Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוספות למערכת syncope

שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי מערכת מולטימדיה syncope עם אנדרואיד

1. כאשר אני מחובר לטלפון ויש שיחה אני שומע והשני לא שומע אותי, כנראה בעיה במיקרופון. האם ישנה אפשרות להוסיף מיקרופון חיצוני?

2. אין לי חיבור usb במערכת, האם ישנה אפשרות להוסיף

3. האם יש אופציה לסים כרטיס סים ישר לתוך המכשיר ולא באמצעות wifi אפילו להוסיף חוט נוסף...

אציין שמאחורי המכשיר ישנם חיבורים ריקים (שלא מחובר אליהם כלום)

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לרוב בשביל חיבור מיקרופון יש חיבור AUX מאחורה שאליו מתחברים, לפי התמונות אני לא רואה שהוא קיים ( דוגמא למיקרופון חיצוני )

2) לגבי USB  - בתמונה השנייה במחבר הלבן העליון 2 החיבורים האמצעיים הם לUSB, נגיד בלינק הזה אתה תראה בתמונות את הכבל. אין לי מושג איך הוא נקרא אז תצטרך קצת לחפש אבל זה עניין זה להזמין כבל וגמרת.

3) יש אופציה באופן כללי אבל צריך שהמכשיר שלך יתמוך באנטנה ויהיה לו חיבור לאחת ואני לא רואה שיש, פעם הבאה תצלם את כל הגב בתמונה אחת אחרי זה פשוט אפשר לעשות זום.

לפי השם והדגם לא מצאתי כלום ברשת, רק מה שמוכרים בארץ תחת השם הזה. בלינקים שמצאתי כתוב שיש תמיכה ב"3GS" כלומר כן אמורה להיות אפשרות והיה אמור להגיע איתו כל הכבלים הנדרשים . הייתי מציע לך להתקשר למקום שממנו קנית או למתקין ולדבר איתו

בתמונה למטה זו מערכת של חברת PODOFO שנמכר באליאקספרס וזהה כמעט לשלך, רק שאצלו יש את 2 החיבורים לאנטנה, וכבר מתואר לאן לחבר את הכבל עם הבית לכרטיס סים.

772ecec6ce6ad8b3cc074859d1e5874949a9e74e_original.jpeg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות רחוקות מידי מכדי להגיד לך בוודאות, אבל בנוסף למחבר הזהוב של הGPS צריך להיות עוד 2 לאנטנה של 4G , הם  אמורים להיות בולטים ואני לא רואה אותם.

אתה תצטרך לפרק ולצלם את האחורה של המולטימדיה בצורה ברורה כדי שאוכל לעזור לך או שיש את האופציה הקלה יותר והיא להתקשר למתקין/חנות שממנה קנית.

כמו כן אם לא זרקת אז תנסה להסתכל בחוברת/דף שהגיע עם המולטמדיה ושם אמורות להיות מפורטות כל האופציות והחיבורים שלו

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...