Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, ישה כתב:

אתה יכול להיות ילד בגיל 40 ולהיות בוגר בגיל 20.

אסופה של שטויות נכתבו מעלי.

אישית אני לא מחבב את הנטיה להציג עמדה "מאוזנת" ולבטל את כל מה שלא מתיישר איתה, במיוחד שהמציאות היא אחרת בצורה די חד משמעית.

אתה מוזמן לבדוק את הסטטיסטיקה של גירושין כתלות בגיל הנישאים, בקרב נישאים מתחת לגיל 23 המספר די מדהים. ובחלק לא קטן מהמקרים, כבר מעורב ילד- והמצב הכלכלי של שני אותם צעירים לא מזהיר.

ההקבלה שהצגת רחוקה שנות אור מלהיות סימטרית.

נכון לרגע כתיבת שורות אלו, חתונות בגיל מוקדם+ילד הן מאפיין מובהק של איזורים במצב סוציו אקונומי נמוך יותר, אוכלוסיות עולים/אוכלוסיות שלא נטמעו כהלכה עדיין, קבוצות דתיות וקבוצות מסוגרות מסיבות אחרות.

למרות שזו רק אנקדוטה אישית גם- רבות ממי שלמדו איתי בחטיבה כבר נמצאות בילד השני או השלישי, המצב שם, איך לומר, לא מזהיר.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראיתי את זה גם לפני כמה שנים כשהייתי בגיל שלך, לא הבנתי את זה אז ועד עכשיו אני לא מבין את זה.

כאילו, מה הלחץ?

תתייצב כלכלית, תלמד, תבסס את עצמך ואז תביא ילדים.

זה נראה לי הרבה יותר נכון וזה מה שאני עושה ונראה שכך גם עושים רוב החברים שלי מהצבא\לימודים\עבודה וכו'.

אני עכשיו בן 28 ואני לא ממהר לשום מקום. אז אהיה אבא בגיל 30-31, ביג דיל.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, FuriousLift כתב:

קודם כל אני לא שופט אף אחד. שכל אחד יעשה בחייו מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא פוגע באחרים.

אני כרגע בן 22, ראיתי כבר 3 בנות מהשכבה שלי שכבר התחתנו ונמצאות בהריון.

עוד הפעם, אני יודע שזה לא עניין שלי וזה לא אמור לעניין אותי, השאלה שלי היא פשוט איך אפשר בגיל כל כך מוקדם להביא ילדים, אם תשאלו אותי המילה ילדים בכלל לא נמצאת בראש שלי עד גיל 35-40 כי כרגע זה עבודה, לימודים ואימונים, ורק מחשבה על המילה הזאת גורמת לי לשקשק.

מבחינתי האנשים שעושים את זה בגיל כל כך מוקדם הם ממש אמיצים, ממש מעניין אותי מאיפה זה מגיע.

אם מצאת את שאהבה נפשך בגיל צעיר, אני בהחלט ממליץ להתחתן בגיל צעיר ולהביא ילדים.

בגיל 20 אולי זה מוקדם (קיצוני ?), אבל גם בגיל 35-40 זה קיצוני (לצד השני).

אם אתה חושב שיהיה לך נעים שבגיל 60-70 עדיין יסתובבו לך ילדים בני 20-30 בין הרגליים בבית, כדאי שתחשוב פעמיים לפני שאתה מהמר על גיל 35-40 להבאת ילדים (שנחשב אצל נשים גיל מאוחר להבאת ילדים לעולם).
בלי קשר לזה, להביא ילדים עבור אחוז מסויים מהאוכלוסיה הוא תהליך לא פשוט ולא קצר, להתחיל אותו בגיל 35-40 זה בערך גזר דין מוות לזוגיות ולחיים שלך.

(ובלי קשר למה שאתה חושב, לכל אחד יש את הדיעות שלו וההשקפות שלו וזה בסדר גמור. בשבילי לראות משפחות שמביאות *עוד* ילד [בד"כ שלישי] בגיל 40 או יותר - נראה כמו התאבדות, אז אתה רוצה להתחיל את התהליך בשלב הזה ?!).
בשביל לגדל ילדים צריך המון המון כוחות, ואם אתה חושב שאתה תסיים להנות ואז "תתפנה" לגידול ילדים - תישאר עם הלשון בחוץ דיי מהר (וגם תרגיש איך אתה והגוף שלך משתנים, כי בגיל 20-25 הגוף שלך רחוק מלהיות איך שהוא מרגיש ב 35. וגם ב 35 זה לא כמו 45... זה רק הולך ונהיה יותר גרוע ;-) :-P ).
מאחל לך שיהיו לך ילדים בגיל צעיר יחסית ושלא תתחיל את הסאגה בגיל 40. אם בכל זאת תחליט להתחיל בגיל 40 - הסיכוי שתראה נכדים הוא נמוך ולעיתים לא קיים. אם הילד שלך גם יתחתן בגיל 40 כמו האבא שלו, אתה כבר תהיה בן 80, ולא בטוח שתזכה להיות סבא אפילו.

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, dorsht כתב:

ראיתי את זה גם לפני כמה שנים כשהייתי בגיל שלך, לא הבנתי את זה אז ועד עכשיו אני לא מבין את זה.

כאילו, מה הלחץ?

תתייצב כלכלית, תלמד, תבסס את עצמך ואז תביא ילדים.

זה נראה לי הרבה יותר נכון וזה מה שאני עושה ונראה שכך גם עושים רוב החברים שלי מהצבא\לימודים\עבודה וכו'.

אני עכשיו בן 28 ואני לא ממהר לשום מקום. אז אהיה אבא בגיל 30-31, ביג דיל.

לי אין לחץ בכלל לגבי ילדים, כמו שאמרתי אני אחשוב על זה רק בגיל 30+.

פשוט רציתי לדעת מה הסיבות שהרבה אנשים בגיל שלי ממהרים לעשות את זה עכשיו.

לפני 12 דקות, save כתב:

פות"ש :תעמוד בלחץ. כולנו מאחוריך.

חח אני לא לחוץ לגבי הנושא הזה

לפני 9 דקות, איציק נ. כתב:

אם מצאת את שאהבה נפשך בגיל צעיר, אני בהחלט ממליץ להתחתן בגיל צעיר ולהביא ילדים.

בגיל 20 אולי זה מוקדם (קיצוני ?), אבל גם בגיל 35-40 זה קיצוני (לצד השני).

אם אתה חושב שיהיה לך נעים שבגיל 60-70 עדיין יסתובבו לך ילדים בני 20-30 בין הרגליים בבית, כדאי שתחשוב פעמיים לפני שאתה מהמר על גיל 35-40 להבאת ילדים (שנחשב אצל נשים גיל מאוחר להבאת ילדים לעולם).
בלי קשר לזה, להביא ילדים עבור אחוז מסויים מהאוכלוסיה הוא תהליך לא פשוט ולא קצר, להתחיל אותו בגיל 35-40 זה בערך גזר דין מוות לזוגיות ולחיים שלך.

(ובלי קשר למה שאתה חושב, לכל אחד יש את הדיעות שלו וההשקפות שלו וזה בסדר גמור. בשבילי לראות משפחות שמביאות *עוד* ילד [בד"כ שלישי] בגיל 40 או יותר - נראה כמו התאבדות, אז אתה רוצה להתחיל את התהליך בשלב הזה ?!).
בשביל לגדל ילדים צריך המון המון כוחות, ואם אתה חושב שאתה תסיים להנות ואז "תתפנה" לגידול ילדים - תישאר עם הלשון בחוץ דיי מהר (וגם תרגיש איך אתה והגוף שלך משתנים, כי בגיל 20-25 הגוף שלך רחוק מלהיות איך שהוא מרגיש ב 35. וגם ב 35 זה לא כמו 45... זה רק הולך ונהיה יותר גרוע ;-) :-P ).
מאחל לך שיהיו לך ילדים בגיל צעיר יחסית ושלא תתחיל את הסאגה בגיל 40. אם בכל זאת תחליט להתחיל בגיל 40 - הסיכוי שתראה נכדים הוא נמוך ולעיתים לא קיים. אם הילד שלך גם יתחתן בגיל 40 כמו האבא שלו, אתה כבר תהיה בן 80, ולא בטוח שתזכה להיות סבא אפילו.

איציק

תודה רבה על התגובה המפורטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מזמן יצא לי להכיר מישהי בת 22, בחורה ממש יפה, מדי פעם פגשתי אותה ברחוב כשטיילנו עם הכלבים.

כששמעה את הגיל שלי (33) שאלה אם יש לי ילדים. אמרתי לה שלא. היא סיפרה שיש לה ילדה בת שנה. האמת ממש הופתעתי.

אמרה לי שזה קרה בטעות והם החליטו להשאיר. לא יודע למה לעשות את זה ליצמך בגיל כזה- אבל כל אחד חי אחרת.

לא מרגיש מוכן לזה בכלל. מצד שני כל הזמן הייתי רק לבד ומעולם לא הרגשתי שאני רוצה להתחתן וכל זה.

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלצל כמו בדיחה ^ אבל נכון לגמרי.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים שראיתי מביאים ילדים בגיל הזה היו או דתיים או שפספסו גלולה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, כמה שמתרחקים מהמרכז לפריפריה, ככה גיל החתונה יורד.

בעיירות פיתוח למיניהן עדיין נפוץ ומקובל להתחתן בגילאי 21-22, ולהביא ילדים בגילאי 23-24.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע מרקע דתי.

רוב חבריי התחתנו סביב גיל 23-24 (אני התחתנתי בגיל 25 ואישתי היתה בת 23)

זה עניין של סדרי עדיפויות.

לדוגמה, לא עשיתי טיול אחרי צבא.

את הכסף לטיול אחרי צבא שמרתי להון עצמי לבית (שהצלחנו לקנות שהייתי בן 28… בלי כמעט עזרה כספית מההורים)

לעומת זאת, אבא שלי התחתן סביב גיל 40.

לאספות הורים זה היה נראה שסבא שלי בא ופחות אבא, אבל זה מה שיצא.

אם מטרת דחיית החתונה והבאת הילדים זה לסיבה אמיתית פרקטית (תואר לדוגמה) אז לדעתי זה עוד מתקבל, אם זה סתם כדי שתרגיש בוגר יותר, אז לא, גם בגיל 20 אתה יכול להיות בוגר.וגם בגיל 50 עדין לא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד בשל להורות בגיל 25, יש מי שצריך עוד כמה שנים. ולא כל אחד מוצא את השותף/ה כל כך מהר. אני בכלל לא מדבר על הבסיס הכלכלי, שהוא מדד נפרד לגמרי.

@om2אתה מדבר על רכישת דירה. גם כאן, לכל אחד דרישות שונות. הבדל עצום בין מי שרוצה לגור בתל אביב או רמת גן לבין מי שמעדיף את בית שאן או איזו התנחלות.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@om2

מצד שני, אם אתה בא מרקע דתי, אתה יודע גם שלא מפסיקים להביא ילדים בד"כ. אני נולדתי כשאבא שלי היה בן 46, וזה גם היה נראה כאילו הבאתי את סבא שלי לטיולים בסוף היסודי (זו באמת שאלה שנשאלה כמה פעמים...) אני יודע מה זה להרגיש ילד ביסודי עם הורים בני 50, בזמן שכל ההורים האחרים בני 30 בקושי, דור אחר לגמרי.

גם אחי התחתן בגיל צעיר ממך, אבל אפילו עכשיו בגיל 43 נולד לו ילד (עשירי, ישתבח שמו!) בזמן שבקצב הזה, כנראה הבכור שלו יהיה אבא עוד כמה זמן...

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...