Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס נורות נדלקות

Hanan314
שימו לב! השרשור הזה בן 1121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי יונדאי גטס 2008, 

במהלך נסיעה נדלקות הנורות

Abs, esp, esp off, check, break 

הרכב בולם את עצמו וממשיך בנסיעה ואחרי כמה דקות הנורות נכבות. 

מה יכולה להיות הבעיה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר שהרכב בולם את עצמו? כשהנורות נדלקות המנוע כבה לרגע?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, shellcase כתב:

מה זה אומר שהרכב בולם את עצמו? כשהנורות נדלקות המנוע כבה לרגע?

כאילו מישהו שם ברקס ומשחרר כל שנייה, אחרי עשר דקות נסיעה הרכב נכבה והגה הופך לממש ממש קשה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נשמע שהרכב מגמגם, לרגע ולפעמים כבה.
הייתי חושד דבר ראשון במצבר וחיבוריו, כתבת שהמצבר תקין, בדוק אם הכבלים המחוברים אליו - מחוברים היטב, כמו-כן, בדוק אם כבל המינוס מחובר היטב בצידו השני.
דבר נוסף - יש לבדוק שהמינוס הראשי של המנוע מחובר היטב.

ההסקה שלי היא מגע חשמלי כי אני מבין מדבריך שלא מדובר בתקלה קבועה אלא משהו שבא והולך?
אם התקלה לא במערכת החשמל, החשודים הבאים שלי הם מערכת ההזרקה (לבדוק שמשאבת דלק תקינה, לא נראה לי שזה קשור למזרקים) ומערכת ההצתה( לבדוק שסלילי ההצתה והמצתים תקינים).
בד"כ תקלה במע' ההצתה תקפיץ קודי תקלה, אבל גם תקלת חשמל תרשום הערת low voltage במחשב לדעתי.
כל הנורות שנדלקות - אלו אותן נורות שנדלקות כאשר אתה שם סוויץ' ולא מניע, כלומר חשמל דלוק אבל מנוע לא מונע.
האם המנורות מהבהבות כאילו יש בעיית מגע או שהרכב מתחיל להחנק והן נדלקות רציף?

הערת בטיחות עד שתסדר את הבעיה:

ההגה הופך להיות קשה ממש בגלל שהמנוע כבוי, ללא מנוע פועל אין תגבור להגה.

במצב כזה שהרכב מתחיל לגמגם ולהבלם (אני אנחש שהרכב אוטומטי) תן דחיפה לידית לN (לא צריך ללחוץ על הכפתור, ככה תמנע מצב שבו אתה משלב לרוורס בטעות) והרכב יתגלגל עם מנוע כבוי.

***אם אתה בירידה משמעותית, תשאיר את הרכב בהילוך (D) כדי שיבלם כמה שיותר בעזרת המנוע.
שים לב - במצב כזה יש לך 2-3 לחיצות על דוושת הבלם עד שאתה מאבד גם את תגבור הבלמים ולכן הדבר הנכון הוא לבלום בלימה אחת ארוכה עד לעצירה ולהיות מוכן להשתמש בבלם היד.

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, shellcase כתב:

הייתי חושד דבר ראשון במצבר וחיבוריו, כתבת שהמצבר תקין, בדוק אם הכבלים המחוברים אליו - מחוברים היטב, כמו-כן, בדוק אם כבל המינוס מחובר היטב בצידו השני.

ההסקה שלי היא מגע חשמלי כי אני מבין מדבריך שלא מדובר בתקלה קבועה אלא משהו שבא והולך?
אם התקלה לא במערכת החשמל, החשודים הבאים שלי הם מערכת ההזרקה (לבדוק שמשאבת דלק תקינה, לא נראה לי שזה קשור למזרקים) ומערכת ההצתה( לבדוק שסלילי ההצתה והמצתים תקינים).
בד"כ תקלה במע' ההצתה תקפיץ קודי תקלה, אבל גם תקלת חשמל תרשום הערת low voltage במחשב לדעתי.
כל הנורות שנדלקות - אלו אותן נורות שנדלקות כאשר אתה שם סוויץ' ולא מניע, כלומר חשמל דלוק אבל מנוע לא מונע.

במצב כזה שהרכב מתחיל לגמגם ולהבלם (אני אנחש שהרכב אוטומטי) תן דחיפה לידית לN (לא צריך ללחוץ על הכפתור, ככה תמנע מצב שבו אתה משלב לרוורס בטעות) והרכב יתגלגל עם מנוע כבוי.

***אם אתה בירידה משמעותית, תשאיר את הרכב בהילוך (D) כדי שיבלם כמה שיותר בעזרת המנוע.
שים לב - במצב כזה יש לך 2-3 לחיצות על דוושת הבלם עד שאתה מאבד גם את תגבור הבלמים ולכן הדבר הנכון הוא לבלום בלימה אחת ארוכה עד לעצירה ולהיות מוכן להשתמש בבלם היד.

המוסכניק חושב שלדעתו זה האלטרנטור, יש בזה משהו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, shellcase כתב:

המוסכניק חושב שלדעתו זה האלטרנטור, יש בזה משהו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...