Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הקטע של יוטיוב עם פרסומות חולי סרטן

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם אני מקבל איזה סיפור, פעם ילד X, פעם ילד Y, פעם ילד שבוכה על אבא שלו, עכשיו ילד שישר מתחיל לבכות בלי דיבורים והכי מזעזע אמא שמספרת על האצבעות הנופלות של הילד שלה וגם מראים את זה !

זה מחריד, אני רוצה לשמוע מוזיקה ואז צריך לראות יד של ילד בלי אצבעות!?!?

זה ממש טרנד וכל פעם יש איזה מסכן תורן.

אם הם באים לבקש תרומות אז מאיפה הם מממנים את הממומן של יוטיוב ?!

שלא תבינו אותי לא נכון, הסיפורים עצובים וחלקם מזעזעים, אבל למה אני צריך להחשף לזה בכל פעם שאני רוצה לשמוע או לראות משהו ? זה לא פרסומת רגילה, זה כמו שאני אדחוף פרסומת עם מוגלה נוזלת

• אהבתי 1
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 30 דקות, phpclub כתב:

אם הם באים לבקש תרומות אז מאיפה הם מממנים את הממומן של יוטיוב ?!

איסוף תרומות נהפך להיות מקצוע קרי יישנם אנשים שמתפרנסים מניהול מסע התרומות ואין להם בעיה לשלם עבור הפרסום ביוטיוב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כולנו .. גם הם עברו לעבוד מהבית. 

למה קבצן צריך לצאת לצומת,  הם מצטלמים פעם אחת ובזמן שהקופה דופקת הם יכולים לעשות דברים אחרים. 

מעניין אותי כמה כבר הילדה טובי שווה?  בטח עשו עליה כמה מיליונים.  

וטובי בכלל אין לה שום בעיה , היא רק בוכה שכואב לה,   

עברה את כל הבדיקות האפשריות בארץ ולא מצאו מה לא בסדר בה.. אבל ממשיך להיות לה כואב. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא ברור איך זה שבמדינה עם הרפואה בין המתקדמות בעולם, יש כל כך הרבה ילדים שרק ניתוח דחוף בחו"ל במאות אלפי דולרים, שבמקרה קופת החולים לא מממנת, יציל אותם.

• אהבתי 2
  • מעניין 3
  • רעיון טוב! 4

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה מתאים לשפוט או לצחוק על חולה סרטן או ילד שנפלו לו האצבעות

שים חוסם פרסומות ותתקדם הלאה

יכול להיות שלאותו חולה אין בעיה לגייס 3000 שקל בחודש לפרסום

אבל יש לו בעיה לגייס 800,000 לטיפולים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול ליידע את יוטיוב שהפרסומת לא מתאימה לך ושלא יוצגו לך פרסומות מהסוג הזה,

בדיוק כמו שאפשר ״לדווח״ על פרסומות של google ads. תדווח פעם/פעמיים/שלוש וזה ייפסק (יציגו לך ז׳אנר אחר).

https://support.google.com/google-ads/answer/7660847?hl=en#

עריכה:

בדקתי לרגע בדפדפן נטול חסימות -

קודם כול אפשר ללחוץ על ״דיסלייק / אצבע מורה למטה״.

בנוסף אפשר ללחוץ על כפתור ה-i ומשם stop seeing this ad וגם report this ad

או במילים אחרות - כמה דקות מזמנך, קצת עקשנות והכול יסתדר.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט משתק לראות את הקריאות הנואשות הללו לעזרה.

מחד  - זה פרסום שאולי יש מי שמרויח ממנו באופן ציני, מאידך - אני לא רוצה לחשוב על התהום הנוראה בה נמצאים ההורים שנאלצים לחשוף כך את ילדיהם הקמלים....

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל גם המון כאלה ברוסית עם כתוביות בעברית, שזה מצד אחד גורם לך לחשוב שזה באמת עולה חדש מסכן שעלה לארץ בתקווה לרפא את הילד שלו, אבל מצד שני יש סיכוי טוב שהילד הזה בכלל לא בארץ.

אני מצטער, זה פשוט לא מסתדר לי בראש שבמדינה עם רפואה ששמה הולכת לפניה, תעשיית תיירות רפואית, וביטוח בריאות חובה לאזרחים, צריך לגייס כסף לניתוח דחוף בחו"ל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, vadim6385 כתב:

אני מצטער, זה פשוט לא מסתדר לי בראש שבמדינה עם רפואה ששמה הולכת לפניה, תעשיית תיירות רפואית, וביטוח בריאות חובה לאזרחים, צריך לגייס כסף לניתוח דחוף בחו"ל.

לא הכל בבת הבריאות,יש טיפולים נסיוניים יקרים שאין בארץ וכו'.

הפרסומות האלה מעצבנות,אבל מתרגלים...הייתה תקופה שראיתי פרסומות לטמפונים אחרי כל סרטון בערך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיש ילדים שהחיים שלהם תלויים בתרומות.

מצד שני, אם זה קמפיין שנראה מקצועי, זה הרבה פעמים עמותות שמפרנסות בעיקר את המנהלים ובני משפחותיהם.

• אהבתי 6
  • מעניין 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חקירה בטוויטר ^

אגב, אחרי כל השינויים והעדכונים בתקנות של מלכ"רים ועמותות, קל יחסית לבדוק מי עומד מאחורי מה ואיך נראה מאזן הכספים, למי שזה מעניין אותו. זה כבר לא סיפור בלשי שדורש תחקיר עיתונאי.

מה שקצת עצוב בסיפור הזה שגם בעמותות נקיות לגמרי עם מתנדבים בלבד ללא שום שכר, העלויות השוטפות מפתיעות לרעה - הטופסולוגיה הנדרשת לקבלת אישור מנהל תקין עולה לא מעט כסף (רו"ח, אגרות וכיו"ב) - צריך להיזהר מקפיצה למסקנות ולבדוק כל מקרה לגופו.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...