין לצערי,אני אישית אולי הייתי לוקח עד פסק דין חלוט,שיהיה תיעוד לאנשים הבאים שירצו לבדוק בקשר למוסך הזה !

לפחות מצאת מוסך נורמלי בחיפה להמשך טיפול,הרי רובם כאלו,ואת הרשלנים (זה בכל תחום) חייבים להעניש ! 

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, ocsi4u כתב:

בקיצור קולולוללולולולוללוללו....אפשר לפרוש מהפורום.

אולי זה הזמן להודות גם לכל מי שכתב פה והשתתף בדיון. זה לא מובן מאליו, בעיקר כשמחוץ לפורום כולם אמרו לי: "תעזוב את הנורה בשקט, כל עוד האוטו נוסע..."

לפני 52 דקות, ocsi4u כתב:

נ.ב. לפחות הקירקושים ברכב נעלמו

זה בכלל, 5 שנים הרכב הזה קרקש ועכשיו שקט. 🙃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב. שמח לשמוע שאחרי כל הטרטור הזה, סוף סוף (בלי עין הרע) נפתרה הבעיה. 

רק שאלה קטנה היות ולא עקבתי 100% אחרי השרשור (בכל זאת, 24 עמודים) אלא רק גיששתי פה ושם.

מה קרה בעצם אחרי ששטפו לך את תא המנוע באחד המוסכים? הרי כל החשד התחיל מזה. הם השתמשו במים כדי לנקות לך את תא המנוע, ובעצם זה ספציפית לא גרם לכלום?

אומנם לפי הקריאות פה ושם אתה לא אחד שמחפש הרפתקאות, אבל לדעתי כן יש פה איזה קייס ומינימום של פיצוי שחייבים לתת לך על כל עוגמת הנפש הזו.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, iEminem כתב:

קודם כל מזל טוב. שמח לשמוע שאחרי כל הטרטור הזה, סוף סוף (בלי עין הרע) נפתרה הבעיה. 

רק שאלה קטנה היות ולא עקבתי 100% אחרי השרשור (בכל זאת, 24 עמודים) אלא רק גיששתי פה ושם.

מה קרה בעצם אחרי ששטפו לך את תא המנוע באחד המוסכים? הרי כל החשד התחיל מזה. הם השתמשו במים כדי לנקות לך את תא המנוע, ובעצם זה ספציפית לא גרם לכלום?

אומנם לפי הקריאות פה ושם אתה לא אחד שמחפש הרפתקאות, אבל לדעתי כן יש פה איזה קייס ומינימום של פיצוי שחייבים לתת לך על כל עוגמת הנפש הזו.

הם שטפו את תא המנוע עם מים ומטאטא בסוף הטיפול. החשד שלי היה שזה גרם לקורוזיה או לנזק מכני כלשהו (בגלל המטאטא) ומשם התחילה הנורה להדלק. כנראה זה לא גרם לכלום (אם כי זה עדיין רעיון גרוע), לפחות לא בטווח המיידי.

לפני 18 דקות, iEminem כתב:

אני בהחלט רוצה לקבל בחזרה לפחות את הכסף ששילמתי ישירות בגלל הטעות שלהם. זיכוי על המצתים + זיכוי עבור מה ששילמתי למוסך בחיפה שניסה לאתר את הבעיה והנסיעות לשם ובחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקליט הכל,

שמח שהכל בא על מקומו בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצתים הלא מתאימים עדיין אצלך?
נשמע סיפור הזייה לגמרי. הייתי שמח לעשות ניסוי ולהרכיב אותם על רכב זהה ולראות אם התקלה משתחזרת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Igalz כתב:

המצתים הלא מתאימים עדיין אצלך?
נשמע סיפור הזייה לגמרי. הייתי שמח לעשות ניסוי ולהרכיב אותם על רכב זהה ולראות אם התקלה משתחזרת

כמובן, עדיין אצלי. אני צריך "להחזיר" אותם למוסך הרי.

אם תמצא רכב כזה שיהיה מוכן לעשות את הניסוי, המצתים שלך (לאחר שאעבור מחר במוסך ואדבר איתם)

בכל מקרה בפורום הרוסי, יש לא מעט אנשים שמתלוננים על זה. אני לא יודע אם זה משתחזר בכל פעם ועל כל רכב מהדגם הנ"ל, אבל זה קורה וזה נשמע כמו ניסוי מעניין. אני יודע שהמוסך המרכזי בחיפה לא פגש את המקרה הזה עד כה, אבל הם לא נוהגים לשים מצתים לא מתאימים ללקוחות שלהם כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Igalz כתב:

שמע סיפור הזייה לגמרי. הייתי שמח לעשות ניסוי ולהרכיב אותם על רכב זהה ולראות אם התקלה משתחזרת

יש מתנדבים בקהל? 😆
מבטיח לסגור אותם עם ידית מומנט

• מצחיק 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...