Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חייל מחפש רכב בתקציב 50-60K לנסיעות ארוכות

InBarak
שימו לב! השרשור הזה בן 1116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב לנסיעות מהמרכז לצפת (הלוך חזור) פעם בשבוע ועוד קצת נסיעות באזור המרכז בסופ"ש.

חשוב לי שיהיה רכב חסכוני ואמין. (נהג רגוע)

לא חשוב לי החברה כל עוד לא אצטרך להסתבך עם מוסכים הרבה, מעדיף שנתון גבוה.

תודה לעונים :)

עריכה אחרונה על ידי InBarak
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

אם תוכל בבקשה לפרט מהן דרישותיך מהרכב נשמח לעזור לך. 

אנחנו פשוט צריכים הכוונה בסיסית.

תיבת הילוכים: ידני או אוטומט.

צריכת דלק: צריכים טווח בשביל שגם יכנס טוב לתקציב שלך ולא תיחנק מהוצאות האוטו. 

גודל האוטו: מיני (כמו סוזוקי אלטו), סופר מיני (כמו סיאט איביזה, פיג'ו 208), משפחתי (פולקסווגן גולף, טויוטה קורולה).

נוחות זה עניין סובייקטיבי (משתנה מאדם לאדם)- לכן מי שימליץ על רכב שהוא נוח עלול להתגלות כנוקשה מבחינתך.

אני יודע שרבים יגידו כי אתה בחור צעיר ואתה יכול להסתפק ברכב מיני, אבל מניסיון אישי שלי רכב מיני לא בהכרח מתאים לכל אחד. 

וכמו תמיד ההמלצה הגורפת בפורום היא לבצע נסיעת מבחן כדי שתראה שהרכב לטעמך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, חולה רכב#1 כתב:

שלום, 

אם תוכל בבקשה לפרט מהן דרישותיך מהרכב נשמח לעזור לך. 

אנחנו פשוט צריכים הכוונה בסיסית.

תיבת הילוכים: ידני או אוטומט.

צריכת דלק: צריכים טווח בשביל שגם יכנס טוב לתקציב שלך ולא תיחנק מהוצאות האוטו. 

גודל האוטו: מיני (כמו סוזוקי אלטו), סופר מיני (כמו סיאט איביזה, פיג'ו 208), משפחתי (פולקסווגן גולף, טויוטה קורולה).

נוחות זה עניין סובייקטיבי (משתנה מאדם לאדם)- לכן מי שימליץ על רכב שהוא נוח עלול להתגלות כנוקשה מבחינתך.

אני יודע שרבים יגידו כי אתה בחור צעיר ואתה יכול להסתפק ברכב מיני, אבל מניסיון אישי שלי רכב מיני לא בהכרח מתאים לכל אחד. 

וכמו תמיד ההמלצה הגורפת בפורום היא לבצע נסיעת מבחן כדי שתראה שהרכב לטעמך. 

אהלן, הטווח של הנסיעה הוא כ400 קמ בשבוע.

רכ אוטומט

מיני או סופר מיני לא קריטי לי כל עוד הבטיחות שלו טובה.

ומבחינת דלק חסכוני עדיף.

לפני 20 שעות, yulianx כתב:

ידני או אוטומט?

אוטומט עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 208 1.2 טורבו עם 110 כוח סוס,  משנתון גבוה 2017-2018 יכולה להיכנס בתקציב. 

יש לוודא שהוחלפה רצועת הטיימינג (זו המחלה של המנוע) אמורה להיות קריאת ריקול לאוטו, עלות החלפה 2,000-2,500 ש"ח. 

היסטוריית טיפולים זה חובה לבדוק. 

מבחינת הגיר, זהו אוטומטי "פלנטרי" (משמע אוטומטי רגיל, לא רובוטי ולא שטויות) גיר מאוד טוב ואמין. 

כמו כן אתה יכול גם לבדוק את האחות הגדולה שלה ה-308 עם אותו המנוע. 

הצעתי את הרכבים הנ"ל מכיוון שרצית רכבים חסכוניים, אוטומטיים, ואמינים משנתון גבוה. 

אם אחשוב על הצעות אחרות אדאג להעלות אותם לפה. 

אני הייתי שוקל יותר את ה 308 כי יש עליה ביקורות טובות מאוד מבחינת נוחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.3.2021 בשעה 16:13, חולה רכב#1 כתב:

פיג'ו 208 1.2 טורבו עם 110 כוח סוס,  משנתון גבוה 2017-2018 יכולה להיכנס בתקציב. 

יש לוודא שהוחלפה רצועת הטיימינג (זו המחלה של המנוע) אמורה להיות קריאת ריקול לאוטו, עלות החלפה 2,000-2,500 ש"ח. 

היסטוריית טיפולים זה חובה לבדוק. 

מבחינת הגיר, זהו אוטומטי "פלנטרי" (משמע אוטומטי רגיל, לא רובוטי ולא שטויות) גיר מאוד טוב ואמין. 

כמו כן אתה יכול גם לבדוק את האחות הגדולה שלה ה-308 עם אותו המנוע. 

הצעתי את הרכבים הנ"ל מכיוון שרצית רכבים חסכוניים, אוטומטיים, ואמינים משנתון גבוה. 

אם אחשוב על הצעות אחרות אדאג להעלות אותם לפה. 

אני הייתי שוקל יותר את ה 308 כי יש עליה ביקורות טובות מאוד מבחינת נוחות. 

איך אני יודע שהמנוע הוא 1.2 טורבו? 

כל מה שראיתי פשוט רשום 1.2.

זה לפי רמת גימור מסויימת לרכב משתנה (אקטיב וכו)? או שכל השנתונים האלה עם מנוע טורבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה 110 כ"ס זה טורבו (משודך לגיר אוטומטי פלנטרי של אייסין, נחשב אמין מאוד).

היה מנוע 1.2 עם 82 כ"ס, זה מנוע אטמוספרי שמשודך לגיר רובוטי חד מצמדי.

לא יודע מתי הפסיקו לשווק אותו, אבל קיבלת את התשובה לגביי מנוע הטורבו.

יכול להיות שגם שווה להסתכל על ה-C3.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא שאתה הולך לנסוע יותר מ20,000 קילומטר בשנה.

מבחינת ה208ת C3 או 308 לאופי הנסיעה שלך שעיקרו בין עירוני אני חד משמעית ממליץ על 308. היא הרבה יותר שקטה, וב208 למשל אתה תשמע את הרוח מהחלונות כבר מעל ל100-110 קמ"ש, כאשר ה308 מצליחה לשמור על שקט עד ל140 קמ"ש. גם מבחינת הנוחות והיציבות ה308 הרבה יותר טובה בנסיעות בין עירוניות מ208 ומC3 אני אישית החזקתי ב208 ומכרתי והחלפתי ל308 בגלל שאני נוסע בעיקר בין-עירוני.
כמובן כמו שאמרו מעלי חשוב לוודא שעניין רצועת הטיימינג טופל.

מעבר לכך הייתי ממליץ גם להעיף מבט מה אתה יכול למצוא בדיזל. למשל רנו גראנד קופה, רכב מאוד נוח ומאוד חסכוני, הנקודה החלשה שלו זאת תיבת ההילוכים שלפעמים מתקלקלת ומצריכה תיקונים שיכולים לעלות בין 3000 ל8000 ש"ח אבל זה מתקזז עם החסכון בדלק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.3.2021 בשעה 11:25, Gavrik כתב:

יוצא שאתה הולך לנסוע יותר מ20,000 קילומטר בשנה.

מבחינת ה208ת C3 או 308 לאופי הנסיעה שלך שעיקרו בין עירוני אני חד משמעית ממליץ על 308. היא הרבה יותר שקטה, וב208 למשל אתה תשמע את הרוח מהחלונות כבר מעל ל100-110 קמ"ש, כאשר ה308 מצליחה לשמור על שקט עד ל140 קמ"ש. גם מבחינת הנוחות והיציבות ה308 הרבה יותר טובה בנסיעות בין עירוניות מ208 ומC3 אני אישית החזקתי ב208 ומכרתי והחלפתי ל308 בגלל שאני נוסע בעיקר בין-עירוני.
כמובן כמו שאמרו מעלי חשוב לוודא שעניין רצועת הטיימינג טופל.

מעבר לכך הייתי ממליץ גם להעיף מבט מה אתה יכול למצוא בדיזל. למשל רנו גראנד קופה, רכב מאוד נוח ומאוד חסכוני, הנקודה החלשה שלו זאת תיבת ההילוכים שלפעמים מתקלקלת ומצריכה תיקונים שיכולים לעלות בין 3000 ל8000 ש"ח אבל זה מתקזז עם החסכון בדלק. 

תודה רבה על התגובה.

לגבי הרצועת טיימינג.

זה לכל הדגמים?שנים מסויימות? אם לא מופיע באתר של פיג'ו המספר רכב בריקול עדיין צריך לבצע את הטיפול? אם יש ריקול למה כולם אומרים שזה עולה באזור ה2000 שח? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תצליח לשים ידך על הונדה ג'אז מעל 2015 עם ק"מ נמוך הרווחת. משימה לא פשוטה. אם לא - כמו שאמרו 208 טורבו/סיטרואן סי 4 1200 טורבו אחלה אופציה. 

208 ידנית אוטו פצצה. נמכרת בגרושים. אני מחזיק כזו (וגם את הג'אז כרכב עיקרי) שניהם רכבים מעולים. רק להקפיד לרכוש רכב שטופל כראוי וק"מ נמוך. 

לגביי החלפת הרצועה הורידו את זה מ 10 שנים לכל 6 שנים, עלות החלפה אמורה להיות סביב 2000 ש"ח. 

אגב יש לך אחלה תקציב, הייתי מנסה לבדוק בלובינסקי טרייד יש להם לפעמים הרבה מציאות עם ק"מ נמוך וגם תקבל שנתיים אחריות...שווה לבדוק. 

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיימינג נמצא במנוע puretech, מדובר במנועי ה 1.2 אטמוספרי ו1.2 טורבו ב208/308 ובסיטרואן.

אם הרכב לא מופיע או שהוא ממודל 2018 או שבוצע כבר ריקול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...