Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מצלמת רכב VIOFO שעבר זמנה - פרטים בפנים

erezfed
שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נורא התלבטתי לאיזה איזור בפורום זה שייך, מקווה שבחרתי נכון.
לענייננו , מנסה לעזור לחבר עם VIOFO A129DUO  חדשה, שבהתקנה חטפה כאפה קטנה (נשבר השקע USB), ונשרף לה רכיב אותו זיהיתי בתור מבקר מתח. נסיון להשיג את הרכיב הזה הופך את העסק ללא כדאי להשקעה/חפירה (וגם לא כלכלי).
מכיוון שרכיב זה נפוץ במצלמות הללו , ומכיוון שאני יודע שלדגמים הקודמים היתה בעייה עם עיוות עדשה שמשבית את המצלמה, חשבתי לבדוק אולי יש למישהו מצלמה דומה (גם דגמים ישנים יותר כנראה יתאימו) שאבד עליה הכלח, משם אפשר לקחת את הרכיב ולראות אם נפטרו בעיותינו או שהקצר גרם לעוד צרות ולוויתור מראש (לא מצאתי סכימת חשמל למצלמה הזו).

האם מכאן תבוא הישועה? האם יהיה פרוייקט מעניין? 
ארז

עריכה אחרונה על ידי erezfed

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידוע.
הסימון הוא 01B והכיוון הכי קרוב למה שהוא כנראה זה APR3001-17A

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[emoji30]
החרא הזה גם נדיר וקשה להשגה וגם לא ממש שווה את ההשקעה.
לכן הפתרון הכי פשוט ומהיר זה לקחת ממצלמה כזו שמתה.
עבד עבד, לא עבד לפח וקונים חדש.

אני אעשה ״גיחת ערב ליסינג״ לסטאס המלך וניקח משם.
חילצתי אחד דומה ממצלמה ישנה אסל ערך הטריגר היה שונה אז לא פתר לי כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי קבל ל118C שלי כדי לבדוק אם זה יחזיר אותה לחיים. אם לא - תתזכר אותי ותקבל אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומר אותך.
שים לב שבמצלמות האלה יש שני קבלים, והם מחוברים בטור. אם אתה מחליף באחד בודד צריך להתחשב בזה.
אם אתה מחליף את שניהם בקבלים זהים, לא רואה פה בעיה כלשהי.

מה כואב למצלמה שלך? מה התסמינים שאתה רואה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, erezfed כתב:

שומר אותך.
שים לב שבמצלמות האלה יש שני קבלים, והם מחוברים בטור. אם אתה מחליף באחד בודד צריך להתחשב בזה.
אם אתה מחליף את שניהם בקבלים זהים, לא רואה פה בעיה כלשהי.

מה כואב למצלמה שלך? מה התסמינים שאתה רואה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

כבר פשוט לא נדלקת

בעבר עוד הייתה נדלקת ואז המסך היה מרצד בשלל צבעים ונכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...