Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב עד 15K

ruena10
שימו לב! השרשור הזה בן 983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני חייל בן 20 והשימוש העיקרי שיהיה ברכב זה ליסוע לבסיס ובסופי שבוע.

אשמח לשמוע חוות דעת על איזה רכבים הכי כדאי לקנות בסכום הזה ואם שווה בכלל לקנות רכב בסכום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, אם התקציב 15, אתה צריך למצוא רכב בסביבות ה-10 כי תמיד יהיה ישור קו כזה או אחר.
דייהטסו סיריון 2006/7 זה סבבה.
אם בא לך טיפה יותר מרווח, סוזוקי ליאנה 2007/8 אוטו פשוט ואמין.
לנסר 2007/8 גם מעולה. טיפה זללן בדלק יחסית לסוזוקי.
אם אתה רוצה ההיפך, כמה שיותר קטן, אז סוזוקי אלטו 2009/10 כבר נכנסת בתקציב. גם יונדאי I-10 מאותן שנים.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• אהבתי 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי רכבים שרכשתי בסכום דומה,

אני יכול לומר לך מניסיון

1- אל תילחץ לקנות רכב, אם תיקח את הזמן תוכל למצוא מציאות, אני לדוגמא רכב ראשון שלי (לפני כ4.5 שנים) חיפשתי חצי שנה יום יום ומצאתי קורולה 2006 רק עם 54k ק''מ, אמיתי וכל זה ב19000, הרכב היה כמו חדש מכל בחינה, טופל ביד אוהבת, ולאחר יותר משנה ואחרי שהוספתי לו עוד כ20 אלף ק''מ מכרתי אותו ב22000 והיה מי שרצה לתת יותר... כמובן לא היתה לו אף בעיה בכל התקופה.

2- אל תינעל על דגם ספציפי אחרת יהיה קשה מאד למצוא משהו עם נתונים טובים... קח כיוון ותחפש כל רכב טוב בקטגוריה, כמובן שתעשה איזה רשימה שחורה של רכבים שלא לנגוע בהם בגלל בעיות מוכרות ושלא תיקח אותם בשום מצב.

3- יש משהו מעניין ואתה לא בטוח? תתיעץ כאן בפורום, יש כאן הרבה חברה עם ידע וניסיון עשיר.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי מאזדה 3 2008 150000 יד שניה פרטית היד הראשונה ליסינג רכב שמור ומטופל בזמן ונבדק ומצבו טוב לגילו(דברתי עם מומחה שראה את הבדיקה היא אינה בידי)

מבקשים 13000 שח נא חוו דעתכם על כדאיות העסקה בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, דניאל. כתב:

1- אל תילחץ לקנות רכב, אם תיקח את הזמן תוכל למצוא מציאות, אני לדוגמא רכב ראשון שלי (לפני כ4.5 שנים) חיפשתי חצי שנה יום יום ומצאתי קורולה 2006 רק עם 54k ק''מ, אמיתי וכל זה ב19000, הרכב היה כמו חדש מכל בחינה, טופל ביד אוהבת, ולאחר יותר משנה ואחרי שהוספתי לו עוד כ20 אלף ק''מ מכרתי אותו ב22000 והיה מי שרצה לתת יותר... כמובן לא היתה לו אף בעיה בכל התקופה.

קילומטראז' נמוך לא מבטיח כלום. גם אם הרכב טופל בזמן.

פות"ש - לו הייתי במקומך, הייתי קונה רכב מיני או סופר מיני ידני וצעיר יחסית שיאפשר לך גם לחסוך בדלק ויהיה אמין.

אתה יכול לחפש למשל קליאו III 1.2 ידנית, מכונית מאוד נוחה, אמינה, חסכונית ומאובזרת לא רע, אך לא חזקה (למעשה הייתי אומר חלשה).

אתה יכול לחפש סוזוקי אלטו, סיטרואן C1\פג'ו 107 וכאלה, הן פחות טובות מהקליאו לדעתי, אבל יהיה יותר קל למצוא איתן חניה, אם זה שיקול עבורך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם dorsht  שכתב לפני. 

במחיר כזה, התמורה לכסף של רכב מיני ידני היא מדהימה, ויש לא מעט מועמדות  במחירים מצחיקים:

פיאט פנדה

שברולט ספארק

סוזוקי אלטו

רנו קליאו

ניסן מיקרה

סיטרואן C1

פג'ו 107

בגרסה ידנית  כמובן, ויש עוד שבטח שכחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה הוא מחפש,  צריכת דלק, אחזקה בהחלט מיני, אבל אם הוא רוצה גם ביצועים, רכבי מיני זה לא הכתובת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, yulianx כתב:

השאלה מה הוא מחפש,  צריכת דלק, אחזקה בהחלט מיני, אבל אם הוא רוצה גם ביצועים, רכבי מיני זה לא הכתובת.

תודה רבה לכולם. אני מחפש רכב שיהיה אמין וצריכת דלק אבל אם יש אופציה טובה הייתי מעדיף רכב שהוא לא מיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yulianx כתב:

גם בקטע של בטיחות הם בד''כ לא מצטיינות, במבחני ריסוק לא מקבלים ציון גבוה (בטח יש יוצאים מהכלל... אבל בד''כ אפשר למצוא משנתון פחות מתקדם רכב בגודל מלא אם נתונים טובים מבחינת בטיחות ושמורות)

לפני 4 שעות, dorsht כתב:

קילומטראז' נמוך לא מבטיח כלום. גם אם הרכב טופל בזמן.

לא כתבתי לקנות בעיניים עצומות בגלל הק''מ.

אבל מניסיון שלי עם שני רכבים משנתונים ישנים שהיו עם ק''מ נמוך, זה היה קנייה חכמה בהרבה מרכבים חדשים יותר עם ק''מ נורמלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דניאל. כתב:

גם בקטע של בטיחות הם בד''כ לא מצטיינות, במבחני ריסוק לא מקבלים ציון גבוה (בטח יש יוצאים מהכלל... אבל בד''כ אפשר למצוא משנתון פחות מתקדם רכב בגודל מלא אם נתונים טובים מבחינת בטיחות ושמורות)

סופר מיני כמו הקליאו מציגה בטיחות טובה.

אפשר גם לחפש פונטו מהדור השלישי אולי, אבל מרמת גימור גבוהה, כי כמה שזכור לי ברמת הגימור הנמוכה היו רק שתי כריות אוויר ו-ABS. ברמות הגימור הגבוהות היו 4 או 6 כריות אוויר, ESP וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרנדה פונטו בשילוב מנוע 1.2 היו שני כריות אוויר, במנוע 1.4 היו 4 באיוו 7.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, אז שיכוון לאיבו או לגרנדה פונטו עם מנוע 1.4.

גם ביצועים עדיפים וגם בטיחות עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...