Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת הבלנדסטון שיש רק בישראל

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הלכו לי הטימברלנד שתפקדו כנעלי החורף שלי, שאני נועל בערך כל פעם שיורד ברד בתא ובחופשות חורף בחו''ל.

כלומר כל פעם שאני צריך משהו עמיד למים, אבל שצריך גם להראות סביר עם ג'ינס במסעדה. 

מבט קצר על המחירים בארץ מבהיר שאני לא קונה פה נעל חורף טובה. אני אקנה משהו בארהב, כשכתובת המשלוחה שלי שם תחזור לעבוד. 

אז אמרתי לעצמי, אני אקנה לי בינתיים איזה בלנדסטון/רדבק לגמור איתן את העונה, כי חורף בחו''ל לא יהיה השנה, ושיהיה עוד זוג אולאראונד כזה, לא יזיק. 

ואז מצאתי את אלו: 

https://www.weshoes.co.il/he/blm407-b35.html

ווואללה, יש אותם רק בארץ. והם בכלל לא עשויים מחתכת עור אחת, כמו כל הבלנדסטון (כן אני יודע שרדבק יותר טוב). 

ואני אומר, בנאדם נורמלי קונה רדבק ועובר הלאה, אבל אני, אני חייב, ממש חייב, להבין איך זה יכול להיות? 

באצ' חד פעמי? 

רמאות? 

משהו כ"כ ישן, שאין בשום מקום באינטרנט? 

רעיונות? 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע מה הסיפור שלהם. אולי זה דגם ישן שעדיין קיים (חודש ושנת היצור מוטבעים על הסוליה)

אבל המחיר שם הוא גבוה מדי.

אפשר למצוא אותם ב100-150 פחות מהמחיר שרשום שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

נכנסתי. מה שבמחיר טוב, בד"כ אין במידה שלי (44).

יש את אלו, שב-500 ש"ח הן רק קצת יותר יקרות מחו"ל (100 ומשהו ש"ח):

https://www.azrieli.com/o/698c879b-1a60-4ad0-99f1-0e474c45b215?gclid=CjwKCAiAmrOBBhA0EiwArn3mfNKg7pnL1lqo_G4okKK68dEE3xJ0N2Yq4sR8Jm1X4ypIZRI3op7zkBoCHQEQAvD_BwE

שאר הדברים, בעיקר אין במידה.

לפני 6 שעות, om2 כתב:

לא יודע מה הסיפור שלהם. אולי זה דגם ישן שעדיין קיים (חודש ושנת היצור מוטבעים על הסוליה)

אבל המחיר שם הוא גבוה מדי.

אפשר למצוא אותם ב100-150 פחות מהמחיר שרשום שם.

אז ברור שהמחיר גבוה, אפשר להשיג אותן ב-350.

שזה ממש זול, כי הדגם שמצאתי שדומה להן הוא ה-490, ושהוא עולה חדש 200 דולר.

וכמשהו כזה זול, ישר זה חשוד.

וגם שאחד האתרים שמוכרים את הנעל נותן לה אחריות של שלושה חודשים בלבד.

וכאן אולי פתרת את התעלומה, יש צילום של הסוליה באתר והנעל... מ-2017.

גם מצאתי שרשור תלונה של איזה לקוח באינטרנט, עם צילום של אותו דפוס של הסוליה, וגם הוא מ-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לקנות נעל בת 4 שנים. 

למרות שתכלס, אחת הבלנסטונים שלי היא משנת יצור 2016 (כרגע בדקתי) והיא במצב סבבה לגמרי והיא משמשת אותי ביום יום.

כך שאחת מהקופסא כנראה גם תהיה בסדר ןיותר מאחת שמשמשת להליכה. אלא אם כן נשמרה בתנאים ח*א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, falou כתב:

אז הלכו לי הטימברלנד שתפקדו כנעלי החורף שלי, שאני נועל בערך כל פעם שיורד ברד בתא ובחופשות חורף בחו''ל.

כלומר כל פעם שאני צריך משהו עמיד למים, אבל שצריך גם להראות סביר עם ג'ינס במסעדה. 

מבט קצר על המחירים בארץ מבהיר שאני לא קונה פה נעל חורף טובה. אני אקנה משהו בארהב, כשכתובת המשלוחה שלי שם תחזור לעבוד. 

אז אמרתי לעצמי, אני אקנה לי בינתיים איזה בלנדסטון/רדבק לגמור איתן את העונה, כי חורף בחו''ל לא יהיה השנה, ושיהיה עוד זוג אולאראונד כזה, לא יזיק. 

ואז מצאתי את אלו: 

https://www.weshoes.co.il/he/blm407-b35.html

ווואללה, יש אותם רק בארץ. והם בכלל לא עשויים מחתכת עור אחת, כמו כל הבלנדסטון (כן אני יודע שרדבק יותר טוב). 

ואני אומר, בנאדם נורמלי קונה רדבק ועובר הלאה, אבל אני, אני חייב, ממש חייב, להבין איך זה יכול להיות? 

באצ' חד פעמי? 

רמאות? 

משהו כ"כ ישן, שאין בשום מקום באינטרנט? 

רעיונות? 

אינני מכיר את הדגם הנ"ל.

מניסיוני עם בלנסטון ברצף משנת 95 בערך, כאשר אני מחליף כל 3/4 שנים, לא מצאתי תחליף ראוי לנעליים האלו.

עבורי, הן נוחות משמעותית יותר מהרדבק.

שים לב שבדגם ששלחת, לא מדובר בסוליית TPU.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, NirLevi כתב:

שים לב שבדגם ששלחת, לא מדובר בסוליית TPU.

שזה אומר שהיא פחות רכה?

במה זה מתבטא שהיא יותר נוחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, NirLevi כתב:

אכן, פחות נוחה לטעמי.

ה-TPU טובה הרבה יותר, וגם יקרה יותר.

היבואן טוען שהן כן TPU.

אז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יכול לצלם לך את התאריך של הנעל בקופסא (ולא זו שבאתר) זה יהיה הכי טוב.

הסוליה של בלאנדסטון לא נשמרת טוב אם לא הולכים איתה בצורה קבועה, אאל"ט זה אפילו מצויין בדף שמגיע בתוך הקופסא.

היתה לי נעל מ-2014 והיא החזיקה מעולה עד החורף האחרון, אבל כשהוצאתי אותן מהארון לאחר אחסנה של חצי שנה+-, כל הסוליה פשוט התפוררה.

התופעה נקראת Hydrolysis והיא מתרחשת בסוליות PU/TPU. אי שימוש בנעל בשילוב לחות וחום ו/או אחסנה בתנאים לא נאותים, רק מגבירים את התופעה.

ולכן אפשר לקנות נעל שלא ננעלה אך הסוליה תתפרק מהר מאוד.

לפני כשעה, om2 כתב:

למרות שתכלס, אחת הבלנסטונים שלי היא משנת יצור 2016 (כרגע בדקתי) והיא במצב סבבה לגמרי והיא משמשת אותי ביום יום.

כך שאחת מהקופסא כנראה גם תהיה בסדר ןיותר מאחת שמשמשת להליכה.

הנקודה היא שאתה הולך איתן יום יום, ולכן הן מחזיקות מעמד.

אם כבר בלאנדסטון אז כדאי לרכוש דגמים עם התפירה הכפולה באמצע הנעל:

• אהבתי 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הבנתי שצריך ללכת איתן, שזו בעיה, כי יהיו להם הרבה חודשים בלי תעסוקה. אבל זה נכון לכל סוליה נושמת. אני מניח שצריך לוודא שהסוליה יבשה, לפני שמכניסים לארון לאחסנה. לגבי נעל שלא ננעלה, אני מניח שאם לא הרטיבו אותה/חשפו אותה ללחות, שמרו אותה במקום ממוזג ובקופסא, אז...

והערוץ שהבאת, הוא לגמרי אומר לקנות רדבק ולא בלנדסטון...

מישהו באמת הולך עם אלו בקיץ?

עד כמה זה נסבל, כנעל בקיץ?

הקטרפילר שקישרתי קודם, אלו היו הנעליים שלי כשהייתי סטודנט בצפון אנגליה, אחרי זה שירתו אותי במילואים וכו'. בארץ אני בקושי הצלחתי לנעול אותן, כי היו חמות מדי רב השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, falou כתב:

והערוץ שהבאת, הוא לגמרי אומר לקנות רדבק ולא בלנדסטון...

מישהו באמת הולך עם אלו בקיץ?

עד כמה זה נסבל, כנעל בקיץ?

אני אומר שאם בלנדסטון, אז עדיף להשקיע עוד 10-20$ ולקבל מוצר טוב יותר באופן מובהק.

אני יודע שהוא אומר לקנות רדבק, גם לפי החתך של הנעליים שהוא עשה, הן נראות עדיפות.

אבי משתמש רק ברדבק כנעל עבודה יותר מעשור. הן נוחות, אבל בקיץ הן חמות מידי. עם הבלנדסטון הקודמות הייתי הולך כמעט כל השנה למעט חודשים סופר חמים (יולי-אוגוסט). הקורונה שיבשה את העניין, ובקושי הלכתי איתן, ואז הן נהרסו. אך הוחלפו באחרות.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...