Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד למאזדה 3 2008

LIELUHS
שימו לב! השרשור הזה בן 1148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב שבארץ כל העסק של המסכים יקר להחריד רציתי להזמין באליאקספרס השאלה מה מתאים בגודל מחינת האינץ? ואיזה דאבלדין צריך בדיוק?

זהו רק הגדלים מעניין אותי...

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, LIELUHS כתב:

עם כבלים מתאימם? זה תואם מקור?

מה עם פלסטיק מסביב  איזה צריך?

ב 2004 שהרכב הזה יצא לא היו מסכים כאלה אז אי אפשר להגיד תואם מקור.

זה מתלבש בדיוק לרכב במקום המקורי.

מגיע עם כל הכבלים שמתאימים לרכב

Hb71135b0e7864629a990f2611a360fe8G.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ המחירים הזויים - על מתאם פלסטיק לדאבלדין לטויוטה יאריס רצו ממני 500 ש"ח כאשר בחו"ל ( aliexpress-amazon-ebay) אפשר להזמין אותן בגג 30 דולר, לכן הייתי ממליץ לרכוש מתאם+כבלים בחו"ל.

לגבי דאבל דין גם הייתי ממליץ מחו"ל ובאליאקספרס יש אופציות מעולות, אני אישית הולך להתקין במאזדה 2 2008 דאבל דין, אך הזמנתי את הכל קומפלט בלינק הבא יש לחנות הזאת גם למאזדה 3, ובכללי תעשה קצת ש.ב באליאקספרס.

אני מצאתי לרכב שציינתי ההבדל בחיסכון בין רכישה של כל המרכיבים בנפרד ולבין להזמין קומפלט, אחרי שמשלמים מע"מ 17% לפי החוק ( עד 500$ אין מכס ובדקתי באתר רשות המיסים) זה 70-80 שקל ולכן הזמנתי קומפלט.

מבחינת גדלים זה כבר תלוי בך.. אני מצאתי החל מ7 אינץ ועד 10.1 אינץ ואפילו דגם שיש לו מסך מגע לאורך כמו בטסלה, אבל הוא מסתיר את הפתחי האיוור ולכן לא מתאים.

הייתי ממליץ על מינימום של 2 ג'יגה ראם לאנדרואיד

עריכה אחרונה על ידי Haim Binshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעניין גם במערכת למאזדה 3 2008, 

יש למישהו מושג האם כשמחליפים מערכת יש אפשרות שמד הטמפ' של המזגן לא יהיה מחובר?

או שהוא יכול להמשיך לעבוד גם כשמחליפים מערכת?

(ראיתי אצל אחד שלא עובד ולטענתו זה חייב להיות ככה אם מתקינים מולטימדיה)

אודה לתשובתכם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 14.2.2021 בשעה 21:00, מייק24 כתב:

מתעניין גם במערכת למאזדה 3 2008, 

יש למישהו מושג האם כשמחליפים מערכת יש אפשרות שמד הטמפ' של המזגן לא יהיה מחובר?

או שהוא יכול להמשיך לעבוד גם כשמחליפים מערכת?

(ראיתי אצל אחד שלא עובד ולטענתו זה חייב להיות ככה אם מתקינים מולטימדיה)

אודה לתשובתכם 

ב2004-2005 כאשר מתקינים מסך מולטמדיה הצג של הטמפ' מתבטל

ניתן לחבר צג 2006+ אבל צריך לבצע כמה חיבורים למחשב המזגן 

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם

בנידון דידן [תרגום מארמית בנידון שלנו]

רציתי לדעת אם זה סיפור גדול להתקין את המסך או המצלמת רוורס?

אני אוהב להתקין לבד אז אם יש טיפים זה יעזור במיוחד על המצלמה...

מסך נראה לי זה תואם למאזדה...

בתאריך 13.2.2021 בשעה 11:44, Haim Binshtein כתב:

בארץ המחירים הזויים - על מתאם פלסטיק לדאבלדין לטויוטה יאריס רצו ממני 500 ש"ח כאשר בחו"ל ( aliexpress-amazon-ebay) אפשר להזמין אותן בגג 30 דולר, לכן הייתי ממליץ לרכוש מתאם+כבלים בחו"ל.

לגבי דאבל דין גם הייתי ממליץ מחו"ל ובאליאקספרס יש אופציות מעולות, אני אישית הולך להתקין במאזדה 2 2008 דאבל דין, אך הזמנתי את הכל קומפלט בלינק הבא יש לחנות הזאת גם למאזדה 3, ובכללי תעשה קצת ש.ב באליאקספרס.

אני מצאתי לרכב שציינתי ההבדל בחיסכון בין רכישה של כל המרכיבים בנפרד ולבין להזמין קומפלט, אחרי שמשלמים מע"מ 17% לפי החוק ( עד 500$ אין מכס ובדקתי באתר רשות המיסים) זה 70-80 שקל ולכן הזמנתי קומפלט.

מבחינת גדלים זה כבר תלוי בך.. אני מצאתי החל מ7 אינץ ועד 10.1 אינץ ואפילו דגם שיש לו מסך מגע לאורך כמו בטסלה, אבל הוא מסתיר את הפתחי האיוור ולכן לא מתאים.

הייתי ממליץ על מינימום של 2 ג'יגה ראם לאנדרואיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה ביחס ליאריס שלי זה קקה(מבחינת כמות העבודה) אבל זה לא סיפור בכלל.. למצלמת רוורס התהליך דיי פשוט וזהה בכלל הרכבים דבר אחד יכול להיות מסובך וזה להעביר כבלים מבחוץ(המצלמה) לתוך התא מטען, אחרי זה הכל טס.. ממליץ על הסרטון הבא שתבין איך לחבר

לגבי המסך יש מלא סרטונים ביוטיוב אבל רק טיפ אחד מההתקנה שים לב שזה תפוס עם קליפסים מפלסטיק ובורג, כשהזמנתי באליאקספרס הדאבל דין הגיע ללא קליפסים , כלומר הייתי צריך לפרק את אותם מהיחידה המקורית ולהרכיב, או למצוא כאלו חדשים ( קישור לתמונות הקליפסים ) , חלקם נשברו כשניסיתי להוריד למזלי ביחידה החדשה צריך רק 4 ובישנה היו 6. רק שתבין לאן הם מתלבשים צירפתי תמונה מהמערכת שאני הזמנתי:

Screenshot 2021-03-04 225723.jpg

עריכה אחרונה על ידי Haim Binshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...