Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק נייד לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן 

אני מחפש לקנות שואב אבק אלחוטי נייד לרכב. 

אני מחפש משהו אמין ומקצועי עם עוצמה טובה שיעשה את העבודה.

נמאס לי לשלם 10 שקל כל שבועיים בתחנת דלק לשואב אבק תעשייתי. 

אמנם העוצמה שלו מאוד טובה, אבל ההגבלה ל 6 דקות מאוד מעצבנת... 

אני פתוח להצעות, אם יש משהו טוב מאמזון, עלי אקספרס, או אפילו פה בארץ, אשמח לדעת. תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שואב אבק תעשייתי קיים בתחנות דלק? מה שאני מכיר מהתחנות זה שואבי אבק פחי אשפה שבקושי שואבים משהו. מיותר ממש להשתמש בהם מעבר לסיבה של הזמן המוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשייתי נייד זה קצת מורכב. כל מופעלי הסוללה נחלשים במשך ההפעלה. סוללה בקיבולת גבוהה שנותנת זמן ארוך או עצמת שאיבה חזקה תהייה גדולה וגם כבדה מאד , מה שיפריע לנוחות השימוש. אם יש לך גישה לנקודת חשמל, שואבי החבית כמו קרשר wd3 עם קיט לרכב נותנים תמורה מצויינת לכל שקל שתשקיע בהם.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 3 שחקנים חזקים בתחום השואבים האלחוטיים:

1. שיאומי.

2. דייסון.

3. קרשר מסדרת הנטענים\ אלחוטיים.

את שיאומי אני לא מכיר.

אישית יש לי דייסון אלחוטי כבר 3-4 שנים.

שואב מצויין, עד עכשיו עובד בלי בעיות כלל.

משמש אותי לשאיבת רכב, שאיבה בבית ואביזרי חיות מחמד.

ואת קרשר שיצאו עם ליין האלחוטיים.

אין לי ניסיון, אבל יש להם גם את החבית בגרסא נטענת:

WD 3 BATTARY שואב אבק יבש/רטוב - מכונות שטיפה Karcher Israel (karcher-shelldan.co.il)

קרשר טוענת שהנטענים הם אותה עוצמה כמו החשמליים שלה.

המוצרים מגיעים עם סוללה עוצמתית וחכמה עם מסך שמראה נתונים בזמן אמת.

הדייסון ואני חושב שגם השיאומי (אלחוטיים) אסור לחלוטין לשאוב איתם מים.

הם מיועדים לשאיבה יבשה בלבד!

הקרשר מאידך, כן תוכנן ומיועד לשאיבה יבשה ורטובה.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לסדרה הנטענת של קרשר יש שתי אופציות מעניינות, ה 36V עצמתית אבל כבדה ה 18V תיתן 20 דקות עבודה רצופה, אבל לא כתוב מה עצמת השאיבה בהשוואה ל36 וולט. 

https://www.karcher-shelldan.co.il/product/wd-1-battary-שואב-אבק-יבש-רטוב/

המחיר הרישמי כ 1200, מניח שניתן למצוא מעט זול יותר. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.2.2021 בשעה 11:08, zaf כתב:

תעשייתי נייד זה קצת מורכב. כל מופעלי הסוללה נחלשים במשך ההפעלה. סוללה בקיבולת גבוהה שנותנת זמן ארוך או עצמת שאיבה חזקה תהייה גדולה וגם כבדה מאד , מה שיפריע לנוחות השימוש. אם יש לך גישה לנקודת חשמל, שואבי החבית כמו קרשר wd3 עם קיט לרכב נותנים תמורה מצויינת לכל שקל שתשקיע בהם.

קרשר wd3 מסוגל לנקות מושבי בד (במקרה שלי בצבע בהיר) ולהוציא מים שחורים? 

חשובה לי יכולת ניקוי מושבים טובה.

ראיתי את הסרטון הבא שהתרשמתי ממנו מאוד, אבל נראה שזה מכשיר שונה ממה שהמלצתם כאן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם wd3 יוכל להתאים לעבודה של ניקוי מושבים?

בסרטון אחר שצפיתי בו נראה ש wd2 למשל עושה עבודה לא רעה. 

https://youtu.be/qw7DNZQk9Hw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WD3 עושה עבודה מעולה בשאיבה יבשה וגם נוזלים. תקנה קצף ניקוי למושבים תרסס, תבריש הייטב עם מברשת"מגהץ" תמתין כמה דקות ותשאב ביסודיות. יתן תוצאה זהה ל פוצ'י של קרשר (המקצועי) וגם בהשוואה ל BISSEL .

היתרון של השניים האחרים בנוחות (מכשיר אחד שעוזה הכל ביחד) 

image.jpeg.b9f423b9d7143b6d3cf19d6151b02ceb.jpegimage.jpeg.8bc3f07065d2587cd20241ce24baa7ca.jpeg

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם שואב נייד של שהרק הוא עושה את העבודה יוופי 

נכון זה לא דייסון אבל מספיק טוב מבלי להתפרע .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

ניסיתי כמה ניידים, ג'ימי,שרק, ודייסון. כולם שאבו סביר אבל לא התמודדו טוב עם שער כלבים ולא עם אבק שנכנס בנסיעה בדרום.

רק שואב חוטי חזק נתן תוצאה משביעה רצון. לניקוי שבועי רגיל, האלחוטי עשוי להספיק. 

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zaf כתב:

^^^^

ניסיתי כמה ניידים, ג'ימי,שרק, ודייסון. כולם שאבו סביר אבל לא התמודדו טוב עם שער כלבים ולא עם אבק שנכנס בנסיעה בדרום.

רק שואב חוטי חזק נתן תוצאה משביעה רצון. לניקוי שבועי רגיל, האלחוטי עשוי להספיק. 

שאיבת שיער כלבים דורשת בהחלט שואב חזק והן לרוב חוטי , אם בכל זאת שואב נייד חשוב לך , גש לכל מקום שיש בו שואב נייד למכירה ופשוט תבקש לבדוק את השואב וככה תדע מה מתאים לך .

• אהבתי 1

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.2.2021 בשעה 10:47, zaf כתב:

WD3 עושה עבודה מעולה בשאיבה יבשה וגם נוזלים. תקנה קצף ניקוי למושבים תרסס, תבריש הייטב עם מברשת"מגהץ" תמתין כמה דקות ותשאב ביסודיות. יתן תוצאה זהה ל פוצ'י של קרשר (המקצועי) וגם בהשוואה ל BISSEL .

היתרון של השניים האחרים בנוחות (מכשיר אחד שעוזה הכל ביחד) 

image.jpeg.b9f423b9d7143b6d3cf19d6151b02ceb.jpegimage.jpeg.8bc3f07065d2587cd20241ce24baa7ca.jpeg

בשיטה שכתבת, אי אפשר להשתמש גם בדייסון? הרי הקצף שנוצר מהתרסיס, לא יוצר ממש משטח רטוב שעלול לקלקל את הדייסון. הרי גם מברישים את המשטח עם המברשת ואז עוד נותנים לו להתייבש. בשלב של השואב, המשטח כבר ממש לא כזה רטוב ברמה שעלול להזיק לדייסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מנסה להשתמש בדייסון לשאוב חומר לח. אתה לא נותן לקצף להתייבש. אתה שואב אחרי כ דקה עד 5, זה לא יבש, זה רטוב או לח מאוד. לא הייתי מסכן מכשיר של אלפי שקלים בשאיבת נוזלים. אפילו אדים שיגיעו לפילטר יגרמו לבוץ על פני שטח הפנים של הפילטר ויעילות השאיבה תיפגע ובמידה והמאמץ שאיבה יהיה גדול מידי עשוי להגרם נזק למנוע. בוץ על פני הפילטר זה כמעט כמו לשאוב ניילון (להבדיל) עד שהמנוע מתחמם מידי. זה קרה לי לפני הרבה זמן עם שואב VAX. פילטר נסתם ומנוע בסוף נשרף. (אשמתי שהשארתי את השואב מלא מידי, והעוזרת אפילו לא שמה לב לרעש המאמץ עד שעלה עשן מהמכשיר) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שואב אבק שמתחבר למצת
לא אגיד לך שזה הכי טוב שיש, אני עוזר לו עם מברשת ידנית אבל אין תלונות

יש לי דייסון בבית ובחיים לא הורדתי אותו לרכב. נכבה מהר מדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...