Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לצמצם את טווח הצילום במצלמה?

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 1122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש המון בזום והחלפתי מצלמה ושמתי לב שעכשיו רואים יותר מהמצלמה הקודמת. אפשר לצמצם את זה באמצעות אפליקציה כלשהי?

עריכה: מדובר במצלמת סמארטפון MIMAX3

עריכה אחרונה על ידי anonport
הוספת דגם מצלמה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את הכוונה. הפריים מכסה יותר שטח? או שהמצלמה תופסת יותר מקום על המסך? 

אני חושב שאם תסתכל על רזולוציות צילום אפשריות, אולי תמצא מה שאתה מחפש. יש לפעמים הבדלים בפרופורציות (יחסים נפוצים בין אורך לרוחב התמונה הם 2:3, 3:4, 16:9, 1:1).יכול להיות שזה מה שיצר לך את ההבדל במעבר בין אפליקציות. 

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 4:3 16:9 ומסך מלא.

אולי אני לא קולע למושגים הנכונים אבל הכוונה שלי שהמצלמה לא תקלוט יותר מדי את מה שבצדדים (אני מתכון לצילום וידאו אם גם זה לא היה ברור).

ובכלל, אם היה אפשר ליצור רקע נורמלי בזום אז אשמח לדעת אם זה אפשרי. אני רואה המון אנשים שנבלעים ברקע וזה לא מכובד, במיוחד בפגישות רציניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצילום אני מבין, אבל אני לא מצליח להבין על מה אתה מדבר, כי אתה לא משתמש במושגים הנכונים.

אם תעלה תמונות כדוגמא ותסביר, אצליח להבין מה הבעיה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...