Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב - שברולט קרוז 2017

Idan Iluz
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתכנן לרכוש רכב חדש, התקציב שלי הוא באזור ה55k.

אחת האופציות שיצא לי לבחון היא השברולט קרוז החדשה 2017, 43k ק״מ מפרטי, האצבק (1400 טורבו)

רציתי לשאול - האם הרכב אמין או שסובל מ״מחלות״ ידועות? מה עלויות האחזקה מבחינת טיפולים שוטפים וחלפים? והאם לדעתכם יש אופציה יותר טובה בסכומים האלה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר בדגם בעל מנוע הB14XFT ?

זה הדגם עם ה150 כ"ס ?

אם כן זה הרבה בעיות אמינות שהיו שייכים לדגם הקודם נראה שנפתרו, בעיקר הבעיות במערכת הקירור של האוטו וגם הנטיה של המנוע לLSPI, עדיין יש לשים לב להיסוטוריית טיפולים מלאה ובייחוד לסוג השמן ששמו במנוע במידה והרכב לא טופל במוסכי היבואן. אם יש בהיסטוריה החלפת שמנים מחוץ למוסכי החברה ואתה לא יכול לדעת בודאות ששמן המנוע הוא 5W30 דקסוס 2 גן1

(עד כמה שזכור לי זה תקן המעודכן של מנועי אקוטק של GM) אז כדאי להתייחס לרכב במשנה זהירות. שמן מנוע לא מתאים עלול לגרום לעליה משמעותי בסיכויים להצתה מוקדמת ולשבירת או סדיקת בוכנות וטלטלים, מדובר בנזק מצטבר ואין דרך לדעת בבדיקה אם הרכב מפתח את הסדקים הנ"ל עד לרגע שהבוכנה נשברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתון גבוה מחיר זול ולמה ? 

כי הזול עולה בסוף ביוקר בטח אם זה המנוע הידוע לשימצה הסובל מ LSPI- החלפת מנוע תוביל אותך חלילה להוצאה של עוד 10K לפחות והופ הגענו לתקציב של 65K לפחות.

לא הייתי נכנס לכאב ראש הזה והייתי מעדיף לרדת שנתיים-שלוש בתקציב ולקנות רכב אמין בהרבה- סיוויק/I35/קורולה (I35 תהיה כנראה משנתון טיפה יותר גבוהה משתי האחרות).

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר במנוע ה150 כ"ס אז הוא אמין הרבה יותר, גם הגיר חדש ופחות עצלן שעוזר לפתור את הבעיה, שימוש בשמן הנכון העלים את נושא הKSPI כמעט לחלוטין.

אם מדובר בדגם המנוע עם ה140 כ"ס אז מדובר ברכב עם הרבה מחלות ילדות מעצבנות וחלקן יקרות, שם אני מצטרף להמלצה מעל וממליץ לרדת בשנתון ולקנות מניה בטוחה יותר.

אגב אותו דבר אם תחליף לקנות אופל אסטרה החולקת שלדה מנוע גיר ועוד הרבה מכלולים, מנוע הB14XFT נחשב טוב ואמין הרבה יותר, הוא גם בעל המומנט החזק בקטגוריה עד היום כמדומני (אולי מלבד מנוע ה1.5 ליטר של פולקסווגן) וזהו נתון שבהחלט מורגש כשלוחצים על הגז באוטו הזה.

הדגם החדש קל ב150-200 קילו מהקודם ונחשב איכותי בהרבה מאוד מובנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אתה בכיוון של מכוניות לא אהודות במיוחד בשוק הישראלי, קניה יותר מוצלחת כנראה תהיה פג'ו 308 1.2 טורבו.

בתקציב שלך מניח שתמצא אחת מ-2016 או 2017.

יש רק לבדוק את עניין הרצועה.

• רעיון טוב! 1

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...