Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על סוזוקי אלטו?

liorlev1
שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כולם מודעים. תבדוק באתר של לובינסקי לגבי הריקול, למרות שלפי מה נאמר פה הריקול משום מה לא תקף לגבי ה1.2 אטמוספרי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולה להיות, כדי לבדוק עם מורשה יבואן לגבי הריקול, אם אין, הייתי בודק ומחליף בצורה יזומה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לביקורת על האלטו, 

רכב אמין מאוד, חף מתקלות כי הוא פשוט חף מהכל בעצם ... 😐

רכב שאני קורא לו קרטון חלב, לא בטיחותי, לא נעים לנהיגה, אתה מרגיש כאילו אתה יושב על בול עץ ותרגיש כל מהמורה, אבל היי, נוחות זה עניין אישי לכל אחד. 

אני מעדיף שלא לראות את הרכב הזה ודומיו על הכביש, כי משהו זול עולה ביוקר, ובאלטו החיסכון גורר עמו פשרות רבות. 

אבל כן יש לי הערכה וכבוד למי שנוהג באוטו כזה במהירות של 110~120 קמ"ש.

היתרון ברור, מנוע אמין שרוב הסיכויים ימשיך לפעול גם כאשר הנכדים שלי יהיו בקבר (ואין לי ילדים עדיין) או עד שהדלק יגמר מהעולם. 

אני לא יודע מה איתך, אבל אני לא הייתי רוצה לראות את יקריי ואהובי לבי נוסעים ברכב קרטון.

אני הייתי מתאמץ עוד טיפה וקונה רכב סופר מיני לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש 208 ידנית עד 60000 ק"מ שטופלה בחברה. כן קשה למצוא, אבל אפשרי!.

עם הרבה מאוד סבלנות. וזה נכון לכל רכב. 

לגביי הטיימינג באטמוספרי- בדקתי בחברה ולא ידועות על בעיות בדקתי גם עם חברים שעובדים בלובינסקי ואמרו שבאטמוספרי הרצועה מחזיקה המון זמן מעמד. 

חוץ מזה: בכל רכב מלפני 10-15 שנה שהיה לו טיימינג וגם לאלה שיש להם עדיין רצועה, מחליפים בלי קשר לק"מ כל 3-4 שנים...

אז זה משהו שאפשר למנוע, החלפה בחברה עולה 1600-1700 שקל (קיבלתי הצעות מחיר כבר מ 2 מוסכים שונים, אני אחליף ב"ה בטיפול הבא).

הנחיית היצרן של פיגו המעודכנת היא להחליף את הרצועה כל 6 שנים ולא כל 10 כפי שהיה עד עכשיו, וזה נבדק לפני כשבועיים מול מוסך מורשה של לובינסקי. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר - למה ההתעקשות על רכב שטופל במורשה יבואן?

אם טופל במוסך מתמחה כמו גבע, לא טוב?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבע/שאפט/אורן גם טוב. אבל לרוב לצערי לא מטפלים שם. ואני כבר נתקלתי בחנויות חלקי חילוף ומוסכים שרוצים למכור שמן ומוכרים שמן בתקן שלא מתאים....בעיקר שיהיה 5w30 וזה לא נכון. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itamarg  -  הכי נמוך שמצאתי בפיזו 208 זה 120,000KM  - סביבות 18-20 אלף...מאמין שק"מ נמוך יותר יגרור עלות יותר גבוהה 

לעומת זאת מצאתי ספארק 2013, 75K, דורש 17.5 אלף

למעט לוח יד 2 ופייסבוק איפה אפשר עוד לחפש?

עריכה אחרונה על ידי liorlev1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי לקח למצוא מעל חודשיים. והיא נרכשה יום אחרי שהאישה פרסמה אותה. ובזמן הקנייה עוד קיבלה מליון טלפונים על אנשים שרצו לבוא ולקחת....

אז תבין שהסבלנות משתלמת. 

חפש גם פיאסטה ידנית. ואם יש לך מזל ומצאת פאביה או איביזה ידנית שמורות שלא דורשים עליהן מעל המחירון....לך למלא לוטו 🙂.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמא שלי יש סלריו 2017, אפשר לומר שזה אותו האוטו בדיוק (גם ידני). לדעתי הגירים הידניים שלהם גרועים. גם בסלריו וגם בקרוס אובר SX4 ידני (ואני מאמין שגם באלטו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...