Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר להוזלה בביטוח - יש אפשרות להוזלה למי שנוסע יומיים בשבוע?

anonport
שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והאם אפשר להקפיא את הביטוח לתקופה של שבועיים? אני יודע שאת הרישיון לרכב צריך להפקיד במשרד הרישוי למינימום חודש ולכן השאלה מתמקדת בביטוח חובה+ג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברות ביטוח שמציעות ביטוח לפי שעות/קילומטרים.
העלות משתנה בהתאם לכמה שאתה נוסע בפועל, כי יומיים בשבוע יכול להיות גם נסיעות ארוכות או קצרות וכו' וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא תרצה לוותר על ביטוחי חובה וצד ג' אלא אם הרכב שלך חונה במחסן נעול. חשוב על מצב של תקלה בבלמים והדרדרות הרכב, או, אפילו, רוכב אופניים שמתנגש בו ונפצע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה אם בדיוק ביום שאין ביטוח אתה צריך לנסוע בדחיפות לבי"ח לעזור לסבתא שלך?
או סתם קיבלת הודעה מחבר שבדיוק עושה היום על האש לא תלך כי אין ביטוח?
ביטוח ליומים בשבוע זה מוצר עם ביקוש כ"כ נמוך (כי זה באמת די מטופש) שהחברות ביטוח אפילו לא נכנסות לזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, nathun כתב:

ומה קורה אם בדיוק ביום שאין ביטוח אתה צריך לנסוע בדחיפות לבי"ח לעזור לסבתא שלך?
או סתם קיבלת הודעה מחבר שבדיוק עושה היום על האש לא תלך כי אין ביטוח?
ביטוח ליומים בשבוע זה מוצר עם ביקוש כ"כ נמוך (כי זה באמת די מטופש) שהחברות ביטוח אפילו לא נכנסות לזה...

לא חשבת שיש 2 מכוניות ובאחת מהן נוסעים רק בסופ"ש ולכן חבל לשלם ביטוח על שבוע שלם?

לפני 8 שעות, sperial כתב:

אני חושב שלא תרצה לוותר על ביטוחי חובה וצד ג' אלא אם הרכב שלך חונה במחסן נעול. חשוב על מצב של תקלה בבלמים והדרדרות הרכב, או, אפילו, רוכב אופניים שמתנגש בו ונפצע.

לא יהיה! הרכב בתוך חצר ענקית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הרעיון של צמצום ימי הביטוח ל א רלוונטי, אבל מו"מ מול מספר חברות ביטוח צמצם לא את העלויות בסדר גודל של 1000-2000 ש"ח לשנה לרכב (חובה + מקיף, לבני 24 ומעלה). ממליץ לך להכניס את נתוני הביטוח שלך לאתרים של כמה חברות וסוכנויות, לאשר שיחזרו אליך טלפונית ואז לנהל מו"מ. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, anonport כתב:

לא חשבת שיש 2 מכוניות ובאחת מהן נוסעים רק בסופ"ש ולכן חבל לשלם ביטוח על שבוע שלם?

אוקי,
ועדיין, מרגיש לי מאד מוזר להחזיק רכב שאסור לנסוע בו במשך 4 ימים בשבוע...

לא חסר מצבים בהם הרכב הראשון בשימוש ופתאום צריך את הרכב השני. אבל הי היום יום שלישי אז אסור להשתמש ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כבר סיימתי עם הביטוח בגינו פתחתי את השרשור.

בנוגע למה שציינת - זה לא חייב להיות ככה בקיצוניות. אפשר במקרה הגרוע להפעיל אותו בשיחה טלפונית ואפשר גם לקחת רכב של קרוב משפחה. במקרה קיצון כזה משתלם יותר להזמין מונית מאשר לשלם על ביטוח שיודעים בוודאות שלא ייעשה בו שימוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין לגבי ההקפאה אבל לא הייתי מקפיא ואם פתאום תצטרך את הרכב, מה אז תעשה? אתה יכול לבדוק את ליברה יש להם מחירים זולים וגם לפי ק"מ.. מציע לך לבדוק באתר שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 3.3.2021 בשעה 16:06, noamosh כתב:

לא מבין לגבי ההקפאה אבל לא הייתי מקפיא ואם פתאום תצטרך את הרכב, מה אז תעשה? אתה יכול לבדוק את ליברה יש להם מחירים זולים וגם לפי ק"מ.. מציע לך לבדוק באתר שלהם

אני גם עשיתי ביטוח בליברה לפי ק"מ וזה חסך בסביבות ה1000 ש"ח, אם לא יותר. אני פשוט שולח להם בתחילת הביטוח הצהרה על טווח נסיעה משוער, בסוף הם בודקים שהם חריגה ולפי זה אני משלם. ובלי קשר, יש להם אחלה שירות, עוזרים בכל מה שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה ביטוח לפי קמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לבדוק מחיר בליברה לפונטו קבריולט 1995 שלי, אז הם בכלל לא מוכנים לעשות ביטוח לאוטו ישן. מעפנים. האתר שלהם לא מזהה את האוטו לפי המספר, ובטלפון פשוט אמרו לי ״לא מבטחים״ כשאמרתי 95.

בwesure שהשמשתי עד עכשיו המחיר דיי זול, אבל באמת חבל לשלם מחיר מלא על אוטו שנוסע 3000 ק״מ בשנה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...