Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה Model 3 performance או הונדה סיוויק Type R

udihamudi65
שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר הזמנתי Type R, שאמורה להגיע באוגוסט ואז הגיעה טסלה לישראל וטרפה את הקלפים. שוב מתלבט. מחפש רכב כשהמטרה העיקרית היא הנאה מנהיגה. באופן דיי חריג יחסית לחו"ל שני הרכבים הנ"ל מתומחרים במחירים קרובים מאוד בישראל. ברור שהמודל 3 לא תוכנן במקור כרכב ספורט, אבל הביקורות עליו ממש טובות והביצועים נשמעים ממש טובים. 

אשמח לדעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהל היעד של הטסלה הוא ממש לא קהל היעד של הtype r.
הכל תלוי איך אתה מגדיר הנאה מנהיגה, אם זה מהירות בקו ישר לך על סטלה, אם זה כיף בכביש מפותל/מסלול לך על הtype r.
בכל מקרה בשביל להטעין טסלה צריך להתקין עמדת טעינה ביתית מה שלא מתאפשר לכל אחד.

Sent from my IN2013 using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע של הנאה מנהיגה דינאמית/ספורטיבית ה TYPE R בכמה רמות מעל. 

הטסלה תהיה מהירה מאוד אבל כיפית/מתקשרת וכל הדברים האלה - פחות. 

הרכב החשמלי הכי מהנה היום זו הפורשה טאייקן ואפילו עליה מאט ווטסון אמר שזו הפורשה הכי פחות מהנה שנהג בה ורכב חשמלי זה עדיין לא זה מהבחינה הזו. 

אבל זה באמת תלוי בהעדפות שלך, אם אתה אוהב תאוצות וזה הכיף שלך אז טסלה לגמרי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה המודל 3 בכלל לא הייתה אופציה. בהחלט יותר חשוב לי החלק הדינאמי. יש לי כבר הרבה שנים מיאטה ומסרב להיפרד ממנה. מצד שני ישנם סרטונים שבהם היא מנצחת m3! מה שגורם לי לספקות. 

מה אתם חושבים? 

עריכה אחרונה על ידי udihamudi65
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, udihamudi65 כתב:

בהתחלה המודל 3 בכלל לא הייתה אופציה. בהחלט יותר חשוב לי החלק הדינאמי. יש לי כבר הרבה שנים מיאטה ומסרב להיפרד ממנה. מצד שני ישנם סרטונים שבהם היא מנצחת m3! מה שגורם לי לספקות. 

מה אתם חושבים? 

זמנים הם לא אינדיקטור להנאה, BRZ / מיאטות הן ההוכחה לכך.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, o.r כתב:

זמנים הם לא אינדיקטור להנאה, BRZ / מיאטות הן ההוכחה לכך.

נכון, זה החדות והיכולת לנהוג ברכב על המגבלות. זה בהחלט מה שאני מחפש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין זמנים להנאה, חוץ מזה שרכבי M הרבה פעמים לאוו דווקא מצטיינים מבחינת זמני מסלול אלא יותר באים בקטע ״חוליגני״ של כיף. תשווה פורשה חשמלית מול אחת מוכוונת מסלול ואני בטוח שאין תחרות גם מהבחינה הזו.

גם זה שאין גיר ידני פוגע די חזק בפאן פקטור. לדעתי אתה תהנה מהתאוצות ותהיה בהייפ והתלהבות מכל החבילה הטכנולוגית וה״עתיד״ אבל בשלב מסויים תבין שאולי יש פה לא מעט דברים מלהיבים אבל רכב ספורט בהרגשה, זה פחות. 

ההונדה מגיעה אליך עוד הרבה זמן, מאמין שיהיה לך זמן לנסיעת מבחן בטסלה לפני, אישית כאמור לא הייתי מבטל את ההזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מההנאה ברכב ספורט זה הרעש. 

צליל מנוע/אגזוז זה חלק מהכיף. וגורם ללא מעט נהגים לחייך! 

קשה לי לדמיין רכב ספורטיבי ללא הצליל הנלווה, מהיר ככל שיהיה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהרעש סביב טסלה ובכלל רכבים חשמליים זה סתם הייפ מנופח ומוגזם,

כן יש אנשים שממש רוצים את זה ואני מבין אותם, אך להידחף בכל כתבה זה כבר אובססיה,

לדעתי יש יתרונות של רכבי בנזין ועוד ידניים שאין בשום חשמלית, ואני מהסוג שכנראה לא יקנה חשמלי כל עוד יהיה לי אפשרות לקנות רכב בנזין,

ברכב ספורטיבי אי אפשר גם להיות מוגבל בקילומטרים, אני זוכר את עצמו עוד מימי האופנועים, היינו מטיילים מאות אלפי קילומטרים בסופ"ש, ובזמן הזה ממש אין חשק לחפש איפה להטעין את כלי הרכב ועוד להמתין לזה, זה פשוט ישרוף את כל הכיף, ותחשוב שיהיו כמה כאלה שיצטרכו גם להטעין ואז להמתין להם, איום ונורא,

ואם מתחשק לך להיכנס למסלול תוך כדי טיול דרומה, מה תעשה עם רכב חשמלי?

בקיצור, סתם רעש ולהתלהבות, זה טוב רק למי שיש לו טעינה ביתית ונסיעות עירוניות או קרובות בלבד ויכול להרשות לעצמו עוד רכב בנזין צדדי למקרי דחופים, רכב חשמלי ראשי לי לפחות זה ממש לא יתאים.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיילתם מאות אלפי ק״מ בסופ״ש? הספקתם הרבה... [emoji6]
די הבנו כבר את חוסר ההתלהבות שלך מרכבים חשמליים, שזה בסדר גמור. לא מתאים לכל אחד ועדיין במדינה הבאמת קטנה שלנו לרוב המוחלט לא תהיה שום בעיה להסתדר עם הטווח של טסלה מצויה.

לגבי כניסה למסלול לא הבנתי את ההערה שלך. מה הכוונה מה תעשה עם רכב חשמלי?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היינו רוכבים בין הדרום לצפון כולל שינה בחור נידח באמצע הטבע שאין שום דרך להטעין כלום.

לא נראה לי שאפשר להנות מרכב חשמלי במסלול, אחרי שתגיע לשם בטח תהיה כבר על חצי סוללה, ועם נסיעה מאומצת אני בספק שלא תתקע שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לעשות השוואה בין הרכבים, הן אכן שתיהן משפחתיות אבל הסיוויק מכוונת להרבה יותר כיף והנאה לעומת הטסלה שהיא יותר דיילי קרוזר עם הנעה אחורית שיכולה לתת לך "כיף". מניסיון, רכב חשמלי זה חוויה שונה מרכב בנזין, רוב הכיף מגיע מהאצות ברמזורים, לי זה הפך להיות קצת משעמם אחרי שלושה חודשים בערך כי חסר את התקשורת עם הרכב, את הכיף בהבערת הילוכים ולשמוע את הקול של האגזוז. את הטסלה גם אי אפשר לשפר, איך שאתה קונה אותה ככה היא תישאר.

אם תרצה לקחת אחת מהם למסלול, הטסלה אחרי 3-4 הקפות תהיה גמורה, הסוללות יתחממו והביצועים שלה ירדו בהרבה וגם החום של ישראל לא עוזר לסוללות. לסיוויק יש מערכות קירור שמיועדות לכך ואם לא יספיקו אפשר להחליף ולשפר אותן לעומת הטסלה שזה בלתי אפשרי, רק אם תקנה את הפרפורמנס שעולה פי 2. 

הייתי נשאר עם הסיוויק, אלא אם אתה מחפש יותר רכב יומיומי טכנולוגי אז הייתי מחליף לטסלה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...