Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך זה ש״רוטר״ פופולרי בשנת 2021

TsachiE
שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקטע של האתר הזה? עיצוב  כל כך  מכוער, שנראה כאילו נתקע בשנת 2001, אתר שהוא פשוט בחילה לעיניים. ועם ממשק כה מבולגן ולא ברור..כזה שאתה לא מבין מי מגיב למי, מי נגד מי, מי מנהל ומי חבר רגיל ומה לעזאזל הולך שם...ולמרות כל הלעיל הוא כל כך פופולרי?  פשוט לא מצליח להבין מה ״סוד הקסם״ שם.. זה בעקבות הקורונה? 

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעת לזה אבל פורום dc זה הדבר הכי טוב שיש מבחינת נוחות ולראות מי הגיב למי ולפשפש במאות/אלפי תגובות

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה ש-ynet פופולרי: יש תנועה. טראפיק בעברית...

שום עיצוב לא יכול לחפות על מחסור בתנועה של גולשים / כתבות / עדכונים. אין תנועה? אין גולשים. העיצוב הוא איפה שהוא בתחתית רשימת החשיבות בז'אנר הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וינט אתר ברמת איכות ותוכן מאוד נמוכה, אבל אין מה להשוות אותו לרוטר. העיצוב שלו נעים לעין, עם ממשק נוח ופשוט.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי כמו אתר לאנשים שבטוחים שהממשלה/אילומינאטי/אנשי לטאה מסתירים מהם דברים, ורק מה שכותבים אנשים רנדומליים באינטרנט בזמן שהם יושבים על האסלה, נכון.

ז"א, אם יש לך קרוב משפחה חובב קונספירציות ששולח לך כתבות על איך שמן קנולה גורם לך להצמיח זנב ומנכ"ל פייזר חתם עסקה עם חייזרים, 99% שזה משם.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פופולרי בזכות התכנים שלו ומגוון הדעות והאנשים שם, כל אחד מביא צבע אחר.  הוא פחות "מיינסטרימי" ומדווח על דברים שבתקשורת הממוסדת בכלל לא נוגעים.
יש שם הרבה חבר'ה שמחוברים להרבה קבוצות חדשות מקומיות וגלובליות ואם אתה רוצה לקבל חדשות ואירועים בזמן אמת - שם זה המקום בעיניי.

נכון שהממשק שלו פחות נוח אבל מתרגלים. 

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הכרתי אותו ב 2014 עוד בצבא

פעם ההרשמה הייתה עולה 20₪, לא מזמן ראיתי שזה קפץ ל 200 אם אני לא טועה.

הדיווחים שם בזמן אמת ומדברים תכלס. מלא אנשי צבא וכוחות הביטחון שמדווחים מהשטח, למדתי המון על הסיבות לאירועים מסוימים שקרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שלא יהפוך למזבלה. 

יש שם בודדים ששווה לקרוא, ביניהם יניב ריז, ירושלמי ציוני ויגאל פת אל. 

פעם גם אבו עלי היה כותב שם, היום כבר לא. 

בגדול זה מקום למי שאוהב לריב עם זרים באינטרנט על פוליטיקה או אבולוציה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח את האתר כ200-400 פעמים ביום, מקור נפלא לחדשות שהכרתי להערכתי ב2005 (דרך לינקים במירק)

אתר נפלא, תמיד מעודכן, העיצוב לא חשוב כשיש אחלה תוכן, אחרי כ11 שנה החלטתי להירשם ולהיות פעיל.

עריכה - 

הנה למה אנשים אוהבים אותו, תראה את תאריכי הפרסום:

https://rotter.net/forum/scoops1/683204.shtml

https://rotter.net/forum/scoops1/683598.shtml

ומנגד YNET:

https://www.ynet.co.il/news/article/HJK58SBz00

באיחור של 11 ימים.

עריכה אחרונה על ידי avizaz
  • אהבתי 2
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל למה לא מעדכנים  את העיצוב והממשק? בטח אם כל חבר משלם דמי הרשמה אפשר לתעל קצת כסף ולהביא את האתר הזה למאה 21.

קארספורום עוד הצליחו לעשות את זה מבלי לגבות כספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוטר זה ה4chan הישראלי רק בלי הפורנו. אאל״ט רוטר היה חרד(ל)י

• מצחיק 2
  • מעניין 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אוהבים מקורות חדשות אלטרנטיביים שאשכרה מביאים "סקופים" ולא רק מעתיקים ממקורות אחרים או פשוט מתרגמים 1:1 מאתרי חדשות בחו"ל.
העיצוב משני כל עוד התוכן איכותי עבור מרבית האנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...