Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכישת רכב למשפחה צעירה

Segway7
שימו לב! השרשור הזה בן 1118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! :)
אני מקווה שלא אלאה אתכם בפירוט העניינים, אבל אני מנסה בכל זאת לפרט ככל היותר כדי שתוכלו להבין את הצרכים ולהמליץ בהתאם. 

אז ככה:

זוג +1, שמתכנן להתרחב בשנים הקרובות, מחפשים רכב בסביבות 25K (לקנייה עצמה). 

צרכים: קילומטראז' לא גבוה בשנה, אך הנסיעות שכן עושים ארוכות יחסית. 

רכב מרווח שיכיל כסאות לילדים בנחת, ועם תא מטען מספק. 

עלויות שוטפות נמוכות - בא לידי ביטוי בעיקר בצריכת דלק (טיפולים תלוי כמובן במצב הרכב ככה שנראלי פחות רלוונטי להמלצה).

עד כאן היו הצרכים בגדול. עוד כמה נקודות שחשוב לציין:
הרכב מתעתד לשמש אותנו כ3-4 שנים. אני לא מבין גדול ברכבים, אבל יש ידע בסיסי, ויכול לתפוס במהירות אם יש הסבר מובן. 

מתוך הצרכים שציינתי לעיל והבדיקות שעשיתי בינתיים, עלה הכיוון של רנו פלואנס דיזל 2013-4. הסיבה לכך היא העלות המתאימה לרכב בשנתון לא ענתיקה מידי, כך שיתקבל רכב במצב סביר יחסית, וצריכת דלק טובה בגלל מנוע הדיזל. 

החשש העיקרי: הגיר הרובוטי. נדירים האנשים שלא אמרו לי להתרחק מרובוטי. אני לא כל כך מתרגש מהעניין, אבל בכל זאת תוהה אם זו עסקה שווה או שתעלה ביותר בהמשך.

אפשרות נוספת שעלתה היא מיצובישי לנסר 2014, אך נראה לי פחות טובה ברוב ההיבטים. 

אשמח לשמוע מכם:

א. האם אתם חושבים שיש עוד רכבים שמתאימים לצרכים שיכולים להיות רלוונטיים? 

ב. מה אתם חושבים על האפשרות של הפלואנס? נראה לכם מתאימה ומומלצת?

ג. האם היא עדיפה על האפשרויות האחרות? (במידה ועלו כאלו)

במידה וחסר פירוט על תחומים מסיימים אשמח שתגידו לי ואשמח לפרט.

תודה רבה למסייעים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, אסטון מרטין כתב:

פוקוס סטיישן אפשר להביא בחצי מהתקציב, אני עם אחת כבר 20 אלף קילומטר וצרכים דומים לשלך ומאוד מרוצה מהרכב.

אכן חשבתי גם עליה, והיא באמת דומה, רק שיש שתי בעיות: 

א. בעיות גיר ידועות

ב. צריכת דלק פחות טוב. 

איזה שנה הרכב שלך? כמה זמן איתו? ומה אתה חושב על הגיר ועל הצריכת דלק?

עריכה אחרונה על ידי Segway7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלואנס דיזל ב25 אלף שקל תהיה כבר עם +-200 אלף קילומטר. זה לא הרבה למנוע הדיזל אך יש רכיבים נוספים שנותים להתעייף בקילומטראז כזה, בנוסף הגיר שלה לא הכי אמין והתיקונים שלו יכולים להיות לא זולים (בין 3000 ל8000 ש"ח על פי חו"ד של בעלי פלואנסים).

יש בעיה עם רכבים ידניים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Gavrik כתב:

פלואנס דיזל ב25 אלף שקל תהיה כבר עם +-200 אלף קילומטר. זה לא הרבה למנוע הדיזל אך יש רכיבים נוספים שנותים להתעייף בקילומטראז כזה, בנוסף הגיר שלה לא הכי אמין והתיקונים שלו יכולים להיות לא זולים (בין 3000 ל8000 ש"ח על פי חו"ד של בעלי פלואנסים).

יש בעיה עם רכבים ידניים?

האישה למדה רק אוטומטי בעיקרון. וגם היא אמורה לנסוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...