Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת דירה הנכונה ביותר - מחיר למשתכן

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

זכיתי במחיר למשתכן בבני ברק ואשמח לעזרה לגבי איזו דירה הכי נכון לבחור.

5372a1_b5078e3b7b5f4eb692d91781181933ee~

זכיתי בבניינים 20-27

עכשיו ההתלבטות האם לבחור דירה לכיוון צפון שיכול להיות שיראו את הפארק או לכיוון דרום שרואים עוד בניינים שיבנו עתידית, המרחק בין שורת הבניינים 20 ועד 23 לשורת הבניינים 1 ועד 3 הוא בערך 20 מטר.

הצד הדרומי חם יותר ותמיד יש שמש מאשר הצד הצפוני שקר ואין שמש כמעט.

כל הדירות לכיוון צפון/דרום הם 5 חדרים לעומת הדירות הפנימיות הם 4 חדרים.

המרחק בין דירות 4 חדרים(הפנימיות) הוא מ 8 מטר ועד 12 מטר כלומר ממש לתת כיף לשכן שפחות פרקטי ונח כי כולם מציצים לך בחלקה שלך.

בצד הדרומי יעבור אחרי השורה של הבניינים רכבת.

כבר התחילו לזמן אנשים במתחמים שונים לבחור דירה וכנראה אותנו יזמנו בחודש הבא כבר להגיע.

לפי המקום הזכיה שלי כנראה שישאר לי הרבה דירות לבחור, אז זו לא הבעיה.

הקבלן לוקח את כל הפנטהאוז ואת הדירות גן ואת הדירות בקומה 1-2 זה לפי שאר המתחמים מה שבחר שהם.

אשמח לכיוון בנושא איזו דירה נכונה לבחור.

התכנון הוא מגורים - אנחנו זוג+3 ילדים קטנים.

אין בעיה מבחינת מחיר הדירה - הדירה הכי יקרה היא 1.47 מליון, לגודל של דירה 5 חדרים שהיא 118 מטר שטח הדירה, מרפסת 12 מטר, מחסן 6 מטר.

טל.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצ"א פחות עוזרת לבחור.

צריך לראות תכניות של הדירות (פתחים, כיווני אוויר, פרופורציות של חללים צמידיות וכו').

מאד מעניין אותי אישית לראות איך הם הכניסו 5 חדרים ב118 מ"ר.

זה גודל שבאיזורי הביקוש משמש ל4 חדרים.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה במקרה בדיוק בשבוע שעבר עזרתי לחבר לבחור דירה במחיר למשתכן באותו פרוייקט (בניין 19). הקבלן זה הבחור ההוא מנתיבות, נכון? שריקי?

במקרה שלו הדירה היתה לא היתה למגורים (הוא שוכר בירושלים) אלא למכירה ברגע שיהיה מותר, לכן סט השיקולים היה שונה לגמרי.

לגביך

זוג עם 3 ילדים

ברור שהייתי לוקח 5 חדרים

כיוונים (לי אישית) זה שטויות, כי ממילא יש מזגן ובלחות של האזור הזה גם צפון המזגן יעבוד קשה.

הייתי בוחן את הדירות עצמן (באתר שלהם זה עובד מצויין. בכל דירה שאתה בודק יופיע לך איפה יש דירה זהה בבניינים אחרים )

יש שם משהו מעניין - המחסנים הינם קומתיים, וצמודים לדירה. כל מיני טיפוסים (ליד המטבח, סלון, וכו') זה גם פרמטר שהייתי לוקח בחשבון.

דווקא במגרש ההוא היו גם דירות גן (3 חדרים ואולי היתה גם אחת של 5 אני לא זוכר)

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמודדים "שטח פלדלת" (השטח לפי חוק המכר, אותו מוסרים לרוכש) זה שטח שכולל קירות חוץ וחצי קיר משותף (או לרכוש משותף)

וכמובן, כולל קירות הפנים.

וזה "שיש כאלה", לא אומר שזה טוב.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, om2 כתב:

מכיר גם מקרה דל 5 חדרים בבית 100 מטר

כולל סלון ומטבח או שחזרנו למעברה?

אשמח לראות את התוכנית של כל דירה (לא כול הדירות אלא הכוונה ל4 חד' ו5 חד')

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, om2 כתב:

5 חדרים ב118? (נטו שטח בלטות)

אפשר די בקלות.

מכיר גם מקרה דל 5 חדרים בבית 100 מטר 

אין סיכוי שזה נטו, זה מחיר למשתכן, משלמים לפי ברוטו וזה גם הגודל שהקבלנים מפרסמים כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 חדרים 80/75 מטר

4 חדרים 95/105 מטר

5 חדרים 120~ מטר

זה מה שהולך בפרוייקט הזה ובעוד בערך מיליון פרוייקטים של מחיר למשתכן 

הנ"ל ברוטו כמובן 

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס איזו דירה לבחור אבל:

עשו לעצמכם רשימה מסודרת עם הדירוג כדי שלא תופתעו ותאלתרו כשיזמינו אותכם לבחור דירה.

זה לא מבטיח חוסר בלבול (למרות שהגענו עם דירוג מסודר, עדיין אישתי קצת התבלבלה שם והתחילה לחשוב על דברים אחרים) אבל זה בהחלט עוזר.

בנוסף, נסו כמה שאפשר להיות שלמים עם ההחלטה. צריך לזכור שהנוף מסביב יכול להיות שונה מהתמונות האלו אז קחו הכל בחשבון.

כן יכול להגיד שלנו אחד הדברים שהיו יותר חשובים זה שלא יהיה בניין ממול למרפסת/חלונות.

החסרון של זה היא שהבניין נמצא דיי קרוב לכביש שהוא דיי ראשי - אז כניראה שיהיה טיפה יותר רעש.

נסו לחשוב על היתרונות וחסרונות לכל כיוון שכזה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות ביקור מקדים באתר, אם אפשר לקבל מידע במשרד המכירות ולבקר בבניין קיים או דירה לדוגמה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, natco כתב:

תצ"א פחות עוזרת לבחור.

צריך לראות תכניות של הדירות (פתחים, כיווני אוויר, פרופורציות של חללים צמידיות וכו').

מאד מעניין אותי אישית לראות איך הם הכניסו 5 חדרים ב118 מ"ר.

זה גודל שבאיזורי הביקוש משמש ל4 חדרים.

ככה הצליחו להכניס

https://21cf40f5-d731-4160-b4fc-186fdf67d149.filesusr.com/ugd/5372a1_b624883a2e9549c1b4224b73938ada8a.pdf 

לפני 12 שעות, avargel כתב:

במקרה במקרה בדיוק בשבוע שעבר עזרתי לחבר לבחור דירה במחיר למשתכן באותו פרוייקט (בניין 19). הקבלן זה הבחור ההוא מנתיבות, נכון? שריקי?

במקרה שלו הדירה היתה לא היתה למגורים (הוא שוכר בירושלים) אלא למכירה ברגע שיהיה מותר, לכן סט השיקולים היה שונה לגמרי.

לגביך

זוג עם 3 ילדים

ברור שהייתי לוקח 5 חדרים

כיוונים (לי אישית) זה שטויות, כי ממילא יש מזגן ובלחות של האזור הזה גם צפון המזגן יעבוד קשה.

הייתי בוחן את הדירות עצמן (באתר שלהם זה עובד מצויין. בכל דירה שאתה בודק יופיע לך איפה יש דירה זהה בבניינים אחרים )

יש שם משהו מעניין - המחסנים הינם קומתיים, וצמודים לדירה. כל מיני טיפוסים (ליד המטבח, סלון, וכו') זה גם פרמטר שהייתי לוקח בחשבון.

דווקא במגרש ההוא היו גם דירות גן (3 חדרים ואולי היתה גם אחת של 5 אני לא זוכר)

כן זה שריקי.

נכון המחסנים באותה קומה.

לפני שעתיים, yaniv572 כתב:

לא נכנס איזו דירה לבחור אבל:

עשו לעצמכם רשימה מסודרת עם הדירוג כדי שלא תופתעו ותאלתרו כשיזמינו אותכם לבחור דירה.

זה לא מבטיח חוסר בלבול (למרות שהגענו עם דירוג מסודר, עדיין אישתי קצת התבלבלה שם והתחילה לחשוב על דברים אחרים) אבל זה בהחלט עוזר.

בנוסף, נסו כמה שאפשר להיות שלמים עם ההחלטה. צריך לזכור שהנוף מסביב יכול להיות שונה מהתמונות האלו אז קחו הכל בחשבון.

כן יכול להגיד שלנו אחד הדברים שהיו יותר חשובים זה שלא יהיה בניין ממול למרפסת/חלונות.

החסרון של זה היא שהבניין נמצא דיי קרוב לכביש שהוא דיי ראשי - אז כניראה שיהיה טיפה יותר רעש.

נסו לחשוב על היתרונות וחסרונות לכל כיוון שכזה.

בהצלחה!

כבר יש רשימה בגדול אבל...

קצת קשה לבחור כי אצלנו יש הרבה מגרעות

הכביש הראשי הוא מקיף את הבניינים, בעל 2 נתיבים.

אם הולכים על פנימי שהם דירות 4 חדרים ולא על הכביש אתה צמוד לשכן במרחק של 8 ועד 12 מטר שאין לך טיפה של פרטיות במרפסת.

ניסיתי לעשות את כל ההתרונות והחסרונות ועדיין קשה להגיע להחלטה סופית לאיזה דירה ללכת.

אשמח לעוד הכוונות, מה הנכון לעשות
בכל זאת קונים דירה בפעם הראשונה

טל.

לפני 5 דקות, sperial כתב:

לעשות ביקור מקדים באתר, אם אפשר לקבל מידע במשרד המכירות ולבקר בבניין קיים או דירה לדוגמה.

באתר אין כלום ובמשרדים אין יותר מידי מידע מאשר מה שקיים באתר שלו

https://www.m-hasofrim-arzey.com/

טל.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. צפוף. אני כבר לא רגיל לראות תכניות כאלה.

דירות ה-5 חדרים טובות מדירות ה-4. 

יש להן "פוטנציאל עתידי" להפיכת המחסן לחלק מהדירה, מה שיצור חלל ציבורי הגון.

דירות ה-3 חדרים הצמודות למעלית הן הסחורה הכי גרועה כאן. תשתדל להתרחק מהן.

דירות הגן זה מחזה אימים.  היזמים שאני מכיר היו מפטרים אותי על תכנון כזה.

זו ה"סחורה פרימיום" שהוא שומר לעצמו?

לעניין מרחק 8-12 מטר מהשכנים - זה עניין מקובל מאד בבניה עירונית. לא תמצא פרויקטים (גם באיזורי ביקוש) שהמרחקים בין הבניינים גדולים מזה.

קו בניין צדדי מקובל בבניה מרקמית (עד, נניח 5 קומות) הוא 3 מטר (נותן 6 בין הבניינים) ובבניה רוויה (עד, נניח 12 קומות) הוא 4 מטר (נותן 8 מטר)

קו בניין אחורי הוא 6-8 בהתאמה.

במציאות זה פחות צפוף מבתכנית (בטח לא ברמה של "כיפים" לשכן :-) ) 

סך הכל, מדובר כאן בעסקה טובה.

במחיר שאתה משלם, אתה מקבל תמורה הגונה מאד.

אם ה-5 בתקציב, הייתי הולך עליה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה לא צריכה להיות "אני קונה דירה"

הגישה צריכה להיות "אני הולך לקבל מתנה ממדינת ישראל 600,000 ש"ח+"

זה ישנה את כל ההסתכלות

וכן, ה5 חדרים עם מחסן שאפשר להכניס לבית זאת העסקה הכי טובה פה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקומות גבוהות (4-5 ומעלה) כביש הוא פחות פקטור לרעש.

פארק הוא מקור לרעש לא נפסק, במיוחד בשעות לא הגיוניות.

"אהבתי" גם שמרפסת הסוכה יוצאת מחדר השינה של ההורים. יש שם גג פריק שכדאי לדעת איך הוא יהיה בנוי.

המחסנים בוודאות ישמשו להרחבת הדירות...

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, borsood כתב:

"אהבתי" גם שמרפסת הסוכה יוצאת מחדר השינה של ההורים. יש שם גג פריק שכדאי לדעת איך הוא יהיה בנוי.

בקשר לזה, רציתי באמת לשאול:

איך זה נחשב לסוכה כשרה? הרי יש לה קירות בנויים מכל הצדדים.

אני שואל הלכתית, כמובן. (מבחינת חת"ב זה כמובן לא נחשב מרפסת בשום אופן. גם רשום שזה נלקח מתוך שטח הדירה הכולל.)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...