Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת מנוע ללנסר ספורטבק

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לאחרונה לנסר ספורטבק ואני מבסוט על הרכב אבל יש דבר אחד קטן שממש מפריע לי וזה החוסר כוח בתחילת נסיעה מעמידה, רק בסלד גבוה יש לרכב כוח מספק ועבר לי בראש שאולי הרכב מוגבל כוח משום אז בדקתי לגביי סדנאות לתוכנת רכב ומצאתי את Reflashteam IL והם אמרו לי שהרכב מוגבל מהיצרן ויכולים לתת לי 15 כוח סוס נוספים, השאלה שלי כאן היא אם יש חוות דעת עליהם ומה יכול להיות ההשלכות של תוכנת מנוע על הרכב שלי ספציפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם מנוע אטמוספרי וגיר רציף - חבל על ההשקעה.
או תתרגל לרכב הזה או תמכור ותקנה רכב טורבו .

• רעיון טוב! 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, trademark כתב:

ההספק (כ''ס) אמור לעניין אותך פחות.

כמה מומנט (קג''מ/נ''מ) הבטיחו לך בתוכנה?

הבטיחו לי 2-2.5 קג"מ, מה שכן בטלפון אמר לי שהוא מסיר את המגבלות יצרן ובסל"ד נמוך הרכב יפסיק להרגיש איטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, trademark כתב:

לדעתי שווה לנסות אבל אל תצפה לנסים.

הרכב בסטוק דיי עגלתי לא יזיק לו קצת פלפל.

זה רכב ראשון אז עדיף זה מכלום, עשיתי את החישובים בין קג"מ לנמ לדעתי יעזור לו קצת כוח האצה, ככה או ככה אם לא אהבתי זה החזר כספי אז נזק לא יהיה :) תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איזה רכב זה, ראשון או עשירי - כדי לשפר רכב צריך לקנות מלחתחילה משהו שניתן לשפר.
למיצובישי הזאת המנוע לא חלש בכלל. הגיר הרציף מסרס אותו כהוגן.
אם תוסיף כמה סוסים / קג"מים בודדים לא תרגיש אותם - הרכב ימשיך להיות מסורס - רק תתאכזב מהתוצאה ומהכסף שתזרוק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את Reflashteam IL, מדובר בסדנא מוכרת שמתעסקת בעיקר בהונדות ויודעת להוציא מעט יותר מרכבים אטמוספריים אבל לא רק, יש כאן חבר פורוס שעשה שם תוכנה לאינסיגניה ואחר שעשה תוכנה לאופל אדם S או לאסטרה J (אני לא זוכר בדיוק) שניהם יצאו מרוצים מהעבודה ומהיחס.

לגבי הרכב שלך- מדובר ברכב די איטי מתכתחילה, הבדל של 2 קג"מ יהיה משמעותי מבחינתך אבל מראש אל תצפה לחוכרת אספלט, הגיר הרציף שלך הוא לא בדיוק פאר היצירה...

אתה כן יכול להרגיש את ההבדל כשתקבל מעט יותר כוח בסל"ד נמוך ולא תהיה לך הרגשה שאתה מאמץ את האוטו וחי בסל"ד רועש על בסיס קבוע כדי להתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...