Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח מצלמת מהירות (ממשיך להסתבך) - ללא ציון מהירות שבה נתפסתי

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתוך העיר (50 קמש)

לא צוינה מהירות שהוצגה במכשיר.

ובתמונה הקטנה לא רואים כלום.

האם דוח כשר?

מה גם שבעבירה נעשתה 11/7/2020 - ונשלחה רק לפני 10 ימים - אבל כבר עברנו על זה פעם שעברה, מדובר ברכב  ליסינג אז אין התיישנות.

image.thumb.png.867a7034ab715c40101f4d24c0e5a0ad.png

נ.ב.

מה עושים בקורס נהיגה מונעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

ישה

את מצב חשבון הבנק לך

תמונות שפורסמו בשרשור

אם העבירה בוצעה ב11/7, אז הדו"ח היה אמור להשלח עד 11/1 . עפ"י החוק אמור להשלח עד 6 חודשים מביצוע עבירה אם רכב חדש/ליסינג

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי אתה טועה, ליסינג עבודה זה הרבה מעבר ל 4 חודשים.

הרכב רשום על המעסיק שלי, ויש התיישנות עד שנה כפי שאני יודע.

עריכה אחרונה על ידי Yev Sh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח שזה דוח תנועה (דוח לתשלום) ולא הודעה לחברה על כך שהרכב צולם מבצע עבירה (ואז מבקשים לדעת מי הנהג) ?

פשוט הפורמט נראה לי שונה מפורמט של דוח תנועה לתשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיישנות של עבירה מצולמת היא 4 חודשים, עד אז צריך לשלח הדו״ח הראשון לבעל הרכב. 06 חודשים אם זה רכב חדש, אם כי לא בטוח מה ההגדרה ל-״חדש״)

אם בעל הרכב טוען שלא הוא נהג, כמו במקרה של רכב חברה, אז תקופת ההתיישנות מתארכת לשנתיים בגלל הזמן לאיתור הנהג, אבל הדו״ח הראשוני עדיין היה צריך להשלח לחברה תוך 4 חודשים (אם קנס גדול פי 4 שיופחת לסכום הרגיל אם נהג ספציפי יודה שנהג ברכב בעת ביצוע העבירה). 

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.2.2021 בשעה 09:38, Be roo כתב:

התיישנות של עבירה מצולמת היא 4 חודשים, עד אז צריך לשלח הדו״ח הראשון לבעל הרכב. 06 חודשים אם זה רכב חדש, אם כי לא בטוח מה ההגדרה ל-״חדש״)

אם בעל הרכב טוען שלא הוא נהג, כמו במקרה של רכב חברה, אז תקופת ההתיישנות מתארכת לשנתיים בגלל הזמן לאיתור הנהג, אבל הדו״ח הראשוני עדיין היה צריך להשלח לחברה תוך 4 חודשים (אם קנס גדול פי 4 שיופחת לסכום הרגיל אם נהג ספציפי יודה שנהג ברכב בעת ביצוע העבירה). 

אז יש לי קייס או לא? רכב חברה.

הדו"ח הגיע לכתובת שלי, שמשרד ברישוי או משטרה לא מכירים בכלל, רק מעסיק שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חברה או רכב ליסינג? אם רכב ליסינג הדוח מגיע לחברת הליסינג אשר מסבה על החברה החוכרת.

זה לעיתים לוקח יותר מ 4 חודשים אך בעלת הרכב (חברת הליסינג) מקבלת את הדוח בפרק זמן של 4 חודשים.

אם זה הכיוון אין לך קייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ליסינג תפעולי לא תצליח להוכיח התיישנות מכיוון שהדוח מגיע כפי שהסברתי. הוא מגיע לחברת הליסינג עד 4 חודשים. הם מסבים את הדוח על שם החברה שלך (בדרך כלל ההסבה לוקחת להם עד 3 חודשים), ואז הדוח מגיע לחברתך ( סדר גודל חודש-חודש וחצי) ואם הקצין רכב בחברה מתקתק את הנושא אתה מקבל את הדוח הביתה כעבור חודשיים.

סה"כ כל התהליך מרגע העבירה ועד שמגיע אליך הבייתה - כ 11 חודש עד שנה וקצת. 

במקרה שלך זה היה הרבה יותר מהר אז לא יהיה לך קייס על התיישנות. לגבי מבנה הדוח - קיבלתי כבר כמה דוחות כאלו לחברה שבה אני עובד.

לדעתי זה הפורמט החדש שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח על שמך. זה כבר לא מעניין שהרכב הוא רכב ליסינג.

תבקש להישפט. סבירות גבוהה שהמשפט יבוטל בגלל חוסר האמינות של המצלמות האלה ואז הדוח יבוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרשעה פסילה על התנאי לפני חודש במשפט על מהירות מופרזת... לא אסתכן

התכוונתי בפנייה לציין שיש התיישנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה איך אתה יוצא מזה בדרך אחרת. הדוח כבר על שמך. הוא כבר לא על שם החברה שאתה עובד בה. 

אם אתה לא רוצה לבקש להישפט תחפש מישהו שיהיה מוכן לקחת את האשמה עליו ולהסב את הדוח על שמו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מצויין. יאמרו לך שהדוח נשלח לבעל הרכב (חברת הליסינג) בזמן המותר בחוק.

הדוח הגיע אלייך רק עכשיו בגלל שעשו פעמיים הסבות דוח -  מהמשטרה הדוח נשלח לבעל הרכב (חברת הליסינג) אשר הסבה את הדוח על החברה שאתה מועסק בה אשר הסבה את הדוח על שמך. לכל הסבה יש פרק זמן של עד 90 יום. תוסיף את הדואר "המהיר" שלנו. זה הזמן הסביר.

אם זאת הטענה שלך לביטול הדוח אתה מבזבז את זמנך. 

2 אפשרויות שהעבירה לא תהיה עליך: לבקש להישפט ( סכוי גבוה שהמשפט יבוטל והדוח יבוטל), להסב את הדוח על מישהו שמוכן לקחת את העבירה עליו.

לא רואה שום אפשרות אחרת במצבך לאור עברך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...