Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ג'ינס ליוויס ישן: סימון על תוית העור, והיכן לרכוש ג'ינס ליוויס עד 200 ש"ח?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ליוויס קורדרוי כחול כהה מימי מתושלח דגם 630, שיוצר עוד במפעל הצרפתי.
על תוית העור, לבד כמובן מהדגם והמידה, ישנו גם סימון:

17  16

מישהו יודע למה הכוונה?

אני נמצא באתר היצרן ומנסה גם להבין בין היתר כיצד עובד מערך המידות שלהם ולמה צריך לשים לב בזמן רכש אינטרנטי. גם כאן אשמח לטיפים, אם יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם כבר מדברים על הנושא ואת זה אני שואל בשביל מישהו צעיר במשפחה, מהו אתר מומלץ, בארץ או בחו"ל, לרכישת מכנסיים כאלו? חדשים או משומשים? 
לטענתו איביי ואמזון לא מציעים מציאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

ה630 נחשב וינטא'ז ומחירו בהתאם.

דגמים אחרים תוכל למצוא בתקציב והרבה מתחת לו.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי בזמנו חיקוי משובח של ליוויס באליאקפרס,

היה אחלה מכנס ששירת אותי כמה שנים עד שהתבלה.

המידות לבגדים\הנעלה די קלות להתאמה כי יש טבלת מידות בסנטימטרים בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש לך את טבלאות מידות לבגדים ונעליים:

https://www.blitzresults.com/en/european-sizes/

חוץ מזה, לא מכיר לגבי הדגם הספציפי, ואם בכלל הוא מיוצר עדיין, אבל ראיתי בASSOS שלל דגמים של ליווייס ב100 ומשהו שקל פלוס משלוח:

https://www.asos.com/search/?q=levis

לפני שעתיים, lesles כתב:

רכשתי בזמנו חיקוי משובח של ליוויס באליאקפרס,

היה אחלה מכנס ששירת אותי כמה שנים עד שהתבלה.

המידות לבגדים\הנעלה די קלות להתאמה כי יש טבלת מידות בסנטימטרים בדרך כלל.

צריך לשים לב שהמידות אצל סינים איכשהו יותר קטנות מאירופאים/אמריקאים.

למשל חולצה 4XL אמריקאית זה כמו שמלה בשבילי, ו4XL סיני ברושי עולה עליי.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טארגט כבר לא שולחים לארץ. :( לא יודע אם שימוש בחברת משלוחים תגרום למחיר להשאר אטרקטיבי.

מידות מכנסיים באמריקה מורכבות משני מספרים שנמדדים באינצ'ים: היקף מותן ורגל פנימית. מכנסיים שנמכרות בארה״ב תמיד יהיו עם המידה הנכונה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, vadim6385 כתב:

צריך לשים לב שהמידות אצל סינים איכשהו יותר קטנות מאירופאים/אמריקאים.

למשל חולצה 4XL אמריקאית זה כמו שמלה בשבילי, ו4XL סיני ברושי עולה עליי.

נכון, בגלל זה צינתי שאצל המוכרים יש טבלאות מידות בסנטימטרים שניתן למדוד לפיהן מה בדיוק מתאים.

אני מדדתי את עצמי עם סרט מטר 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קיבלתי 2 ג'ינסים של ליוויס שהזמנתי ישירות מהאתר)https://www.levi.com/) וחבר בארה"ב שלח לארץ.
בלי עלות המשלוח לארץ, העלות יצאה 150 ש"ח לאחד.
היה להם סייל באתר ובתוספת הנחת הרשמה החיסכון משמעותי מאוד.

אני חושב שהם חוסמים הזמנה לכתובות של משלוחי ביניים אבל אם יש לך מי שישלח זה מאוד משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...