Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד - יש מה לפחד מרכבים צרפתיים כיום?

B3A
 שיתוף
עוקבים 46

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, מיץ פטל כתב:

מרצדס אמנם מותג יוקרה עם הילה של אמינות וכו'

אבל היא גם מתקדמת ויקרה לתחזוקה.

אך למרות זאת בעלי מוניות רבים לאורך שנים נדבקו אליה - כאשר אחת הסיבות העיקריות היא איכות השירות.

את האמת ממש לא זכורה לי שום הילה של אמינות ממרצדס, לפחות לא מה20 שנה האחרונות- גם בדירוגי האמינות הם לא מככבים בכלל

לגבי רכבי המותג בשנות ה80 ואולי קצת אחרי, כן זכור לי שטענות שהאמינות הייתה גבוהה

peugeot 208

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לדעתי - גישה מאוד נכונה.   זה רכב משפחתי גנרי, לא בוגאטי אספנות שצריך לשמור בטמפרטורה מבוקרת עם מכונאי צמוד, ולהוציא למפגש מועדון או לתערוכה פעם באף פעם.   בתור צרכן, אני לא אמור ל

ככל שיותר אנשים מפיצים סטיגמות ודיעות על הרכבים הצרפתיים....אני מבסוט!!!!

בדיוק. רוב האנשים, מה לעשות, קונים מכוניות כמו שהם קונים מקררים. והדבר הכי חשוב הוא ש"יעבוד" תוך מינימום השקעת זמן/כסף. וכשהם מגיעים לקנות אוטו רובם נוקטים בגישת "אם יש ספק, אין ספק". אז סטיגמות

תמונות שפורסמו בשרשור

הילה זו לא טענה מדידה כמו האמינות עצמה (שהיא לכשעצמה בעייתית למדידה)

אולי רק כדי לתת פרופרציות - לצרפתיות יש הילה של חוסר אמינות... מרצדס נתפסת טובה יותר.

הטענה היא - שבסוף מה שקבע ללקוחות מאוד תובענים הייתה העובדה שזכו לשירות מעולה. זו תרופה לבעיות שיכולות להופיע בכל מוצא.

הצרפתיות של היום כנראה טובות בהרבה מסטיגמות ששורשיהן באמת ובצ'יזבטים מהעבר.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה עניין של תפיסות של הדור,

בדור שלי(או לפחות עד כמה שאני שם לב לאנשים גם שמכיפים אותי בטווח גילאים שלי, נולדתי ב96) ההילה של מרצדס היא של יוקרה, איכות ומעמד.

נושא האמינות הוא לא חלק מההילה של המותג.

אני מניח שאנשים מהדור הקודם או אפילו מתחילת הדור שלי- נקודת ההשוואה שלהם היא שונה, הם כנראה כן חוו או ראו את אותם המצרדסים שהראו אמינות ללא פשרות- שכיום הם סוג של relic מהעבר

• רעיון טוב! 1

peugeot 208

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, מיץ פטל כתב:

הילה זו לא טענה מדידה כמו האמינות עצמה (שהיא לכשעצמה בעייתית למדידה)

אולי רק כדי לתת פרופרציות - לצרפתיות יש הילה של חוסר אמינות... מרצדס נתפסת טובה יותר.

הטענה היא - שבסוף מה שקבע ללקוחות מאוד תובענים הייתה העובדה שזכו לשירות מעולה. זו תרופה לבעיות שיכולות להופיע בכל מוצא.

הצרפתיות של היום כנראה טובות בהרבה מסטיגמות ששורשיהן באמת ובצ'יזבטים מהעבר.

לא יודע מאיפה הנתון, אבל לי צרפתיות נתפסו כיותר אמינות ממרצדס וגם זה מאוד הגיוני כי מרצדס מאוד משוכללים חשמלית (גם צרפתיות למשל ביחס ליפניות, אבל מרצדס בכלל) וגם המנועים שלהם עומדים בלחצים מטורפים (וגם מכלולים אחרים). 

אבל אם נחזור למרצדס שמשמות כמוניות, אלו רכבים בגדול בנויים לטווח ארוך, דבר שמרצדס יכולים לבצע וניתן לראות את האמינות המופליאת לפני כמה עשורים. אני מאמין שהם יותר אמינים מהמרצדס הממוצע. חוץ מזה נהג מונית מבלה את כל היום באוטו, אז למה לא להתפנק קצת במיוחד שיש להם דילים טובים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מוניות זו חייה אחרת לגמרי. לא כל רכב שמשמש מוניות כאן כי הוא מוצע עם מנוע דיזל, שורד את השימוש כמונית. 

במשך שנים מוניות היו רק ידניות. ומה שקובע במונית היא שרידות המרכב והפנים. מונית שעובדת"רגיל" עוברת כ 60K בשנה, עם ים של עצירות, פתיחה וטריקת דלתות. 

מרצדס ציידה את המוניות במשך שנים בריפוד עמיד ומנגנוני דלתות (כולל צירים) שנועדו לעבודה מאומצת. הדורות הצעירים כאן פחות יזכרו את ציפוי הפלסטיק בדיפוני הדלתות. או את ריפוד המושב עשוי ויניל (לא בד ולא עור) שנועד לשרוד נוסעים שיכורים, נסיונות השחתה ושאר צרות שרק נהג מונית יכול לספר עליהם. 

המנועים, שורדים מאות אלפי קילומטרים. גם אלו של VW וגם MB. הניסיון שהיה פעם עם מוניות סוברו נכשל מהר מאד. חלונות שנופצו (בגלל שאין מסגרת דלת, והדלתות נטרקו בחוזקה) ודלתות שכמעט נעקרו ממקומן מרוב בלאי של הצירים. כל זה הרבה לפני שהמוע "דיבר" , שלא לאמר על צריכת דלק , בולמים ששחקו וים ציריות. 

אכן בני ה 40 כיום לא מכירים את המכלולים מהעבר, אבל חשופים יותר למורכבות הטכנולוגית בכל כלי הרכב מתוצרת כל היצרנים. אבל את הסטיגמות הם כנראה יורשים מהמבוגרים מהם בעשור לפחות. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...