Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדרך שלי כרוכב חובב - שרשור אופניים מתגלגל

Gosser1860
 שיתוף

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, ch2856 כתב:

יש סיבה שאתה פונה דווקא לצד התחרותי? אולי דווקא זה מוריד לך מהמוטיבציה? 

יש מי שחייב את התחרות, את המטרה, את ההישגיות, בשביל שתהיה לו סיבה. אני לגמרי מבין את זה... כי אני הפוך. בחיים לא מודד זמנים, אין לי תוכנית, אין לי מטרות.

פעם שאלתי רוכב שטח אם הוא מכיר את תחושת האופוריה, אחרי שצלחת ועלית עלייה קשה ומאמצת. הוא ענה לי: ״כן!״. אז אמרתי לו: ״אני לא, אני רק סובל ושמח שזה נגמר... אני עולה רק כי אני נהנה מהירידות...״.

אותו דבר בשחייה. לא אוהב להגיע לקיר מתנשף, בד״כ. בטח לא לאורך זמן. נושם כל ארבע תנועות, שוחה בקצב 2 עם הרגליים.

הפילוסופיה שלי לפעילות גופנית היא: ״No pain - No pain״

אז ברור שיש גם ההפך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, falou כתב:

בחיים לא מודד זמנים, אין לי תוכנית, אין לי מטרות.

אז אפשר לשאול אותך לגבי ספורט וכושר?

אין לך תוכנית, אין מטרה, אוקיי - אז מה יש?

למה לך לצאת לרוץ 12 אם אפשר 10 וזה פלוס מינוס אותו דבר? אפשר גם תכלס סיבוב של רק 8 או 9. אפשר גם להתאמן רק 3 פעמים בשבוע ולא 5 וגם לא 4.

אופניים ומהירות זה כיף, אבל זה גם כיף ב 25-28 קמש, אפשר לוותר על ללחוץ בשביל 33-35 (או יותר, תלוי באורך המקטע והכושר). אז למה ללחוץ?

מה מניע אותך? רק לכיף?

ניסיתי לאורך תקופה לעשות *רק* ספורט לכיף, וזה תפס כן? אבל מצאתי את עצמי כול הזמן על הקצה מוכן ליפול ללא לעשות כלום - וזה כבר לא טוב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, David32 כתב:

אז אפשר לשאול אותך לגבי ספורט וכושר?

אין לך תוכנית, אין מטרה, אוקיי - אז מה יש?

למה לך לצאת לרוץ 12 אם אפשר 10 וזה פלוס מינוס אותו דבר? אפשר גם תכלס סיבוב של רק 8 או 9. אפשר גם להתאמן רק 3 פעמים בשבוע ולא 5 וגם לא 4.

אופניים ומהירות זה כיף, אבל זה גם כיף ב 25-28 קמש, אפשר לוותר על ללחוץ בשביל 33-35 (או יותר, תלוי באורך המקטע והכושר). אז למה ללחוץ?

מה מניע אותך? רק לכיף?

ניסיתי לאורך תקופה לעשות *רק* ספורט לכיף, וזה תפס כן? אבל מצאתי את עצמי כול הזמן על הקצה מוכן ליפול ללא לעשות כלום - וזה כבר לא טוב.

לאחרונה לא, אבל אני רוכב שטח. אני אוהב את הטיול, נהנה בירידות. מאוד נהנה מהרכיבה. שונא עליות. לא רוכב כשחם. המקסימום שלי הוא 30 ק"מ ועד 800 מטר טיפוס. רק סינגלים מוסדרים. 

חוצמיזה שוחה, כ-2 ק"מ, הרב חתירה, קצת גב, בשיא אני בקצב של ק"מ לעשרים דקות. אני נהנה מעצם הזרימה של השחייה. עובד בעיקר על לשחות ארוך וחלק. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מזמן לא רוכב כביש, בשל נושא הבטיחות, אבל כאשר רכבתי גם אני רכבתי רק בשביל הכיף. אם אני לא מתחרה, לא ראיתי טעם להפוך את זה למשהו מחייב עם משטר קפדני של אימונים, תזונה, יעדים וכו'. הייתי רוכב כמעט כל יום כמה עשרות קילומטרים ובסופי שבוע מעל ל-100 ק"מ. לבד, בלי קבוצה, חורף או קיץ, פשוט נהנה מכל רגע של דיווש גם אם לפעמים הייתי מקלל את היום בו נולדתי על איזו עלייה אכזרית. עבורי זה היה פשוט ניקוי ראש, ממש ברמה של מדיטציה. 

כיום לדוגמה, כאשר אני הולך לחדר כושר, אני תמיד מגיע בגישה של תעשה כמה שאתה יכול, מקסימום תקצר את האימון. הגישה הזו מאפשרת לי ללכת בכיף 4-5 פעמים בשבוע. הגישה הזו נמצאת גם גם בארוחות, אם מנת החלבון שלי תגיע מסטייק עסיסי ולא מחזה עוף רזה ודל שומן, לא קרה שום דבר. אני חושב שהגישה הזו מאפשרת לי להתמיד לאורך שנים בפעילות ספורטיבית, בטח כיום שאני כבר לא צעיר והגוף כבר לא כמו שהיה פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...