Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצות ועצות לגבי תא חפצים לגג.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול לאחר זמן די ארוך העמסתי את כולם לרכב ואכן יש המון מקום בסידור המוצע, כאשר הרווח העיקרי מגיע בצורת 3 מזוודות במקום הרגליים של שורה 2. אני משער שבעוד כמה שנים כבר לא יהיה להם כל כך קל לקפל רגליים, אבל בכל מקרה אנחנו מהדגמים של האנשים הקומפקטיים כך שלדעתי יש לנו עוד כמה שנים טובות בתצורה הזאת. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הגילאים? כולם עם כסאות בטיחות כמו אצלי? איך נכנס מי שיושב בכסא ה 6?
הרי אם אני שם 3 התקני ריסון בשורה השניה הגישה לכסא ה 6 תהיה רק מהתא מטען.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה 12.5, 10.5, 7.5, ו 2. הגדולות לא מזמן רק נפרדו מהבוסטרים. הקטן בן 2 במושב בטיחות והקטנה בת 7 על בוסטר.

אם שמים 3 מושבי בטיחות בשורה 2 אכן צריך להכנס ולצאת מתא המטען, ממש לא אישיו;  ואם על לב המלכה טוב, ניתן לשים מושב בטיחות אחד מקדימה, והיא תשב מאחור בשורה 2 ואז גם תהיה גישה חופשית לשורה 3. 

בכל מקרה הילדים חושבים שמגניב להיכנס ולצאת מהדלת החמישית...(;-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מבאס אותי להשאיר אותה לבד מאחור, אני מאמין שננסה כמה אופציות.

הגדולה אכן היחידה שחוגרת לבד, גם זה שאחריה אמור כבר לחגור לבד אבל הוא עצלן מידי [emoji57]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהקטנה שלי יושבת מאחורה, גם כשהיא חוגרת לבד, עדיין בעמידה מאחור אני עדיין מגיע לחגורה שלה ובודק שהכל תקין. עם כל המטר ושייבה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם באותו סרט כמוך, חושב על וו גרירה וארגז עליו.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

ראיתי כאלה על רכבים, כנראה יותר נוח אבל נראה פשוט זוועה, לא שזה על הגג נראה ואו אבל עם זה אני יכול לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו הסתקרנתי ונכנסתי לראות את העלות, 5000 ש''ח! זה מטורף! וזה עוד ללא הוו גרירה לפחות איפה שראיתי. בטוח ניתן להוזיל קצת אבל זה עדיין יקר במיוחד אם אין כבר וו גרירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמליץ לך להתייעץ עם חנות "הצב" שמתמחה באביזרי נשיאה. מעבר לכך שהוא ממש מבין ובקיא, הוא מתאים את המוצר לדרישות. באתי אליו בכוונה לקנות מתקן אופניים ב1200 שח, וכשהוא הבין שהצרכים שלי בסיסיים הוא עודד אותי לקנות דווקא אחד פשוט וקומפקטי ב400. 

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2021 בשעה 16:29, LH79 כתב:

אני גם באותו סרט כמוך, חושב על וו גרירה וארגז עליו.

ניסית לנהוג ולהחנות עם נגרר? זה לא כל כך פשוט, במיוחד אם אתה גר בסביבה עירונית צפופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...