Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדרסים אורתופדיים - כללית החזר

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 3.3.2021 בשעה 11:55, arik100 כתב:

אתה אומר מניסיון? מה אני אקבל במור?

עשיתי מדרסים אצל "מכור מור" לפני כחודש ומה שאמרו כאן מדויק. אתה עולה על מכשיר מיוחד שמזהה את המדרס שאתה כביכול צריך, הבחור/ה לידך בוחנים את התוצאות במחשב ולפיכך היא מוציאה לך מדרסים מוכנים מארון צדדי. אומנם רק 60 ש"ח, אבל ההתאמה? הנוחות? על הפנים. עד כדי כך שאחרי ניסיון של יומיים איתם העפתי אותם. מסתבר שאין ארוחות חינם ואם זה כ"כ זול, כנראה שגם האיכות בהתאם. 

אני ממש מחפש מקום טוב למדרסים ואשמח להמלצות גם. ראיתי המלצות על שתי החברות האלה:
1) https://www.facebook.com/active8.il/
2) https://www.facebook.com/orlyorthopedic

למישהו יש ניסיון עם אחד מהם?

עריכה אחרונה על ידי avk

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יודע שזה הולכת להיות שאלת קיטבג אבל אם יש פה חיילים שעשו במכון מדרסים בנתניה את המדרסים שלהם דרך הצבא, אשמח לקבל את השם שלהם.

ממה שאני זוכר זה היה בפאסג' כלשהוא בנתניה אבל יש מצב שעברו למקום אחר.

אשמח לקבל את השם שלהם, ממה שאני זוכר שהם אחלה וגם מייצרים במקום את המדרסים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה נתניה? לפי זכרוני דרך הצבא מייצרים בהרצליה

האמת שאני לא מבין למה המדרסים האלה כל כך יקרות. זה מוצר ממש ממש פשוט לייצור והחומרים שלו מאוד זולים.

אני משלם פה רק על הזמן של הטכנאי-בודק ועבודה התאמה קצרה .  וכבר שמעתי מחירים של אלף + 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, arik100 כתב:

אתה בטוח שזה נתניה? לפי זכרוני דרך הצבא מייצרים בהרצליה

אז הרצליה. לי זה לא משנה, יש רכב שאוכל להגיע איתו. המרחק לא כל כך משנה עבורי.

יש לך את השם של המקום?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יצא

לא זוכר את המקום אבל היה ברעננה.

ואם כבר הזכרת מדרסים. אני גם צריך להחליף אותם. ראיתי פרסומת של חברה מסוימת. היה כתוב מדרסים החל מ-100 שקל (כמובן החל מ- היה בקטן). הלכתי לשם הוא מסביר לי תהליך ואומר לי זה יעלה לך 2000 ש"ח... אמרתי לא ויצאתי

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, DareDevil כתב:

אז הרצליה. לי זה לא משנה, יש רכב שאוכל להגיע איתו. המרחק לא כל כך משנה עבורי.

יש לך את השם של המקום?

אני חושב שזה ליד סוקולוב

זה באיזור הישן של העיר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר מניסיון? מה אני אקבל במור?

מנסיון מלפני שבועיים,
בדיחה מצחיקה עם "סריקת" כף הרגל, המחשב נותן פלט לדגם מתאים, הבחורה שואלת למידה ושולפת מהארון בקופסא יפה את המדרס.
שום התאמה אישית.
אצלי לדוגמא המחשב הראה המון לחץ על העקב וקשת מאוד גבוה, הבחורה שאלה אם יש לי דרבן .
עניתי שלא, ומבחינתי הלחץ על העקב הוא בגלל שהתוכנה דורשת עמידה עם כפות רגליים מקבילות. וזה אילוץ בשבילי כי העמידה הטבעית שלי היא במנח V לכפות הרגליים.

מה שקיבלתי לא ממש התאים, ניסיתי יומיים וזרקתי הצידה.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. הבדיקה בעצם זה רק להתאים אותך למדרס מתוך סדרת מדרסים קיימים.

אין שום התאמה אישית.

מישהו יודע איפה כן ניתן להתאים מדרסים אישית  - גבס או כל דבר  אחר - בתוספת נמוכה יחסית? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק גם לאשתי היה קטע עם המדרסים. 

הגיעו למכון כלשהו בצפון תל אביב אמר שיש להם מדרסים דרך הקופה ויש את ה״יותר״ טובים שעולים 900₪. 

אמרה שהיא מתייעצת איתי הסברתי לה שזאת שיטת מצליח לקחת יותר כסף מהאדם שלא מבין. כאשר ביקשה את המדרסים שבהשתתפות הקופה פתאום אומר שאין להם במלאי ויש להם רק את היקרים אמרתי לה תצאי מהמקום כמו שנכנסת. 

פשוט בדיחה עולם המדרסים. 

טל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדרס איכותי בהתאמה אישית עולה בארץ מעל 1000 שח. לא בגלל שזה המחיר שזה צריך לעלות, אלא בגלל שזה סוג של קרטל. 

אין לך כצרכן הרבה אפשרויות אחרות בהתאמה אישית וכל המכונים מתאמים פחות או יותר מחירים.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.3.2021 בשעה 12:52, עדי-אל כתב:

לי יצא

לא זוכר את המקום אבל היה ברעננה.

ואם כבר הזכרת מדרסים. אני גם צריך להחליף אותם. ראיתי פרסומת של חברה מסוימת. היה כתוב מדרסים החל מ-100 שקל (כמובן החל מ- היה בקטן). הלכתי לשם הוא מסביר לי תהליך ואומר לי זה יעלה לך 2000 ש"ח... אמרתי לא ויצאתי

השם הוא אריאל קומפורט ברעננה

מדרסים 1+1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי גרופון של 250 שקל ב א.א אורתופדיה עבור מדרסים בהתאמה אישית, דגם xs2 או s2.

היה לפני שבועיים גם אחד של 400 שקל. אבל נעלם לי הקופון הזה.

מבדיקה באתר של א.א מצאתי שיש להם כבר s3 

התקשרתי אליהם וביקשתי להזמין תור לעשות מדרסים. 

השירות סבבה לגמרי, עד עכשיו.

נקבע תור ליום הראשון הקרוב.

נחזור עם רשמים

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2021 בשעה 21:15, avk כתב:

אני ממש מחפש מקום טוב למדרסים ואשמח להמלצות גם. ראיתי המלצות על שתי החברות האלה:

קח בחשבון כשאתה הולך לרשת אתה לא בטוח על מי תיפול, גם םא הרשת מקפדיה להעסיק אנשי מקצוע עם תעודות ונסיון.

לאחותי יש נסיון מצויין עם הבחור הזה בכפר סבא:
חזי אייל אורתופדיה ‎09-745-0305
היו לה שני דורבנים שנעלמו בזכות המדרסים שלו.

קרובת משפחה נוספת שהלכה אליו המליצה בחום. כשהיגעה אליו ביקש ממנה לא לומר דבר על הסיבה שבאה אליו, רק לחלוץ נעליים ולעמוד. הוא אבחן אחד לאחד ממה היא סובלת רק מלהסתכל.

אני כבר 9 חודשים עם מדרסים של חברת new feet שמה ששונה בהם הוא שהם ניתנים לעיצוב בחום, מה שמאפשר עיצוב מחדש והתאמה לפי השינויים.
לי יש קריסה פנימה, ובביקורת ראו שהקריסה הצטמצמה וביצעו התאמה של המדרס הקיים. התקווה היא שלאט לאט המדרס ״ילמד״ את הגוף ללכת נכון, ונראה שלפחות בנתיים זה עובד, אבל צריך עוד זמן כדי לדעת בודאות אם זה לא סתם גימיק.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי היום לא.א אורתופדיה.

המאבחן אמר בגדול שנדרש לתקן את הקריסה - פלטפוס - באמצעות שימוש בהגבהה בעקב.

הוא המליץ על מדרסים ב2600 או אם רוצים לחסוך אז ב1800. וזה לזוג אחד.

בהקשר של מדרסים יותר זולים ב500 שקל הוא אמר שלא ממליץ בכלל לחשוב לכיוון הזה.

כל המחירים הינם לפני הנחה של 400 מהכללית. וזה בלי להכניס לתמונה אם אני רוצה זוג מדרסים נוסף או 2 לשאר הנעליים שלי (יעשו ב70% הנחה).

לדעתי המחירים ממש שערורייתיים. חתיכת פלסטיק וגומי ב2600 שקל? 

סבבה אני מוכן לשלם "קצת" כסף על הזמן והמקצועיות אבל 2600 שקל בשביל חצי שעה הסתכלות לא נשמע לי מחיר הגיוני בכלל.

וכן הייצור והחומרים זה פחות מ200 שקל ואני נדיב כנראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...