Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבות רכב מתוחכמות

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, zaf כתב:

ביומטרי יהיה בעייתי בשינוע על ידי מי שאינו בעל הרכב. אבל מרגע המסירה הפעלה ואימות OTA כנגד נהגים רשומים בלבד ואתה אמור להיות מכוסה, לכן גניבה תהיה רק לצרכי פרוק. 

גם בהעברת בעלות האימות חייב להיות מול בעל הרכב המאומת ובנוכחותו כחלק מהתהליך.  כמו העברת העלות היום באתר משרד התחבורה. 

אפשר לפתור את זה ע"י הנפקת אישורים חד פעמיים על ידי בעל הרכב.

תקפוץ לך התראה בטלפון האם הנהג הזה מאושר, כן או לא.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ואם לא מאושר? 

כל הרעיון הוא שלא תוכל לעשות כלום ברכב בלי אוטנטיקציה OTA כפולה. ואני אסחף ואומר שהקוד OTC יהיה כזה שמתחלף כל 30 שניות 🙂 כך שמרגע קבלת OTC יש לך 30 שניות להניע.

3 נסיונות שגויים ורכב ננעל ל 24 שעות 😂

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, המחליף כתב:

למה לא נשוב לשיטות של הסובארו משנות ה-90 (לגאסי, DL, אימפרזה) ונשים מנעולים על ההגה וההילוכים? זה יכול להוריד לו את מרווח זמן הפריצה.

כנראה שאנו מפונקים ואין לנו כ וח לפתוח ולנעול כל הזמן..😄

nice-drive.co.il/product/מנעול-הגה#lg=1&slide=0 

ואז יגנבו את האוטו בדיוק כשלא נעלת אותו (בחניה של הסופר למשל).

קרה לחבר עם סובארו סטיישן 85, שהייתה מאובזרת במיטב המנעולים.

לפני 27 דקות, zaf כתב:

נו, ואם לא מאושר? 

כל הרעיון הוא שלא תוכל לעשות כלום ברכב בלי אוטנטיקציה OTA כפולה. ואני אסחף ואומר שהקוד OTC יהיה כזה שמתחלף כל 30 שניות 🙂 כך שמרגע קבלת OTC יש לך 30 שניות להניע.

3 נסיונות שגויים ורכב ננעל ל 24 שעות 😂

ואם אני נמצא במקום בלי קליטה (חניון תת קרקעי עמוק למשל)?

כל הפתרונות המוזרים האלה מעיקים בעיקר על בעל הרכב, עד שהוא מתייאש ומבטל את המערכת. גנב מיומן ימצא דרך לעקוף אותם, מקסימום יבוא עם גרר, וייקח את הרכב לאיפה שיהיה לו את כל הזמן שבעולם להתעסק עם זה.

הכי טוב לדעתי לעשות ביטוח מקיף ולקוות לטוב.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי גנבו את המזדה 3 שנת 2014 לפני יומיים מתחת לבית שלו ביבנה.

יש שם חוליה שגונבת רק מזדות

באותו לילה נגנבו שם 3 מזדות

סהכ בשבועיים האחרונים נגנבו 10 מזדות.

באו עם סוג של מוט ופשוט פירוקו את החלון המשולש הקטן בדלת האחורית דחפו יד פתוח את הרכב

ואז רואים בצילומים שבמשך 5 דקות הוא מבצע כנראה התחברות עם מחשב שלו בכיסא הנהג

סהכ 7 דקות ואין רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לבנת חבלה מתחת למושב הנהג, מחוברת לטלפון סלולרי.

לא מוצא את הרכב? מתקשר לטלפון.

אם לא שמעת כלום, בטח בחדשות כבר תשמע.

• אהבתי 3
  • מצחיק 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק צחוק,

בעבר הרחוק כשהיו פורצים לי עשרות פעמים את הרכבים לגנוב מערכות (הייתי מתקין שוב ושוב, חולה מוזיקה)

היו לי כמה פנטזיות איך למגר את התופעה, אחת מהן הייתה לחשמל את הרכב עם זרם חלש (סתם מחשבות)

או זרוע שנפתחת ישר לפנים בשבירת חלון.

סתם קוריוז מתסכול על הפריצות, לא לקחת את זה ברצינות. מזל שזה חלף מהעולם, למרות שלפני כמה שנים השארתי מעיל ממש יקר בחלון (תמיד תולה מעילים ברכב, הפסקתי) ועוד שמיכת פוך חדשה, וסט דיסקים שהיו בדלת. הכל נלקח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, דני 9999 כתב:

לאחי גנבו את המזדה 3 שנת 2014 לפני יומיים מתחת לבית שלו ביבנה.

יש שם חוליה שגונבת רק מזדות

באותו לילה נגנבו שם 3 מזדות

סהכ בשבועיים האחרונים נגנבו 10 מזדות.

באו עם סוג של מוט ופשוט פירוקו את החלון המשולש הקטן בדלת האחורית דחפו יד פתוח את הרכב

ואז רואים בצילומים שבמשך 5 דקות הוא מבצע כנראה התחברות עם מחשב שלו בכיסא הנהג

סהכ 7 דקות ואין רכב

ראשית, משתתף בצערו של אחיך. כואב הלב-איפה המשטרה בדרום הפרוע?

האמת הייתי השבוע בחוף שרון בעת לילה מאוחרת וראיתי ניידת אבטחה נוסעת הלוך ושוב כך שזה יכול להוות פתרון המרחיק גנבים באזורכם- ניידת עירונית עם אורות כחולים זה מרתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, המחליף כתב:

ראשית, משתתף בצערו של אחיך. כואב הלב-איפה המשטרה בדרום הפרוע?

האמת הייתי השבוע בחוף שרון בעת לילה מאוחרת וראיתי ניידת אבטחה נוסעת הלוך ושוב כך שזה יכול להוות פתרון המרחיק גנבים באזורכם- ניידת עירונית עם אורות כחולים זה מרתיע.

לרכב לא היתה אזעקה 

אלא חברה שיודעים מה הם עושים

גם ביצאה באו הרימו יפה את השער באופן ידני ושלום על ישראל

שראיתי את הסרטונים פשוט תסכול.

היו צריכים עכשיו לקנות עגלה חדשה היתה אחת מאוד יקרה ברכב, כיסא חדש לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי , תעזבו זיהוי נהג. המחשב הראשי חייב לפני הכל להתחבר לשרת היצרן , לתת לו רשימת כל המחשבים ברכב (כל התקשורת בינהם מוצפנת) השרת מוודא שכל הרכיבים רשומים למס שלדה ואם הכל עבר בשלום: פקודה מרחוק להניע.
ככה אי אפשר לבוא עם מחשב מהבית אי אפשר גם לתקן את האוטו בחצר. התנתק כבל ,קרא לטקסי. פיצוץ emp : הלך טוטלוס.
למהדרין: תשלום פרימיום מקוון למצב צליעה למוסך הקרוב.

מי שהלך וחנה בעזריאלי במינוס 3 בלי אינטרנט: שיזמין גרר או שירות wifi חירום.
אחרי פעם אחת ילמד שעדיף לבוא ברכבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט: קונים צרפתיה ישנה. או פורד. לא צריך כלום, אף אחד לא רוצה לגנוב את הרכב יותר ושלום על ישראל.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 4

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.3.2021 בשעה 11:28, om2 כתב:

שאלתי לפני חצי שנה חבר שעובד במז"פ איך הכי טוב לשמור על הרכב או אמר שאין דרך כזאת היום וחשוב לעשות מקיף אם זה רכב "גניב"

אכן. לכן אני לא משקיע בשום אמצעי מיגון ברכב. לא קודנית, לא איתוראן, לא מצלמה ולא שום דבר אחר. מי שירצה לגנוב - יגנוב. אני לא מתכוון לקדוח בכל הרכב בשביל לעכב אותו ב-10 דקות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, save כתב:

בגלל זה אמרתי , תעזבו זיהוי נהג. המחשב הראשי חייב לפני הכל להתחבר לשרת היצרן , לתת לו רשימת כל המחשבים ברכב (כל התקשורת בינהם מוצפנת) השרת מוודא שכל הרכיבים רשומים למס שלדה ואם הכל עבר בשלום: פקודה מרחוק להניע.
ככה אי אפשר לבוא עם מחשב מהבית אי אפשר גם לתקן את האוטו בחצר. התנתק כבל ,קרא לטקסי. פיצוץ emp : הלך טוטלוס.
למהדרין: תשלום פרימיום מקוון למצב צליעה למוסך הקרוב.

מי שהלך וחנה בעזריאלי במינוס 3 בלי אינטרנט: שיזמין גרר או שירות wifi חירום.
אחרי פעם אחת ילמד שעדיף לבוא ברכבת.

וזה למה שאני מעדיף שהרכב שלי לא ידרוש קישור לשום שרת.

הספיק לי שבסיויק עף הקידוד של אימובילייזר, והיה צריך לקודד אותו למפתחות בחיבור לשרת של הונדה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, zaf כתב:

נו, ואם לא מאושר? 

לא מניע, נועל דלתות, ומחכה שה-Squatter יתפגר ממכת חום, או סתם מזמין משטרה (גם ככה בכל הרכבים החדשים יש כפתור שמצלצל ישר למשטרה)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.4.2021 בשעה 14:08, m3x7r3m3 כתב:

יכול להיות פרוטוקולים מיוחדים של היצרן שמאפשרים כל מיני מעקפים דרך ה-OBD

פשוט יותר: ניתן לבטל את אימובילייזר, ולהוסיף מפתח חדש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...