Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על כדורי קולגן בכדי להישאר צעיר

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה את התוצאה עם ניקוי עור הפנים, הוצאה של שחורים ועוד.
כמו שאני רואה את הצמר גפן אחרי שאני מנקה את הנקבוביות עם טונר.

לגבי הבוטוקס, למניעת קמטים עתידיים, הזרקה נקודתית במקומות מסויימים גורמת לפחות קימוט בהבעה, אז כן, אני חושב קדימה.

שום דבר לא הוכח? טוב, טום קרוז נראה צעיר כי הוא אוכל נכון.

בנצי,
לדעתי אין שום קשר בין טיפוח עצמי, שאני מאד בעד, גם אצל המין הגברי - לבין נטילת שלל תוספים במזון שאמינות פעולתם מוטלת בספק.
אני גם שם קרם בערב אבל לא בגלל שאני חושב שהוא יחזיר אותי לגיל 20. פשוט יבש לי, לא נעים והימנעות מלחות בהחלט יכולה לתרום לקמטים (ששוב - לבסוף יגיעו, בין כך ובין כך).
לכן יש לבחור לא בקרם יקר עם אבקת זהב אלה משהו שיכיל לחות, ושהלחות תיספג לנו טוב בעור, כלומר שמנגנון הקרם יידע להטמיע טוב את הלחות אל העור. אישית אני משתמש עם ניוואה כחולה פשוטה.
ניקוי פנים זה אחלה! גם אני עושה זאת.

הימנעות מקבלת קמטים בגיל מאוחר מורכבת בעיקר משני גורמים, שהאחד אין לנו שליטה עליו ועל השני - יש: גנטיקה והיחשפות לשמש.
כך גם התקרחות: זאת בד"כ גנטיקה. אני לא מכיר מיקרה מכאני חיצוני אחד (חוץ מקרינה כזו או אחרת, כמובן), שגורמת להתקרחות. מדובר בגנטיקה ולכן שלל המשחות/כדורים/מעי צלופח מיובש לא יעזרו.

מה שאני מנסה להסביר לפות"ש שחבל על הכסף שלו, שישלים עם מה שאלוהים נתן ושיקום כל בוקר ויגיד תודה רבה על הבריאות ועל מצבו.
כן יטפח עצמו אבל בגדר ההגיון ולא באמנות הפרסומים של שלל החברות בתחום.
חבל להשליך את הכסף שהוא מרוויח לתוך תעשייה כ"כ גדולה ושרלטנית.

לגבי התקרחות, טיפול תרופתי האט את ההתקרחות והחלה צמיחה חדשה, הפסקתי את הטיפול כשחליתי בקורונה ולא חזרתי אליו, מתכנן נסיעה לטורקיה לאיזו משתלה בקרוב.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, אני חושב שאנחנו מדברים באותה השפה ואתה מתפרץ לדלת פתוחה.
אני חושב כמו שאתה חושב: ניקוי עור פנים זה דבר חשוב, וגם בוטוקס יכול בהחלט לעזור!

אבל אני מתכוון בעיקר לתוספי מזון שבעטיו ניפתח השרשור, אאל"ט.
שם אני נעמד על הרגליים האחוריות.

לגבי טום קרוז: הוא ניראה צעיר יותר גם כי הוא אוכל נכון, גם כי הוא שומר על עצמו, כלומר מתעמל, מתרחק משמש וכו' אבל ובעיקר בגלל הגנטיקה שלו!

האחיין שלי הוא בחור בן 51 וניראה כמו בחור בן 40 ואולי גם פחות. שנתיים אחרי השירות הסדיר שלו הוא עדיין נסע באוטובוס עם כרטיסיית נוער. אני לא מגזים. למה? גנטיקה. וגם בגלל שהוא מתרחק מהשמש כמו מאש (...🙂).
לא בגלל תוספים ולא בגלל אוכל כזה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, TsachiE כתב:

בת 36 זה עוד יחסית צעיר. מה הלחץ? מעניין שכמעט תמיד זה נשים שמנסות להאטות את הזמן בעוד שאנחנו הגברים פשוט זורמים עם הגיל.

לנו יותר קל עם זה כי גבר לא נראה פחות טוב עם קמטים בעור או אפילו שיערות לבנות (כמובן אם הוא שומר על עצמו).

אצל אישה זה מרוץ נגד הזמן.

פעם מישהו אמר לי שאישה נראית הכי מושכת בגיל 23, גבר בגיל 36.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, בנצי כתב:

כמו שאני רואה את הצמר גפן אחרי שאני מנקה את הנקבוביות עם טונר.

טונר ?  כמו הטונר למדפסות לייזר? 

או שהתכוונת לטינר. 

לפני 9 שעות, בנצי כתב:

לגבי התקרחות, טיפול תרופתי האט את ההתקרחות והחלה צמיחה חדשה, הפסקתי את הטיפול כשחליתי בקורונה ולא חזרתי אליו, מתכנן נסיעה לטורקיה לאיזו משתלה בקרוב.

אשמח אם תעדכן כשזה יקרה אם לא אכפת לך. 

אני באופן אישי קבלתי את הגזרה והנחתי לזה.

הבנתי שצריך להמשיך לקחת פרופסיה לכל החיים לאחר ההשתלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעשה השתלת שיער בטורקיה, היום כשנה אחרי אין ספק שזה נראה יותר טוב, אבל האזור עדיין דליל במידה מסויימת והשיער שלו רחוק מלהיראות שופע (אבל כן יש שיפור). אם זה שווה? לא יודע...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בקרחת?

הכול יותר נוח, חוץ מזה שצריך לגלח את הראש.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בקרחת? הרבה דברים.

אני נמצא הרבה בשמש, לא בא לי מכות שמש.
זה גם די מאעפן, לא נראה טוב על כל אחד.

לגבי הטונר, נדמה לי שבעברית זה נקרא מי פנים.
Toner

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...