Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר יקר קניתם שלגמרי לא היה שווה את הכסף?

vadim6385
 שיתוף

פוסטים מומלצים

לפני 39 דקות, SlowRide כתב:

כמו שנכתב, לכל המקומות גורמה האלה לא צריך להגיע רעב. אתה לא באמת שם לב לכל הפרטים הקטנים והמושקעים כשבא לך לטרוף חצי פרה. 

אני מבין את הכוונה, אבל הרעיון של "אל תבוא למסעדה רעב" מזכיר לי ילדות פוסט סובייטית.

תתמלא בבית בלחם עם מרגרינה ומלח, כדי שלא תרצה להזמין במסעדה משהו מעבר לכוס מים.

אני כנראה לא קהל היעד של מסעדות גורמה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

I'd rather have a bottle in front of me, than a frontal lobotomy - Tom Waits

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, borsood כתב:

אם אתם לא מאמינים תשאלו את @lanosforce

אני חושב שאאוטלאנדר היה בעלים לשעבר של דייהו נובירה אני הייתי הבעלים של נבלת לנוס שהכתיבה את גורלי בפורום וגם את הכינוי שלי - אני חזק בפיגור. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, vadim6385 כתב:

אני מבין את הכוונה, אבל הרעיון של "אל תבוא למסעדה רעב" מזכיר לי ילדות פוסט סובייטית.

לא באים למסעדות האלה רק בשביל לאכול

המרכיב הלא פחות חשוב שם זה אווירה

השקיעו הרבה מחשבה במקומות האלה כדי שתשב שם ותהנה ממוזיקה טובה, קהל טוב ואווירה טובה, מה שעושה את החוויה שלך להרבה יותר מיוחדת מלקחת טייק אווי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

לא כל מסעדה, רק מסעדות גורמה.

לאכול כדי לשבוע ולהנות מטעמים של אוכל זה שני דברים שונים. במסעדה רגילה אתה משלם יותר על הארוחה מאשר על החוויה ובמסעדת גורמה משלמים בעיקר על חוויה. החוויה הזו לא מדברת לכל אחד וזה ברור. במיוחד אנשים שאוהבים לבשל כמויות בבית ולהאכיל אנשים. אמא שלי למשל מתחרפנת ממסעדות פלצניות כאלה שמגישות לך 2 קרקרים עם ממרח כבד וחתיכת בצל ירוק ב120 שקל. 

• רעיון טוב! 1

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, BarryG כתב:

מפתיע, מטאיזו אני יוצא מפוצץ בדר"כ וזאת אחת המסעדות בארץ שלדעתי אתה מרגיש שאתה משלם הרבה אבל מקבל תמורה מלאה למחיר...

לא יצאתי רעב, פשוט ממש לא אהבתי את האוכל, בטח ביחס למחיר. וזה על סמך 3 ביקורים - אחד בצהריים ושניים בערב. 

לפני 14 דקות, vadim6385 כתב:

בחול, למי שזוכר מה זה, אפשר למצוא מסעדות מישלן עם ארוחות מורכבות מ4-5 מנות, ב50-60 יורו.

יכול להיות שזה עדיין פחות ממלא משווארמה בלאפה, או מגש פיצה. אבל זו עדיין כמות סבירה של אוכל.

אבל בסוף זה חיבור לחוויה. אני מכיר כמה אנשים שהולכים לאיבוד במסעדה שהתפריט בה יותר מורכב מהמבורגר, כי הם לא אוהבים גם להמר ולנסות דברים חדשים. ומן הסתם זה גם בסדר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן מישהו שערך חתונה עם 1000 אורחים והבין באחור שהתמורה לא היתה שווה?

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

לא כל מסעדה, רק מסעדות גורמה.

לאכול כדי לשבוע ולהנות מטעמים של אוכל זה שני דברים שונים. במסעדה רגילה אתה משלם יותר על הארוחה מאשר על החוויה ובמסעדת גורמה משלמים בעיקר על חוויה. החוויה הזו לא מדברת לכל אחד וזה ברור. במיוחד אנשים שאוהבים לבשל כמויות בבית ולהאכיל אנשים. אמא שלי למשל מתחרפנת ממסעדות פלצניות כאלה שמגישות לך 2 קרקרים עם ממרח כבד וחתיכת בצל ירוק ב120 שקל. 

אני מחזק ומוסיף, שהחוויה כוללת טעמים מיוחדים ולא כמות. המטרה שבמנה השביעית שתאכל עדיין תהיה רעב לטעם.

אגב, באוגוסט הייתי בחופשה בדן בהרצליה בשבוע שהיה בו שת"פ של מסעדות עם המלון, ספציפית היה מושיק רוט שארגון ארוחות ערב ברמה מאוד גבוהה (לא יודע אם מישלן, אבל לא רחוק מכוכב מבחינת האיכות) והקונספט היה "כמה מנות שאתה רוצה" - אבל הכל מגיע קטן.

בסוף אתה מפוצץ וזה אפרופו אולי הכי תמורה למחיר שיצא לי להיות בקטע הקולינרי.

דרך אגב, אפשר להסביר את זה לקוראים כאן בצורה פשוטה יותר, זה כמו ההבדל בין פרוצת צמרת ל-3 רגילות אחרות בו זמנית שעולות חצי מהסכום 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, SlowRide כתב:

אמא שלי למשל מתחרפנת ממסעדות פלצניות כאלה שמגישות לך 2 קרקרים עם ממרח כבד וחתיכת בצל ירוק ב120 שקל. 

גם אני.

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

אני מכיר כמה אנשים שהולכים לאיבוד במסעדה שהתפריט בה יותר מורכב מהמבורגר, כי הם לא אוהבים גם להמר ולנסות דברים חדשים. ומן הסתם זה גם בסדר.

לדעתי אם אתה רואה תפריט ארוך כמו לא יודע מה, ואין קשר הגיוני בין המנות (למשל רואים גם סושי גם המבורגר גם סטייק גם פסטה וגם שווארמה), זה אומר שפשוט מחזיקים במקפיא מלא אוכל שבושל מראש, ומחממים כשצריך, ובמקרה הטוב תקבל מנה באיכות של אוכל מוכן בסופר, במקרה הגרוע זה יהיה יבש, רותח בחוץ וקר בפנים.

דווקא תפריט מצומצם אומר שהם מתרכזים במשהו אחד, אבל עושים את זה ממש טוב.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

I'd rather have a bottle in front of me, than a frontal lobotomy - Tom Waits

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכל מסעדות הגורמה מגישים אוכל מיניאטורי או יוצאים רעבים. זה תלוי בקונספט.

יש מסעדות גורמה בניו יורק שלא רק יצאתי שבע,  אפילו את מה שהיה בצלחת בקושי סיימתי.

שוב לוקחים דברים לקיצון. אגב, דווקא במסעדות "עממיות" בניו יורק/פלורידה (מקסיקניות/סיניות/טורקיות)

הייתי יוצא יותר מרוצה ושבע. (מחיר נמוך, אוכל טעים, בכמויות נדיבות)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, vadim6385 כתב:

לדעתי אם אתה רואה תפריט ארוך כמו לא יודע מה, ואין קשר הגיוני בין המנות (למשל רואים גם סושי גם המבורגר גם סטייק גם פסטה וגם שווארמה), זה אומר שפשוט מחזיקים במקפיא מלא אוכל שבושל מראש, ומחממים כשצריך, ובמקרה הטוב תקבל מנה באיכות של אוכל מוכן בסופר, במקרה הגרוע זה יהיה יבש, רותח בחוץ וקר בפנים.

בגדול נכון, אבל זה לא קשור למה שכתבתי כל כך :)

מסעדת גורמה כנראה לא תגיש לך סושי, המבורגר, פסטה וגם שווארמה. אבל כן יכול להיות שיהיו בה מנות שהן פחות שגרתיות או מוכרות, ומי שפחות אוהב לנסות דברים חדשים - לא ימצא את עצמו שם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

כמו שנכתב, לכל המקומות גורמה האלה לא צריך להגיע רעב. אתה לא באמת שם לב לכל הפרטים הקטנים והמושקעים כשבא לך לטרוף חצי פרה. 

לא הגענו רעבים אבל אחרי שעתיים וחצי במסעדה עם אוכל לא טעים אתה כבר נהיה רעב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, falou כתב:

הנה ערוץ צעיר יחסית לעזרה. אני מוצא את כל הקטע של לראות מה יש בפנים, ממכר. 

הוא מצויין. אפילו בבחירה גנרית של בלנדסטון הוא עזר.

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

לא הגענו רעבים אבל אחרי שעתיים וחצי במסעדה עם אוכל לא טעים אתה כבר נהיה רעב.

אם האוכל לא טעים זה סיפור אחר.

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספה איטלקית מעור.

נקנתה לפני 8 שנים בכ12 אלף שקל.

בשנתיים האחרונות כבר לא נוח לשבת עליה. המילוי שקע במקומות אסטרטגיים..

אני בטוח שהיה אפשר לקנות ספה בחצי מחיר, שתהיה לא פחות נוחה ותחזיק יותר שנים.

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תשמע אני מסכים עם כל מילה ומילה שכתבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...