Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט ביתי על בסיס סים

tu3s
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,
אחרי שהתאיישתי מהאינטרנט של בזק ונכוותי מהאינטרנט בכבלים, צריך לחשב מסלול מחדש.

לצערי במושב בו אני גר אין צפי לתשתית של סיבים אופטים,

אני מחפש המלצה לאינטרנט על בסיס סים (חבילת דאטה) + ראוטר איכותי.

אשמח להמלצות.
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את זה לשבוע.

זה היה... לא משהו.

זה ממש ממש תלוי בקליטה אצלך. 

בזמנו פרטנר נתנו מודם בהשאלה. 

התחברתי. ניסיתי כמה ימים. ראיתי שאי אפשר לעבוד עם זה. החזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשה את זה לעצמך. עובד גרוע.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים היה לי  של פרטנר. היה מעולה - עד שהבן הצעיר השתחרר מהצבא והתחיל לשחק ברשת. היה מחסל את החבילה (500 ג"ב) תוך פחות מ-3 שבועות, אי אפשר להרחיב את החבילה, כך שמשך 10 ימים בחודש גלשתי במהירות של מודם חיוג. בסופו של דבר עברתי לתשתית הוט (באנדל של ITC) וכעת הגלישה טובה, אם כי לא מושלמת.

בכל מקרה, לפני שאתה עובר לשיטה הזו בדוק את איכות הגלישה בביתך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי במושבים זה יעבוד הרבה פחות גרוע ממה שאתם מתארים.

בגלל שהעומס פר אנטנה אמור להיות פחות גרוע מהערים.

לגבי חבילה גדולה, בכל החברות הגדולות יש חבילות 5G, של בין חצי לטרה גלישה בחודש. 

לגבי נתב, אם אין לך בעיה עם ציוד סיני, יש באליאקספרס המון אופציות. אם

לדוגמה.

אם אתה מעדיף ציוד מערבי יותר, יש לך כל מיני פתרונות מבית TP-link או AVM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TP-Link זה סיני

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אתה בלי קשר חייב שיהיה מתאים לרשתות ולתדרים בארץ, סיני או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך נייד עם סים של פרטנר, תבדוק איך הקליטה והמהירות גלישה בסביבת מגוריך. אם הקליטה חלשה, אזי כך גם יהיה עם הראוטר.

הייתי קונה ראוטר 5g בארץ/בעלי אקספרס, וקונה סים נפרד מאחת רשתות הסלולאר שתוצכות ב5g בתנאי שיש לך קליטה באיזור מגוריך של 5g.  אם לא, הייתי עושה אותו דבר עם סים 4g.

דרך פרטנר אתה משלם השכרה על הראוטר כ15 שח למיטב זכרוני, אם תרכוש עצמאית תחזיר את עלות ההשקעה ותתחיל להרוויח  אחרי כשנה וחצי. 

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השניים האלה ה MR200 עדיף, בגלל התמיכה ב AC.

למרות שרוב הסיכויים שבחיבור סלולרי, אתה גם ככה לא תנצל את המהירות התיאורטית שאתה יכול להגיע אליה, אבל זה טוב שאתה לא מוגבל מהבחינה הזו.

עוד יתרון שיש ל TP-link על מה שקישרתי למעלה, הוא עדכוני FW שאמורים לפתור בעיות של יציבות ו/או אבטחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...