Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג׳ו 107 ופיג׳ו 108

שאלה לי אליכם
שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מתכוון כשהיו חדשות, או בשוק היד 2?

107 הוצגה ב 2005 ו 108 ב 2014.

איך אפשר להשוות בניהם?

גם מזדה 3 בזמנו עלתה 120 אלף והיום 145.

תחדד את השאלה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק יד 2. למשל פיג'ו 107 שנת 2014 לעומת פיג'ו 108 שנת 2015. מחיר המחירון של ה107 הוא 16 אלף בעוד של ה108 הוא באזור ה28 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את עצמך את השאלה כאילו אתה הייתה רוצה לקנות רכב כזה

"האם אני רוצה לקנות 107 במחיר דומה ל108 שטובה ממנה בהרבה דברים?" כנראה שהתשובה שלך הייתה לא כי אתה תעדיף את ה108.

ומזה מגיע ההבדל רוב האנשים בשביל כמה אלפי שקלים יעדיפו לקנות את ה108 

• אהבתי 1

.Being second is to be the first of the ones who lose

(21.03.1960-1.5.1994) Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מוחלט של הפעמים, בשנתון של ההחלפה הדגם החדש יותר מוצע בלוחות במחיר יותר גבוה מהצורה הישנה.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, NoKa כתב:

תשאל את עצמך את השאלה כאילו אתה הייתה רוצה לקנות רכב כזה

"האם אני רוצה לקנות 107 במחיר דומה ל108 שטובה ממנה בהרבה דברים?" כנראה שהתשובה שלך הייתה לא כי אתה תעדיף את ה108.

ומזה מגיע ההבדל רוב האנשים בשביל כמה אלפי שקלים יעדיפו לקנות את ה108 

אז זאת בדיוק השאלה שלי, במה היא טובה ממנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה108 השתפרה בכמה תחומים, בידוד טוב יותר, נוחות נסיעה טובה יותר, הכיול מוצלח יותר לגיר הרובוטי, תא נוסעים מעודכן יותר.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, שאלה לי אליכם כתב:

אז זאת בדיוק השאלה שלי, במה היא טובה ממנה?

מספיק שתכנס לתמונות פנים בגוגל ותבין כמה הבדל יש בין הדגמים, לרוב האנשים ההבדל הזה שווה המון אפילו לפני שדיברנו על הבדלים נוספים שקיימים.

.Being second is to be the first of the ones who lose

(21.03.1960-1.5.1994) Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה השוואה בין ה107 הכי מתקדמת (2014), וה108 האב טיפוס (2015), תראה כמה הבדל יש ביניהם אפילו על הנייר:

https://www.icar.co.il/compare/?compare-version[]=1321&compare-version[]=14122

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כתבת את זה בצחוק או לא אבל ההשוואה בicar מראה שאין כמעט שום הבדל חוץ מדברים של מולטימדיה, חיישני לחץ אוויר, ומחשב דרך.

גודל תא מטען זה עוד הבדל אבל מישהו שקונה רכב כזה קטן (יותר מפיקנטו וספארק אפילו) לא נראה לי מעניין אותו יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אז אתה צריך מדריך צמוד שלא תפול בחיים שלך,

א. כתבתי בפירוש שיש הבדל אפילו על הנייר, במציאות זה הרבה עבר לזה,

ב. בICAR רואים שה108 יותר בטיחותית, ומנוע שונה, יותר חסכוני, ואפשר לראות שיש להם מידות שונות לחלוטין, רק בסיס הגלגלים זהה, כנראה מדובר באותה שלדה בלבד.

ג. מחשב דרך זה שולי? ממש לא.

ד. מי אמר שמולטימדיה לא מעניינת, מדובר בנוחות שאין ב107, כולל שליטה מההגה, בלוטוס מובנה.

שוב, זה עוד לפני שנהג, אחרי נהיגה יבין מהר מאוד שההבדל ביניהם שמיים וארץ, ישים לב להבדל אפילו בישיבה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הראשון בקורס תימחור הוא שאין מחיר אמיתי והמחיר הוא פונקציה של היצע וביקוש. בא נמשיך:

נניח לצורך הדיון שההפרש האמיתי המשקף  את ההבדל (ככל שאפשר לדייק אותו) הוא 2000 ש"ח.

רוב האנשים יעדיפו לשלם 2000 ולקבל את החדש יותר. לכן, כדי שבעל ה -107 יצליח בכל זאת למכור הוא ייאלץ להוריד את המחיר וליצור הפרש משמעותי יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...