Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה K סטיישן אוט' 1.4 (150 כ"ס) מליסינג

almoniyot
 שיתוף
עוקבים 5

פוסטים מומלצים

שלום. אני שוקל לקנות אופל אסטרה K סטיישן אוט' 1.4 (150 כ"ס) שנת 2017.  אני מכיר את כל הבעיות הפוטנציאליות במנוע - LSPI, צריך להחליף בוכנות... כמעט כל הרכבים בישראל הם של חברות ליסינג. האם יספקו לי היסטוריית שירות כנה של הרכב? אני ארצה לעשות בדיקת דחיסה על המנוע לפני הרכישה - כמה זה יעלה? מאיזו חברת ליסינג זה נחשב טוב יותר לרכוש - שלמה סיקסט, לובינסקי ...? אם יש לי בעיה עם המנוע לאחר רכישת הרכב, האם חברות אלו יכבדו את האחריות שלהן?

אם הבוכנות נפגעו לאחר תקופת האחריות, כמה שעות עבודה להחליפן (החלקים לא יקרים מחו"ל)?

תודה [email protected] על הערותיך האינפורמטיביות על הרכב.

עריכה אחרונה על ידי almoniyot
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך לקנות אוטו, שאתה יודע מראש, שיש בעיה כזאת, שאתה יודע שיבואן שמכר את הרכב כבר לא קיים. גם במחיר נמוך מאוד, הסיכוי שתקלע לאירוע תיקון יקר הוא גבוה. למה לך כאב הראש הזה?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן הנוכחי (לובינסקי) קיבל על עצמו את כל ההתחייבויות של היבואן הקודם.

למרות זאת - השוק מלא בכלי רכב טובים ואמינים אין סיבה להכניס ראש בריא למיטה חולה. לו אני במקומך, לא הייתי נכנס להרפתקה הזאת.

• מעניין 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב מכוניות, ואם הייתי מחפש את המכשיר הכי אמין הייתי קונה הונדה, טויוטה ... אני אוהב את מה שהאופל מרגיש. בעבר הייתי בבעלות יגואר, פולקסווגן, אאודי, סקודה ... אז אני לא זר לבעיות. במוצרי VAG היו כולם מנועי טורבו והותקנו לי טורבואים גדולים יותר והתוכנה עודכנה. אני יכול לקרוא את קודי השגיאה במחשב שלי ובדרך כלל אני יכול להבין את הבעיות לפני שאני מכניס את הרכב למוסך. אז אני לא מפחד מהאופל.

מה שחשוב לי - מוסך עצמאי טוב. יש עבור פולקסווגן. האם יש משהו לאופל או אולי לשברולט (אותו מנוע) במרכז או בשרון?

בתחום המקצועי שלי אנשים אומרים - השוק יעיל. אז אני חושב שתמחור המכונית בשוק היד השנייה משקף את הבעיות הידועות. אין שום סיכוי שאקנה אופל חדש.

עריכה אחרונה על ידי almoniyot
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל ריבוי המקרים של צורך בהחלפת בוכנות במנועים הללו המוסכים המורשים פיתחו מומחיות שמאפשרת ליעל את תהליך ההחלפה, ולבצעו בזמן קצר יחסית.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4

וולוו XC40 T3 Momentum

וולוו V40 T4 Kinetic Plus (נמכרה)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה צודק לגבי הבוכנות. אולי אני צריך לדבר עם מוסך UMI (אותו מנוע כמו שברולט קרוז) כדי לקבל מושג מה תעלה עבודה כזו כאשר המכונית אינה באחריות. לגבי שאר הדברים הייתי רוצה מוסך עצמאי טוב. יש המלצות?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר להגנת הרכב שהוריי היו בעלים של הרכב הזה (ברלינה) שנת 2015. לא היו להם מעולם תקלות כבדות, למעט טיפולים ודברים רגילים.

היום סבא שלי נוהג עליו כבר שנה רביעית, וגם אצלו עד היום לא היו תקלות מיוחדות.

חייב לומר שגם ההורים וגם סבא נוסעים רגוע ושומרים על הרכב. מניח שבליסינג זה סיפור אחר.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם תמצא רכב שכבר עבר את התיקון הזה, האם זה יבטיח שזה לא יקרה שוב? 

האם החלקים שמחליפים משודרגים לעומת המקוריים? 

כי אם כן, אז חפש אחת שכבר עברה את התיקון. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014

היום:kia sportage 2000 urban top 2017

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...