Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מארב משטרה

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבוקר, כהרגלי האצתי בהשתלבות לכביש 5 מערב. כשהבחנתי בהאטה לא אופיינית מימיני. מסתבר שניידת תנועה אספה אליה עברייני מהירות (כנראה) או כאלו שעסקו במשהו נוסף פרט לנהיגה. הסקתי זאת ממראה העמוד שהוצב על הניידת שבראשו מצלמת כיפה ניידת . 

image.thumb.png.ad24867c9b8975e8b7bdc3bd7961e770.png

Screenshot (10).png

image.png.dc060837c849ac33571316a19e9cc1d2.png

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את זה פעם מקופל על גג של ניידת ולא הבנתי כ"כ מה זה..

מעניין כמה רחוק אפשר לראות עם המצלמה לתוך הרכב. כי היא צריכה להספיק לתפוס אותם.

או שהם מחפשים עבריינות בסגנון הידחפות לפניות שיותר קל לראות מרחוק.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר לרשום דו"ח.

לא משנה איפה.

במקרה הזה, לגרור את כל הנהגים, ולאלץ אותם לעלות על אי-תנועה.

[שזו עבירה חמורה בפני עצמה, מן הסתם].

כל דבר מותר, העיקר למלא את קופת האוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Amired כתב:

אף פעם לא נתקלתי שניידת עוצרת כמה מכוניות במקביל, תמיד חשבתי שעוצרים רכב, מתרכזים בו וכשמסיימים לטפל בו ממשיכים

זה תלוי בכמות השוטרים ובמקרה.

אישית איפה שאני גר בשעות הלילה הם אוהבים לשים ניידת עוצרים אוטו\שניים ואז נוצרת שרשרת ועוברים אחד אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, yossiaviel כתב:

העיקר לרשום דו"ח.

לא משנה איפה.

במקרה הזה, לגרור את כל הנהגים, ולאלץ אותם לעלות על אי-תנועה.

[שזו עבירה חמורה בפני עצמה, מן הסתם].

כל דבר מותר, העיקר למלא את קופת האוצר.

אבל אם זה נהגים שדיברו בטלפון? עדיין העיקר לרשום דו"ח? 

נכון הקטע עם המהירות נידון פה שנים וידוע לכל. אבל יש גם אכיפה טובה שבסוף כן תורמת לבטיחות בדרכים. מהירות בעיר וכזו שלא בהתאם לתנאי הכביש, טלפונים, אי ציות לרמזורים וכו'. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

הכוונה שלי הייתה, שהמשטרה מבצעת בעצמה עבירה חמורה,

ויותר מכך, מאלצת נהגים אחרים לבצע את אותה עבירה,

העיקר לרשום דו"חות. לא בהכרח על מהירות.

ולא משנה איפה. גם אם זה מסכן נהגים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המשטרתי היה אמור לעמוד בסוף השיירה ולא בראש.

כך שאם מישהו ייסטה לשול, הוא ייפגע בניידת ולא שהרכב "יגנו" על הניידת מפני פגיעה אקראית.

בנוסף כאשר הרכב המשטרתי עומד בסוף הוא יהייה יותר בולט לעוברים בכביש בגלל גשר התאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2021 בשעה 12:46, ניקו פ. כתב:

אבל אם זה נהגים שדיברו בטלפון? עדיין העיקר לרשום דו"ח? 

נכון הקטע עם המהירות נידון פה שנים וידוע לכל. אבל יש גם אכיפה טובה שבסוף כן תורמת לבטיחות בדרכים. מהירות בעיר וכזו שלא בהתאם לתנאי הכביש, טלפונים, אי ציות לרמזורים וכו'. 

הלוואי והיה כך, אבל לפי נתוני המשטרה עצמם, מתוך 622K דו"חות, 478K היו על מהירות.

כמעט 77% על מהירות בלבד, 23% לכל שאר המרעין בישין שקורה בכביש.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הלוואי? זה כך. פשוט לא באחוז מספק לדעתך.

קח בחשבון שזו גם עלייה של מעל 70% מהנתון ב-2019 + הנתון מוטה שכן רבים מן הדו"חות הן ממצלמות מהירות ולא שוטרים שמבזבזים זמן על ממל"ז על כביש החוף.

לא שאני חושב שהדברים מושלמים, אבל גם הורידו 6000 שיכורים + 160 אלף אנשים שדיברו בנייד בזמן נהיגה. אי אפשר להגיד "הללואי והיה כך". אפשר להגיד "הלוואי ויהיה יותר מזה ופחות מההוא". 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב 2020 המצלמות היו מושבתות.

זה אגב לא משנה אם זה בא על חשבון או לא בא על חשבון זמן של שוטרים. (וזה כן, הממל"ז והדבורה הם הכלים הכי פעילים במתנ"א).

עדיף לדעתי שיורידו 6000 שיכורים ו-300 אלף שמדברים בנייד ועוד 200 אלף שלא נותנים זכות קדימה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לראות את העמוד הזה מקרוב אבל גם אותי סקרן מה זה בדיוק. ממה שיצא לי לראות על הכבישים זה כמו צ'קלקה על עמוד, אולי יכול לספק גם תאורה לאיזור הניידת בחשיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...