Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת כריות אויר - טויוטה קורולה שנת 2005

usafun
שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טויוטה קורולה שנת 2005. סוס עבודה. מנוע חייתי. במצב מצויין. הרכב שווה ביד 2 אולי 10,000, אבל שווה לבעליו (הבת שלי) מליון ש"ח.

הילדה נכנסה היום ברכב מלפניה במהירות לא גבוהה ושתי הכריות ברכב (יש רק 2 מקדימה) נשלפו.

הגעתי להמתין לגרר והשוטר אמר לי שאם כריות נשלפות, הרכב מוכרז "טוטאל לוסט"? 

האמנם?!

אין מה לעשות עם זה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל עלות התיקון של תאונה עם פתיחת כריות אוויר מגיעה להכרזה של טוטל לוס או אובדן להלכה.
אם הרכב מבוטח במקיף, תקבלו מחירון ותקנו רכב זהה ללא תאונות קשות.
אם רשמת בטעות 2015 ומדובר ב 2005, אין מה לעשות - לא שווה לתקן רכב כזה. עלות התיקון הבטיחותי ( עם החזרת כריות וכל מה שמסביב למצב תקין ) עובר את שווי הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נפתחות כריות אויר, יש להחליף אותן (כבר סכום לא מבוטל), בהרבה רכבים יש להחליף גם מחשב כריות אויר כי הוא ננעל, וצריך להחליף חלקי פלסטיקה שהכרית קורעת בעת פתיחה, כמו לדוגמא הדשבורד בצד נוסע.

לבסוף יש להחליף את מותחני חגורות הבטיחות כי גם שם יש נפץ פירוטכני שמותח את החגורה בזמן תאונה.

תעשה חישוב זריז ותבין שהסכום שם את הרכב עמוק במגרש הגרוטאות

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי החלפה של הכריות אוויר יכול להגיע לאיזור ה20 בלי בעיה- זו פעולה דיי מורכבת ולכן לרוב מכריזים טוטלוס במצב כזה(לא רק- אם נפתחות הכריות כנראה שהתאונה לא קלה)

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Igalz כתב:

כאשר נפתחות כריות אויר, יש להחליף אותן (כבר סכום לא מבוטל), בהרבה רכבים יש להחליף גם מחשב כריות אויר כי הוא ננעל, וצריך להחליף חלקי פלסטיקה שהכרית קורעת בעת פתיחה, כמו לדוגמא הדשבורד בצד נוסע.

לבסוף יש להחליף את מותחני חגורות הבטיחות כי גם שם יש נפץ פירוטכני שמותח את החגורה בזמן תאונה.

תעשה חישוב זריז ותבין שהסכום שם את הרכב עמוק במגרש הגרוטאות

אוקיי, אז מה קורה במקרה כזה? אני מקבל משהו מהרכב שאמור ללכת לפירוק? הרי בטח שווה לסוחרי חלפים?
לרכב היה ביטוח צד ג' בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, ABSULUTT כתב:

סוחר יקנה אותה ממך יסגור את הפתחים. ויכבה את הנורה. פחחות וצבע. וימכור את הרכב במחיר שוק.

ואיפה הרגולציה פה?

אז הרכב כרגע במוסך.
בטח יתקשרו אליי ויגידו לי מה שנמסר לי פה בפורום.

אני מעוניין להשמיש את הרכב. בלי כריות אויר. זה לא יהיה הרכב היחיד שנע בכבישי הארץ בלי כריות אויר.

איך אני יוצר קשר עם "סוחר" כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...