Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי רמקולים לאוטו!

maor12
 שיתוף
עוקבים 6

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, maor12 כתב:

אני לא מצליח לחשב את הקוטר בין 2 הקדחים שסימנתי ביניהם קו אדום בתמונה השנייה.

הבט בחלק השמאלי. אותו הדבר כמו הרמקול הראשון, 142 מ"מ.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הדרך הנכונה לעשות כרגע?

עקרונית הגבהה חדשה מעץ או פלסטיק תיהיה נמוכה 1.8סמ או 3 סמ

בפועל הקוטר של הפלסטיק בדלת הוא 13.4סמ

הרמקול לא יגע בפלסטיק של הדלת כי ההגבהה נמוכה גם אם אשים 3 סמ היא נמוכה בחצי סמ גם אם יהיה קפיצות רעידות בעוצמה גבוהה עדיין זה לא מגיע לחצי סמ גובה בחלק העליון של הרמקולים

השאלה היא אם לא יהיה בריחת צליל לחלל הדלת בגלל שלא יהיה אטימה? והאם יש דרך אחרת לעשות אטימה בלי ספוגים ושטויות שנהרסים אחרי תקופה קצרה?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רק מוסיף הערה שלא ראיתי שרשמו עד כה (ואם פספסתי, טעות שלי).

במידה ואתה נשאר עם היחידת ראש הנוכחית ולא מתכנן להתקין מגבר (הבנתי מהשרשור שאתה לא מחפש להשקיע הרבה), שים לב שהרמקולים שאתה רוכש יהיו בעלי נתון נצילות גבוה ככל האפשר (ממליץ על 91db ומעלה).

ככל שנתון הנצילות גבוה יותר, הרמקול צריך פחות חשמל על מנת להגיע לניצול טוב יותר ללא הגברה נוספת.

עברתי לסקייטבורד

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, sjerby כתב:

רק מוסיף הערה שלא ראיתי שרשמו עד כה (ואם פספסתי, טעות שלי).

במידה ואתה נשאר עם היחידת ראש הנוכחית ולא מתכנן להתקין מגבר (הבנתי מהשרשור שאתה לא מחפש להשקיע הרבה), שים לב שהרמקולים שאתה רוכש יהיו בעלי נתון נצילות גבוה ככל האפשר (ממליץ על 91db ומעלה).

ככל שנתון הנצילות גבוה יותר, הרמקול צריך פחות חשמל על מנת להגיע לניצול טוב יותר ללא הגברה נוספת.

ברכב שלי יש אפשרות לנסר את המגש מאחורה ולעשות עוד זוג רמקולים 6X9 או 6.5 ואז להוסיף מגבר בשביל לתת יותר עוצמה, כרגע זה לא הפואנטה, כרגע הבעיה שלי היא איך לשים רמקולים 6.5 על רמקולים של 5.25 שהגיעו מהיצרן עם תושבת מוגבהת שלהם...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם שובר את הראש,  תקנה הגבהות כמו שהמליצו ותתקין רמקולים 6.5 אינץ' ושלום על ישראל, אתה לא מתקין מערכת על.

משום מה הרכב הזה נפוץ מאד בהודו, הנה תמונות של התקנה ברכב שלך עם הגבהות (שעוד השקיעו ושמו מגבר וסאב) והכל עובד מעולה ובעלים מבסוט 

https://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/136853-white-hyundai-i20-gets-major-ice-upgrade.html

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 43 דקות, Haim Binshtein כתב:

תקנה הגבהות כמו שהמליצו ותתקין רמקולים 6.5 אינץ' ושלום על ישראל

ואז יתפרסם פוסט בסגנון

"קניתי רמקולים XYZ, איך יכול להיות ששומעים פחות טוב מהמקוריים?"

לדעתי ההמלצה על רמקולים של פיוניר היא מצויינת

בתאריך 4.3.2021 בשעה 22:45, Haim Binshtein כתב:

יש פה אנשים שלא יחשבו אפילו בכיוון הזה ויש כאלו שיהיו סבבה. כמו שאמרתי הם בוודאות לא יהיו יותר גרועים ולכן אתה יכול לקנות את ההכי זול והלחליף.. בחיפוש זריז מצאתי את הרמקול הראשון שפרסמת, למכירה באמאזון :

https://www.amazon.com/Pioneer-TS-F1634R-200W-2-Way-Speakers/dp/B0081SRIFS

מכל ה-3 זה הרמקול עם הכי הרבה ביקורות וקיבל ציון טוב(4.4) , תקרא מה אנשים כותבים עליו ותקבל החלטה.

זה רמקול עם VFM מעולה שנוח מאוד להתקנה,

יחד עם זאת, גם רמקול מעולה, לא יכול נגן היטב בהתקנה גרועה,

לכן כדאי להשקיע בהתאמה לדיפון, על מנת שרמקול ינגן לחלל הרכב, ולא יתבזבז צליל לשווא.

-

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה הבעיה שאני לא מצליח לפתור מאיפה אני קונה מתאמים נכונים לרכב הזה?

אני לא מוצא באף מקום הגבהות במידה נכונה!!!

אצל כולם זה 1.8 או 3 או 4 אבל אף אחד מהם לא מתאים לדגם הזה ספציפית ופה מתחילה הבעיה!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...