Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבות רכב מתוחכמות

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ראיתי כמה תמונות של ציוד שנתפס אצל גנבי רכב. למראה התמונות נראה שכבר מזמן לא מדובר בחובבים.

בערד במיקרה שבו נורה הגנב, היה ברכב מכשיר משבש תדרים שכנראה חסם את שידור האיתוראן.

בכתבה המצורפת נראה שבידי גנבים יש קורא ומקודד ל OBD

https://roshhaayin.mynet.co.il/local_news/article/rkLBKCPZO?utm_source=Taboola_internal&utm_medium=organic

נראה שהמיגון האולטימטבי צריך להיות נחש שישב על מושב הנהג 🙂

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגנבים כבר מזמן לא מטומטמים, משבשי תדרים, כניסה והנעה מבלי שבירה של משהו ועוד.... העולם התקדם וככה גם הם.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר שנים ככה

לפעמים גם מגיעים עם חלקים מתאימים מראש כדי לעקוף כספות וכו'

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין זה שלפחות אחד מהחוליה מיומן בשימוש ב קורא OBD . 

והנגישות למשבש זה בכלל עבודת הכנה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משבשי תדרי סלולר (לטווח קצר, אתה צריך כולה טווח של 5-10 מטר מסביב לאוטו = 10-15 מטר רדיוס בסה"כ) יש מוכנים כאלה מסין שעולים גרושים.

הם גם לא עובדים חכם, פשוט חוסמים את כל הטווח של הסלולר (גם תדרים שלא נמצאים בשימוש בישראל בכלל ובאותו מקום בפרט)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה זה המחשב עם SIM? בשביל מה צריך SIM?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמשים במחשב כדי להניע, ואז מפעילים משבש תדרים בנסיעה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2021 בשעה 13:22, korola כתב:

לא הבנתי איך מנגנון הרמת חלון הפך לציוד פריצה ונהיה מתקן להרמת חלונות?

image.png.cb91c41a3d7e1ab9ba705447a1f6b109.png

image.thumb.png.c7639d3284d8a48ce075557594fddb89.png

בצד ימין למטה, זה בית פיוז ANL? או משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2021 בשעה 17:40, Arteko כתב:

בשביל אינטרנט בתוך האוטו

לא לזה התכוונתי. 
בצילום מופיע קורא OBD, והינחתי שלזה קרא הכתב "מחשב" , לכן תהיתי האם באמת הקורא הזה מתחבר לרשת. נראה היה לי שמה שהכתב ראה היה יותר כרטיס זיכרון. 

בכלל אני תוהה, איך הגנבים מכירים את ה OBD כל כך טוב שהם פותחים רכב בפשטות ובמהירות ועוקפים את כל ההגנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...