Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוסאובר חדש תקציב 170K

danuche
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדאי לרשום יותר פרטים:
כמה אנשים צריכים לנסוע ברכב ומה הגילאים שלהם?
מה כמות הנסיעות השנתית, סוג הנסיעות ( בעיר/ כבישים פתוחים/ עליות)?
יש מבחר רכבים מומלצים בתקציב הזה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

לגבי הרכבים שהצעת, המכלולים של פיג'ו-סיטרואן נחשבים די אמינים היום. 

כאשר 3008 מכוון יותר להתנהגות כביש (לא ב.מ.וו, אבל עדיין כיפי יחסית לג'יפון), ה C5 מכוון יותר לנוחות וזה יתבטא גם בתנודתיות בנסיעה בכביש מהיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הזמן הנהגת תנהג לבדה, לפעמים הקפצות של נכדים (צעירים מאד) (לי יש רכב חברה, כך שנסיעות של שנינו עושים באמצעותו)

אנחנו גרים בעמק יזרעאל, פעם/פעמיים בשבוע לתל-אביב, חוץ מזה באיזור . נסועה שנתית בסביבות 20K.

תבלה הרבה על כביש 6 + כניסות לתל-אביב, ונסיעות מזדמנות בעמק.

אוהבת להקשיב לספרים (!) בנסיעות הארוכות, לכן יהיה לה חבל לוותר על נגן CD , אבל בטוח נמצא לזה פתרון מתקדם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה סיבה לקנות רכב גדול כמו 3008 / c5, אלא אם צריך להושיב ילדים קטנים ב 3 מושבי בטיחות בו זמנית בשורה השניה.
פיג'ו 2008 או רנו קפצ'ור החדש יהיו מעולים. גם סקודה קאמיק יכולה להתאים. אופציה נוספת - קיה אקסיד. כולם ישאירו עשרות אלפי שקלים עודף מ 170 אלף₪
כאשר רוב הנסיעות בכבישים פתוחים , לא הייתי מפחד מגירים רובוטיים כפולי מצמדים.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לטעות עם ה3008,רכב מעולה מכל הבחינות,אני הייתי מוותר על גירים רובוטיים ומעדיף גירים אוטומטיים פלאנטריים בכל מקרה.

CD זה באמת כבר עבר אך יש פתרונות לא רעים בכלל,רק עניין של הרגל.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים שהייתי לוקח אותה לבדוק ולנהוג בהם: 

3008 פרימיום 1200 - יפה ומפנקת, נוחה ונעימה בשיוט. 

אבל מנוע 3 צילינדרים (מעט רועד) ותפעול מזגן דרך מסך המגע (דורש הסתגלות). 

אפשר להסתפק בגירסת האקטיב פק שמחסירה זיהוי רכב בשטח "מת" ואבזור נוחות. אבל תהיה עם מנוע 1600 חזק בהרבה. 

c5 רכב נהדר ולא מספיק מוערך. תהיה הכי נוחה בשיוט בכביש 6 ובכלל. גדולה מהפיג'ו ומתאימה יותר למשפחות (כל השאר דומה לפיג'ו, שימוש באותו מנוע 1600 טורבו 180 כ"ס). 

סיאט אטקה xp/fr - רכב זריז ומאובזר מאוד. גיר רובוטי שאמינותו השתפרה ולא אמור לסבול מבלאי מואץ בנסיעות שלכם (הרבה בינעירוני). 

מאזדה cx5 - מנוע אטמוספרי+גיר פלאנטרי אמין מאוד. תא נוסעים מאוד מרשים. 

יונדאי טוסון החדש - יושק בקרוב בארץ ונראה מאוד מבטיח. עדיין לא ידוע על מפרט/מחיר. אבל בד"כ ביונדאי מקבלים חבילה משתלמת ותחרותית. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה לקנות את הבהמות האלה לשימושים שתיארת, שתלך על ג'יפון קטן אם היא מחפשת גבוה כמו שולאד הציע. לטעמי גם אם יש כסף, לשימושים שלה אין ל 3008/C5 ערך מוסף על האחים הקטנים שלהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בתאריך 4.3.2021 בשעה 14:50, danuche כתב:

רוב הזמן הנהגת תנהג לבדה, לפעמים הקפצות של נכדים (צעירים מאד) (לי יש רכב חברה, כך שנסיעות של שנינו עושים באמצעותו)

אנחנו גרים בעמק יזרעאל, פעם/פעמיים בשבוע לתל-אביב, חוץ מזה באיזור . נסועה שנתית בסביבות 20K.

תבלה הרבה על כביש 6 + כניסות לתל-אביב, ונסיעות מזדמנות בעמק.

אוהבת להקשיב לספרים (!) בנסיעות הארוכות, לכן יהיה לה חבל לוותר על נגן CD , אבל בטוח נמצא לזה פתרון מתקדם יותר.

לקראת רכישת רכב חדש לאשתי, נסענו נסיעת נסיון ( של 50 דקות ) על 2008 דיזל, לא אהבנו את הדיליי בתגובת המנוע ומאד הופתענו כשאשתי ניסתה "להשכיב" את המושב, וגילתה גלגל ידני קשה לסיבוב שנועד לכך. במכוניות הנוכחיות שלנו מושכים ידית - ונשכבים לאחור :)

( חוץ מזה הרכב נסע יפה )

ההתלבטות כרגע

קיה נירו PHEV או MG ES PHEV ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, danuche כתב:

לקראת רכישת רכב חדש לאשתי, נסענו נסיעת נסיון ( של 50 דקות ) על 2008 דיזל, לא אהבנו את הדיליי בתגובת המנוע ומאד הופתענו כשאשתי ניסתה "להשכיב" את המושב, וגילתה גלגל ידני קשה לסיבוב שנועד לכך. במכוניות הנוכחיות שלנו מושכים ידית - ונשכבים לאחור :)

( חוץ מזה הרכב נסע יפה )

ההתלבטות כרגע

קיה נירו PHEV או MG ES PHEV ?

הMG נמצאת רמה מעל הנירו, איכות תא הנוסעים, אבזור, יחידת הנעה ובכללי תחושה כללית של יותר אוטו. אבל לא חסר לא מגרעות, האמינות שלה לא ידועה וגם הסחירות שלה, הנירו רכב מאוד מיושן בשוק היד שניה והMG כרגע לא ידוע.

עוד נקודת תורפה לMG הוא הפלאג אין, אם אין לכם עמדת טעינה בבית אז הרכב לא הכי שווה. לנסוע עם סוללה ומנוע נוסף ששוקלים באזור ה300 קילו והם חסרי שימוש, זה יפגע בצריכת הדלק והרכב ירגיש הרבה פחות זריז ומהיר.

אם התכנון הוא לשמור את הרכב לטווח של 5 שנים או יותר ויש אפשרות להטעין כל יום הייתי הולך על הMG, אבל מכיוון שהאמינות והשוק לא ידוע לטווח הקצר הייתי בוחר בנירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להתנסות היטב עם ה-MG לפני הרכישה.

מבחינת מפרט הוא מרשים מאוד, בוודאי ביחס לנירו, אבל הנדסת האנוש פשוט גרועה. המולטימדיה איטית ומסורבלת ברמה מתסכלת ומרבית הפונקציות כולל המזגן מתופעלות דרכה כך שהיא הופכת להיות עקב אכילס רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...