Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לקבל ייעוץ - רכישת אחריות לטויוטה אוריס 2015 תמורת 750 שקל + מע"מ

motior
שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה האחריות כוללת?

יש להם את זה בכתב שהם יכולים לתת לך?

תוכל להעלות את זה לכאן (כמובן אחרי שמחקת פרטים מזהים)?

או שזה "סמוך עליי, יהיה טוב אחי"?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי כעת פירוט מה נכלל - בניגוד למה שנאמר לי בע"פ זה לא כמו אחריות כוללת של היצרן אבל כן כולל לא מעט - רצ"ב הרשימה.

משאבת מים למשל - שמישהו הזכיר כאן כסיכון - לא נכללת אבל כן מנוע, הילוכים, כריות אוויר, ABS , מדחס מזגן, אלטרנטור, משאבת בלם, משאבת דלק.

מה דעתכם?  כדאי?

תודה שוב

IMG-20210128-WA0009.jpg

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם האלטרנטור התקלקל הם יתקינו לך אחד משופץ וככה ברוב החלקים שהם בתקופת האחריות ולא חלקים חדשים.

כמובן תצטרך להמשיך לטפל אצלם כאשר עלות כול טיפול גבוהה ב-50-70 אחוז מטיפול במוסך שאינו מורשה הייבואן.

לא משתלם.

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
  • מעניין 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר צירוף תנאי האחריות, לעניות דעתי לא משתלם.

כן, תמיד יש אפשרות שתהיה תקלה משמעותית ואז לא תעשה את האחריות ותתבאס, אבל האחריות לא כוללת רכיבים שנוטים להתקלקל כמו משאבת המים לדוגמא שציינו כאן.

אבל לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי משלם את הסכום הנ"ל. גם טיפולים במוסך מורשה (יותר יקר) כי מילא עושים כבר ביטוח לסוללה על הדרך

(בדקתי, ההפרשים ממוסך לא מורשה , אינם גדולים) שזה עוד 420 ש"ח. הוצאות שנתיות גדולות שעדיף שהייתי רוכש רכב רגיל. (בלי קשר שאני לא נוהג הרבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שטויוטה בת 6 לא תתקלקל  כנראה באמת נאיבי,כל "סיכון" כאן הוא 750 ש"ח,אני לרכב בגיל הזה בוודאי שהייתי עושה את האחריות עם כל המגבלות שלה. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר לשלול.

יש כאן אחריות של רכיבים שיש להם אורך חיים מוגבל כמו מדחס, אלטרנטור, מגבר / משאבת בלמים, משאבת דלק ועוד.

גם חיישני ABS לפעמים מתקלקלים, וכך גם תיבת הגה.

אם יש בכתב האחריות גם התחייבות לתיקון בחלקים מקוריים - לא הייתי פוסל.

לא יודע אם הייתי רוכש את האחריות הזו, אבל לא הייתי ממהר לפסול אותה.  

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החלקים בכתב האחריות הם בעלי אורך חיים מאוד ארוך ויש כאלה שכמעט לא מתקלקים באחזקה נכונה כמו מחשבי הרכב, חגורת בטיחות, כריות אוויר ומיכל דלק.

בכו מקרה כתב האחריות הוא כללי מאוד ואינו מפרט מה בדיוק היקף האחריות כמו "מנוע- גוף וחלקים פנימים"

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, רועי5 כתב:

ואת זה אתה כותב כמי שמכיר את האחריות הזו, או כמי שמכיר את האוריס  ? קצת שונה ולכן קצת ראוי להרחיב.

גם וגם.

להערכתי זו אותה אחריות שמקבלים בטויוטה סלקט. 

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן: אחרי התלבטות קלה החלטתי לוותר. אמנם יש סבירות שאני אתחרט על זה, אבל זאת פעם ראשונה בחיים שמציעים לי מעין אחריות/ביטוח על רכב משומש שמזמן יצא מאחריות יצרן - עד היום חייתי בלי, אמשיך כך עוד במה זמן...

תודה לכל מי שחיווה דעה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם זאת מגמה עולמית להאריך אחריות על רכבים ישנים, ולא רק יוזמה של היבואן בארץ.

צריך מעט אומץ לבטח רכבים ישנים (יחסית, כי מבחנתי רכב לא מתיישן אחרי 4/6 שנים) על מכוללים מכניים/גיר/מנוע/מערכת מחשוב

למרות שזה מעט מעורפל כל המסמך הזה.

אישית בטיפול הבא, לא אעשה הרחבת אחריות. מספיק לי ביטוח סוללה כל שנה. (חוץ מטיפולים)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...