Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום חברים אולי מישהו יכול להמליץ על עורך דין שמתמחה בתחום הגירה מקצועית לקנדה

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים כמו שכתוב בכותרת וכי בפורום יש הרבה אנשים שונים שחלקם גם אולי עברו לחול. מחפש עורך דין שבעזרתו להתחיל את התהליך .

אם מישהו מכיר כזה אשמח להמלצה כי הרשת מלאה בפרסומות אבל מחפש מישהו עם המלצות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק על לעשות את זה עצמאית
מרבית העו"ד/שירותי הגירה למיניהם יקחו סכומים די מופקעים על טפסים שאתה יכול למלא עם יש לך אנגלית סבירה ומעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lesles כתב:

ממליץ לך לעבור את התהליך עצמאית,

אתה יכול לעשות כמוני ולשלם רק על ייעוץ אחד שבו יעברו על מסמכים שתכין מראש ויציעו לך הצעות שיפור.

ולמי פניתה לבדיקה של המסמכים ? חברת הגירה או עורך דין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את התהליך או את המסמכים הנדרשים, ספציפית אני הייתי הולך על עורך דין.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, dani12 כתב:

ולמי פניתה לבדיקה של המסמכים ? חברת הגירה או עורך דין ?

מיכל אוחיון מUCI

לא משנה למי תפנה הכי חשוב שזה יהיה יועץ הגירה רשמי שמוסמך ע"י הממשלה הקנדית,

יש הרבה שרלטנים וכדאי לבחור אותם בפינצטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לעשות את זה עצמאית.

ניירת מאוד ארוכה ומסורבלת, כל הגשה עולה כסף ואתה מאוד מעוניין שהבקשה תתקבל בפעם הראשונה. כל טעות קטנה ותצטרך להמתין, להגיש שוב ולשלם שוב.

כשאנחנו עשינו את זה (לפני 5-6 שנים) זה היה עם יועצת הגירה מוסמכת, לקחה משהו כמו 5k שח לזוג עם תינוק והבקשה אושרה (על בסיס ויזת לימודים).

וזה לא קשור לרמת האנגלית שלך, תאמין לי שאתה מעדיף לשלם כמה אלפים למישהו שמבין שיטפל בזה.

חיפשתי בהיסטוריה של המייל שלי, לא מוצא אותה ולכן לא מוצא איך להפנות אותך אליה, אם אצליח למצוא אותה אשלח לך כתובת מייל שלה.

בהצלחה.

(וכן- נסענו אבל מסיבות שונות חזרנו אחרי שנה. אם יש שאלות- תרגיש חופשי).

[email protected]

בזכותך למדתי איך ניגשים לארכיון :)

אז כפי שאתה מבין, שמה ננסי. כשהיינו בקנדה פגשנו כמה וכמה ישראלים שנעזרו בה כדי להגיע לשם.

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...