Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם נוסעים ברכב שזה שמו?

ser
שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

לכן קוראים למיצובישי פאג'רו מיצובישי מונטרו בדרום אמריקה.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, ser כתב:

Samochód ciężarowy Haval H9 użytkowany przez Ministerstwo Obrony FR. Można to rozpoznać po czarnych tablicach rejestracyjnych z białymi numerami. Liczba 50 to oznaczenie regionu – oznacza Moskiewski okręg wojskowy / Zdjęcie: FotoOchota

יש לא מעט מקרים ששם דגם או יצרן מסויים נשמעים לא טוב בשפה מסויימת. 

במקרים כאלו לרוב הדגם משווק באותן מדינות תחת כינוי אחר. 

בנוסף לדוגמא של פאג'רו אני יכול לתת דוגמא של שברולט Trax שמשווק ברוסיה כשברולט Tracker כי אחד הפירושים של הכיונוי הראשון ברוסית הוא אקט מיני... 

ויש עוד. 

לכן סביר מאוד להניח שאם אי פעם רכבי Haval יגיעו לארץ, הם יגיעו תחת מיתוג אחר. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה ג'וק וקיה. בחיים לא חשבתי שאנשים יסעו בסבבה ברכב שנקרא כך ואם הייתי איש שיווק בקרסו הייתי פועל על מנת לשנות את השם. עם קיה נראה לקח זמן לציבור הישראלי לקבל את השם, כי אני זוכר בשנים הראשונות שלה בארץ אנשים היו קוראים ליה קאיה ואני זוכר ששאלתי מורה לאנגלית ביסודי למה מבטאים את זה כך כי יש - ''איי'' אחרי ה - ''קיי''. שהיא אמרה לי שקוראים את זה קיה לא יכלתי להסתכל על הרכב הללו באותה צורהץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה פרובינציאלית שבה חובבי רכב נוסעים ולא נוהגים. מרגישים כמו עגלונים = נוהגים על הרכב ולא בו (נוהגים ברכב)  מתקשים משום מה לקבל הגיה של שמות. KIA אפשר לכתוב קיה ולא "קיא" ולא להכנע לאנשי שיווק שמפחדים להטמיע שם  נכון. מקרה המיצובישי (ןלא מיצובושי) פחרו . או השמות הרוסים, בהחלט במקום. אבל הג'וק לא הפריע לאף אחד לקנותו או לנהוג בו בגלל השם. 

איש שיווק יצירתי יבנה מותג על השם ולא יחביא אותו. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא. אני מאמין שישנם אנשי שיווק מבריקים שיעשו לימונדה מכל אתגר 😊

ישנה אמירה בעולם השיווק שאומרת its all in the presentation. 

תופס בכל מוצר. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה לא מוטבע בתוך הרכב בכל מיני מקומות מה הבעיה, אפשר להוריד ולשים איזה כיתוב שרוצים. אם אפשר להזמין את הרכב מהמפעל ללא מיתוג אז בכלל תענוג, כמו שעושים עם שעונים היום. היבואן יכול לעצב לעצמו סמלים ושמות לפי מה שמתחשק לו ולהדביק בארץ על הרכבים. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...