Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצות ועצות לגבי תא חפצים לגג.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורים שמח לכולם! בשעה טובה נולדה הילדה הרביעית אבל לא בזה נעסוק היום [emoji6].

נפתחו מקומות 6-7 ברכב למרות שבפועל יש צורך רק ב 6, אבל אם כבר אז העברנו את שני הגדולים אחורה (בת 5.8 ובן 3.8), שניהם בכסאות צ'יקו מייפיט מעוגנים בחגורה, הקטן יותר (בן 1.6) יושב בשורה האמצעית בכסא צ'יקו נקסטפיט והתינוקת שנולדה תהיה מקדימה בסלקל (גם של צ'יקו, איך לא). בשורה האמצעית יש צורך בכסא אחד פתוח לאשתי וכסא נוסף שיהיה זמין להזזה לכניסה של הילדים וככה נותרנו בלי תא מטען כלל [emoji57].

התא מטען שכן שאר יכול להכיל רק טיולון של הילד אך לא עגלה עם עריסה או קניות, זה תמיד יהיה או זה, או זה, או משהו אחר. מפה לשם נדרש פתרון כלשהו לטווח הארוך, מה זה טווח ארוך? מהיום ועד שיוציאו רשיון משלהם, הרי להעמיס את הרכב לטיולים וכו' יהיה סרט וזה יגמר כשכל התא נוסעים יהיה בחפצים! לא רוצים להגיע לזה ושוב זה הרי לטווח ארוך, היה אחרת אם זה היהרק פרק זמן של כמה חודשים בודדים.

שורה תחתונה מצאתי גגון תואם מקור בהזמנה מאיביי סביב ה 600-700 ש''ח ועליו צריך להרכיב תא חפצים.

השאלות שעולות מכאן הם:

1. האם ניתן להכניס לתא חפצים כזה עגלה עם עריסה בגודל דיי בינוני (לא עגלה ענקית).

2. מה הגודל המומלץ?

3. למה לשים לב ברכישה של תא כזה? להקפיד על מותג מסויים?

4. טעינה ופריקה לא תהווה בעיה? הרכב עצמו דיי גבוהה, עם גגון זה יהיה כבר דיי גבולי כנראה, אני בגובה 176, אשתי 164.

5. למישהו יש הנחה לזה?

6. המלצות לפתרון אחר חוץ ממסירה של אחד הילדים לאימוץ?

רואה לנכון לרשום שפה סגרנו בסטה, לא צפוי עוד שום דבר אלא אם נזכה בלוטו ואז נקנה רכב אחר [emoji6].

חשוב גם העניין גם שכנראה זה יעבור מרכב לרכב בעתיד.

מצרף תמונות להמחשה.

8c250c42349bc6bd24aedb78451fe9c1.jpg24c857ca9c46e59763ca1873660ff155.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש את הצ'ימיגג ותואמי צ'ימיגג (ניתן גם לעגן אותם לגגון, במיוחד עם התואמים)

מה האורך-רוחב-גובה של התאים האלה?

אני חייב לציין שלהעמיס קניות למשל לצ'ימיגג - זה חתיכת סבל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לקניות, זה בעיקר לעגלה שכמעט ולא בשימוש ותלוי באשתי גם לעגלה השניה.
היות ולא נשאר תא מטען כנראה ישמש בכל נסיעה שהיא טיול בהגדרה.....

בכל מקרה היום רכשתי תא מטען כזה, יד שניה במצב חדש, עלה 2100 ש''ח, דגם 450 ליטר של חברת קרוז.
הזמנתי ב 600 ש''ח גגון תואם מקור של חברת טורטל שאני מקווה יגיע בזמן הקרוב.

כשהכל יורכב אעלה פה תמונות או בשרשור של הלוייתן.
598e37fab2e55c08fbfdb107fb2f054b.jpg294077f5578879332a4bfde7d579d5f5.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכשת אז זה לא משנה,

אם תרצה להתקדם בהמשך,

THULE הם (למיטב ידיעתי) הטובים בתחום, אני מכיר אותם מהמקום של מנשאי אופניים,

אבל חבר שכר מתקן גג כפי שאתה מבקש לעצמך לנסיעה לאילת לסופ"ש ודיווח שזה היה ברמה גבוהה מאוד.

https://www.thule.com/en-il/cargo-carrier/car-top-carrier

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את זה:

בתאריך 24.2.2021 בשעה 08:57, system_x כתב:

התא מטען שכן שאר יכול להכיל רק טיולון של הילד אך לא עגלה עם עריסה או קניות, זה תמיד יהיה או זה, או זה, או משהו אחר.

ואז הבנתי שגם הקניות צריכות לעלות לתא הזה.

יש מצבים שבהם אשתך תסע ברכב הזה לבד עם כל הילדים או שזה לא סביר?

כי מהניסיון שלי עם הצ'ימיגג זה ממש לא פשוט להעלות עגלה ואמבטיה לגובה הגג.

ועוד אצלי גובה הגג נמוך מאצלך (אבל אני נמוך ממך באיזה 1-2-5 ס"מ או משהו בסגנון).

להעלות לשם קניות זה בכלל בעייתי אלא אם כן זה דברים שגדולים בנפח וקלים במשקל.

אגב אני זוכר שלחבר @ST12345 היה פתרון כלשהו לעלייה נוחה יותר (אצלו זה היה להעמיס על גג של ה-5008).

הכי הרבה שמילאתי את הצ'ימיגג שלי היה ב-3 מזוודות, עגלת טיולון ואיזה 4 תיקי גב, עוד בימים שיכלנו לנסוע לנתב"ג ולטוס לחו"ל.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב.

רציתי לכתוב לך הסבר שלם על כל ההבדלים בין ארגזי החפצים השונים אבל אני רואה שכבר קנית, אז מה הטעם?

הרבה אנשים למשל חושבים שthule הוא מותג טוב. אבל לא יודעים שיש להם ליין זול, ליין בינוני וליין יקר. הליין הזול שלהם ממש גרוע. יש עוד הרבה מה לדעת בתחום הזה.

עכשיו עוד נשאר לכתוב לך על ההעמסה.

מציע לך לשנות את סידור הישיבה לחלוטין. 

מבוגר מקדימה במושב הנוסע.

בשורה שנייה 3 ילדים. בשורה רביעית ילד אחד ומושב אחד מקופל קבוע או מפורק ומאוחסן במחסן בבית. (אני לא מכיר אם בסיטרואן נכנס לרצפה או עדיין תופס מקום).

בזמנו שהיה לי רכב 7 מקומות בניתי מעץ ארון במידות מדויקות שישמש בגאז, וישב במקום של המושב השביעי. עיגנתי אותו עם רצועות קשירה. היו בו תאים לכלי עבודה שמחזיקים קבוע ברכב, ואיחסון כללי לתיקים או קניות כך שיהיו מופרדים מתא הנוסעים ולא יעופו עליהם בזמן תאונה חלילה.

לגבי השימוש בתא חפצים. ממליץ להחזיק ברכב שרפרף מתקפל שמאפשר להגיע בנוחות. 

העיקרון הוא לשים דברים קלים בלבד בתא החפצים. עגלת ילדים, שמיכות, בגדים, שקי שינה - מצוין. 

מזוודות בשום אופן.

תשאל איך אני יודע - הצלחתי להעיף ארגז חפצים עמוס בדברים כבדים מדי מגג הרכב, כשלקחתי סיבוב, הייתי צעיר וטיפש.

• מעניין 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שיש המון חברות מעניינות ופתרונות שונים,
בהמשך למה שרשמתי על THULE ולהערה של @amosbmw - יש גם את Mont Blanc וחברות אחרות ...
צריך לזכור, שבניגוד למה שנמצא בתוך הרכב, במיוחד ברכבי סטיישן למשל, אין באמת ניהול טמפרטורה למה שעולה לקופסה בגג, בטח בשמש, בטח בישראל, זה חשוב לא פחות.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, amosbmw כתב:

לגבי השימוש בתא חפצים. ממליץ להחזיק ברכב שרפרף מתקפל שמאפשר להגיע בנוחות. 

העיקרון הוא לשים דברים קלים בלבד בתא החפצים. עגלת ילדים, שמיכות, בגדים, שקי שינה - מצוין. 

מזוודות בשום אופן.

תשאל איך אני יודע - הצלחתי להעיף ארגז חפצים עמוס בדברים כבדים מדי מגג הרכב, כשלקחתי סיבוב, הייתי צעיר וטיפש.

אה כן, שכחתי להוסיף, נסיעה מראש העין לנתב"ג בשעות מתות לחלוטין (שבד"כ לוקח 22 דקות) לקחה 40 דקות, לקחת את זה בחשבון, כי הרכב מתנהג אחרת, גם בגלל משקל בגובה גבוה, גם בגלל מבנה אווירודינמי שונה.

במיוחד בסיבובים, בלימות והאצות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב נתב"ג.. הזכרת לי

בתמונה הזו אני עם ארגז Kamei Corvara Duo-Lift על הטרולי של נתב"ג (חתכתי את עצמי מהתמונה)

ניגשתי עם זה למסלול של "טובין להצהרה". וזה כמעט העיף את השלט שתלוי על התקרה...

כאן אחד המדריכים הטובים ביותר לבחירת ארגז חפצים בהתאם לשימוש.

אם יש לך חניה מקורה, תתקין את הליפט של טולה על הגג. מאוד נוח כדי לפרק את הארגז חפצים מהאוטו ולאחסן אותו.

DBG_7558.JPG

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, זה בהחלט יהיה מסקרן עניין ההתנהגות, האמת שמבחינת משקל הוא לא יהיה עמוס כ''כ, גם העגלה עצמה לא שוקלת כ''כ הרבה. הקופסא עצמה שוקלת 15 ממה שראיתי. קיצר יהיה מעניין.

מי שהמליץ פה על שרפרף, בהחלט מאמץ את ההמלצה! נשמע טוב.

מה באמת יהיה ברכב בתוך הגג אני לא באמת יודע, ההרכב היום יומי כולל את אשתי והילדים ככה שניתן להניח את העגלה בתוך הרכב, נסיעות לטיולים וכו' זה כבר כולנו ופה כנראה כן נשתמש בזה. ייתכן שבאופן קבוע העגלה תהיה שם או אפילו 2 העגלות, בכנות בטיולון נכון להיום כמעט ולא משתמשים בו חוץ מטיולים ארוכים. בעגלת עריסה של התחנוקת נראה כמה נשתמש, שורה תחתונה רב הנסתר על הנודע, נראה מה בפועל יהיה בשימוש יומי. לא יודע גם אם ישאר קבוע על הרכב (זה התכנון כרגע) או שיהיה מאופסן ויצא רק בטיולים.

הדבר היחידי שאני כן בטוח בו זה שכרגע אין מקום ברכב וזה נראה אחלה פתרון.

כמובן אעדכן בהמשך אם טעיתי או שזה באמת שימושי, במצב הכי גרוע מוכר וממשיך הלאה בחיים [emoji6].

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה לא היה הרבה משקל, כי בספר הרכב היה כתוב מקסימום עומס של 60 ק"ג על הגג, לא התקרבתי לזה אפילו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, system_x כתב:

כמובן אעדכן בהמשך אם טעיתי או שזה באמת שימושי, במצב הכי גרוע מוכר וממשיך הלאה בחיים emoji6.png.

את ילד #4?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חי בסרט, מצרף תמונותאין אני חושב שזה יראה ואיך זה כנראה יראה באמת, תנחשו מה זה מה [emoji23]2312afd9edb758767b32e2965756355f.jpgf005e10bf95f90ef837ee2d002bea3b1.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מייזל Top !

מחזק את עמוס-bmw. הסידור הכי נוח זה שמושב 7 מקופל. אל תשכח שההתקן הזה על הגג מאוד מרעיש במהירות שיוט, לא רק משקל, מטען ויציבות ולי זה מאוד מפריע, גם הכנפיים הסו-קולד ארודינמיות מרעישות. 

אין מה להתרגש, ברכב הזה מתחת לרגלי הילדים בין שורה 2 ל 1 ניתן בכיף לשים 3 מזוודות. השאר נכנס לתא המטען במקום מושב 7. העגלה / טיולון על הגג - תחשוב על התרגול הזה ביולי-אוגוסט שאתה מטפטף למוות...העגלה שם בבישול ארוך וגם לתינוקת לא יהיה נעים כל כך לשבת שם.

כמובן שקניות רק בתוך הרכב, מוצרי חלב יסריחו שם תוך רבע שעה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כוונה לשים שם קניות, הרעיון היה בעיקר העגלה שאגב היא דיי קלה, אנחנו לא מאנשים עם העגלות הענקיות, הכל כמה שיותר קטן.

תודה על העיצות, לגבי סידור מושבים בטח אנסה כמה.

האמת עניין הרעש דיי מבאס, נראה כמה זה יהיה נורא... יש כאלה עם צורה ממש אווירודינאמית, מעניין כמה זה משנה.

מצרף את התווית עם הפירוט של הקופסא.ba0659546c733ac9bbfae4528da1dbc8.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...