Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי פגושים - להפעיל?

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, 

לצערי הרב שפשפתי את הטמבון שלי במעקה בטיחות, ונעזוב את זה שרעדתי בכל גופי,  כרגע אני מעוניין להיעזר בכם כדי להבין מה שווה בעצם כיסוי פגושים ב AIG.

להבנתי כיסוי פגושים ב AIG מאפשר כיסוי לנזק לפגוש בעלות של עד 8,500 ש״ח, ללא רישום כתביעה, ואני אמור לשלם בתמורה השתתפות עצמית של 350 ש״ח. 

אבל, האם זה כולל גם תיקון של הגריל בטמבון?

מדובר בשפשופים די קשים של הטמבון (לא רק צבע ואפשר להרגיש אותם במעבר עם היד) אמנם רק בצד השמאלי של הטמבון. 

בנוסף - האם מישהו ניסה ויוכל לומר לי אם זה יהיה תיקון מקצועי? ויחזור להיראות כמו קודם? האם מתקנים פגוש או מחליפים אותו לגמרי? 

(* כשהצטרפתי ל AIG אמרו לי שהשירות הזה מתבצע דרך שגריר או זברה, לא זוכר בדיוק)

אני חבר בכמה קבוצות וואטסאפ, ואחד מחברי הקבוצה הציע לי לרכוש ממנו גריל שתואם לרכב במצב טוב במחיר של 500 ש״ח, כך שנשאר לי רק לבצע פחחות לרכב כולל ההרכבה של הגריל. 

אני כמובן מעדיף לשלם 350 ש״ח לביטוח (שכאמור לא נרשם כתביעה) אבל הפחד שלי שהעבודה שלהם לא תצא טובה ואצטער ששילמתי על מימוש כיסוי פגושים הזה.

אשמח לשמוע את עצתכם. 

אני די מבולבל ואודה לעזרתכם.

תודה רבה ושבוע טוב

* מצרף תצלום של הטמבון.

43CE7704-0600-4514-AC41-A284BA672156.jpeg

2013634A-CC4C-42FE-B972-4B5F98592490.jpeg

4BC0AD07-8C29-4089-9E8A-F7B9C8FE058F.jpeg

F188CF6F-1859-4D86-BCCC-F4007DA6A7EA.jpeg

7E809747-6E77-42F5-85E2-AD1D885A201E.jpeg

75B5E291-0E0C-414D-AC23-8A0D4B71B302.jpeg

3B9E538A-58AA-4531-91D5-D20A8AAF98D6.jpeg

DB9F1156-2A8C-4D61-8961-0485CABCF103.jpeg

8A9E62C6-7582-4125-B11C-0DEAC99B26A2.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמבצע את העבודה של תיקון הפגושים זה מוסכי פחחות ולא חייטים.

זה בוודאי יהיה טוב יותר מהקיים. רק תבדוק שלא מחרטטים אותך ומנסים להוציא השתתפות עצמית על כל שריטה בנפרד.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים לא מודעים שזה לא נרשם כתביעה רק במידה ותחדש אצלהם את הפוליסה בשנה הבאה אם תעבור חברת ביטוח זה נרשם תביעה ככה לפי מה שהבנתי גם הכיסוי פגע וברח של ליברה.

אני אישית קודם הייתי מתחיל לבקש הצעות מחיר לתיקון ורואה את ההפרש ולפי זה מחליט איך להמשיך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, haimkm כתב:

זה לא נרשם כתביעה רק במידה ותחדש אצלהם את הפוליסה בשנה הבאה אם תעבור חברת ביטוח זה נרשם תביעה

מה מה???

מהיכן הבאת את זה?

מראות, פנסים ופגושים הם הכיסויים החכמים יותר, שמשות וטייפ פחות.... 

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, haimkm כתב:

שזה לא נרשם כתביעה רק במידה ותחדש אצלהם את הפוליסה בשנה הבאה אם תעבור חברת ביטוח זה נרשם תביעה ככה לפי מה שהבנתי גם הכיסוי פגע וברח של ליברה.

לגבי הפגע וברח בליברה אתה צודק.

פגושים, מראות וכו' לדעתי לא נרשם כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Nakamichi כתב:

מה הבעיה עם כיסוי שמשות?

הסיכוי למימוש התביעה מול עלות ההחלפה בהשוואה לפרמיה - ממש לא משתלמת, אלא אם אין רכבים כאלו במשחטות או ברכב חדש

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...