Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוני הרישוי מזהירים: פחות טסטים לרכב, יותר תאונות קטלניות, חוות דעת שהוזמנה ע"י מכוני הרישוי.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מרגיש כמו תקליט שרוט. אבל אני אגיד את זה שוב: 

אין לי ספק שטסט כול שנה יותר בטיחותי מטסט כול שנתיים טסט כול חצי שנה בטיחותי עוד יותר, וכך גם כול 3 חודשים וכך הלאה. ברור שככול שאתה משחרר יותר, יהיו יותר פגיעה בחיי אדם. 

השאלה איזה מחיר משלמים על ההגבלות האלה. ולדעתי המחיר לא שווה את זה. 

אישית ניסיתי למצוא נתונים של כמה תאונות דרכים מתרחשות עקב כשל כלשהו ברכב. לא מצאתי נתונים. ואני מניח שאם תמצא נתונים עיקר העניין יהיה בצמיגים בלויים ששוב, הסיבה שקיימים רכבים עם צמיגים בלויים על הכבישים היא ככול הניראה בגלל קומבינה, ולא בגלל תדירות הטסט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכוני טסטים לא מכשילים רכבים סתם ככה ללא פגם משמעותי שקשור בבטיחות. 

אני מעביר רכב ישן כמו מריחת חמאה שנים. נכנס, ויוצא. גם אם מכשילים, זה תמיד מינורי. (מנורה שלא שמתי לב, או בעבר מספר דהוי -טוב שזה חלף)

אני אולי לא דוגמה אופיינית, כי אני מתחזק את הרכבים בלי לחסוך מהם מאומה. (מעבר לחיצוניות מוקפדת)

כל רעש אני ישר במוסך, מקפיד על חלקים איכותיים. (רפידות ביקשתי איכותיות, עד היום הן חדשות למרות שעברו 4 שנים)

יחד עם זה רוב האנשים לא מקפידים על תחזוקה נאותה (לא כולם) כי רכב צריך לשרת אותם, לא הם אותו (נו טוב) לכן רק בשביל הספק הקטן שרכב מסוכן יכול להיות על הכביש (צמיגים, ברקסים וכד')

כדאי לעשות טסט פעם בשנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרפנו לגמרי שם במשרד התחבורה.

גם ככה, יש הרבה מוסכים שמנפיצים תקלות, בכוונה או עקב חוסר מקצועיות.

אז, לתת להם לעשות את זה בחסות החוק? על כל רעש קטן יחליפו משולשים בולמי זעזועים ותיבות הגה.

המצב הקיים, רחוק מלהיות אידאלי, אבל זה הרע במיעוטו.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כנראה השחיל לשירשור בטעות שיש אופציה לעשות טסט גם במוסכים,זה לא מוזכר בכלל בתקנה החדשה שמקדמים.

https://www.gov.il/he/departments/news/test_cars

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. 

איך שאני רואה את זה, עולם הרכב בישראל זה כמו בועה שרק מחכה לטריגר שיפוצץ אותה. בדיוק מה שהיה עם הסלולר. 

בנוסף, אני לא יודע לאיזה מכונים אתם הולכים אבל בכל הפעמים שאני הלכתי כל התהליך לקח לפחות שעתיים בגלל העומס, וזה במקרה הטוב. זה בהחלט תהליך לא נעים גם אם הכל עובר "חלק". 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישי האחרון התייצבתי ב 7:25 ב-מממ בני ברק. פותחים ב 7:30. בפועל המסלולים החלו ב 7:32 בערך.

לפני 8:00 הייתי בחוץ עם מדבקה.

אף אחד לא ניסה לשחק משחקים. הכל היה לעניין.

מכיוון שהיו כ 10 רכבים לפני - רוב הזמן היה על המתנה - נסבלת לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, mazda2011 כתב:

מישהו כנראה השחיל לשירשור בטעות שיש אופציה לעשות טסט גם במוסכים,זה לא מוזכר בכלל בתקנה החדשה שמקדמים.

https://www.gov.il/he/departments/news/test_cars

אני השחלתי את הפרט הזה

נכון שזה לא מוזכר אבל היו שיחות בנושא, כרגע לא עושים עם זה כלום.

כדוגמא אני יכול לתת את עמדה 1 שנלקחו ממנה הסמוכיות, במהלך ה10 שנים האחרונות כל הזמן הורידו ממנה אישורים ובדיקות כדי להוריד את כל הקומבינות.

בסוף עשו פיילוט שקט לתקופה קצרה ואז בניגוד להחלטות ראשונות שלקחו ביצעו מהלך גורף על הכל.

דובר רק על סגירות ארגז בהתחלה למשאיות, בסוף עשו על הכל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...