Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בצבע שחור - טוב או רע?

doesnotmatter
שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, hans כתב:

ציפוי יעזור אבל עדיין כל צבע אחר ייראה נקי יותר.

לא מבין למה כל כך חשוב לך הקטע הזה, אבל מכיוון שזה חשוב לך, אני ממליץ בחום לוותר מראש על הצבע, או לחלופין להפוך את הניקוי לפעולה שבועית.

אני חושב לוותר על הצבע וללכת על כסוף. 

הבעיה היא שבתנאי תאורה מסוימים כסוף יכול להיראות בגוון של כחול... לא בטוח אם זה באמת ככה או שזה רק אני. 

נראה כמו שני צבעים שונים...

BE9BEC5A-80DA-4BB1-95FD-D3EF52DF65C3.jpeg

C13C1803-52A9-4D63-8E83-625EA21A3060.jpeg

A24E39AC-46DB-44D5-8117-1F7848458D36.jpeg

עריכה אחרונה על ידי doesnotmatter

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, doesnotmatter כתב:

מה זה אומר מוקדם יותר? 

אוטו בצבע בהיר מספיק לשטוף פעם בשבועיים, אוטו שחור אומרים שצריך פעם-פעמיים בשבוע. 

מוקדם יותר אומר, שהמררוח בין השטיפות קטן יותר...

אני שוטף את הרכב פעם החודש (זה הסדר השטיפה של העבודה) והוא נראה דיי סביר אם לא נכנסתי לא נסעתי בדרך עפר או ירד גשם מלוכלך.

הרכב צריך לשרת אותי ולט אני אותו, חשוב לי שהרכב יהיה נקי במידה סבירה בחוץ. בפנים הוא מאוד נקי (מדי פעם מוריד את הדייסון ושואב את הלכלוך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 רכבים: שחור ולבן. השחור באמת זקוק ליותר נקיונות וזה מרגיז. אם העיסקא משתלמת לך עליה.

לגבי חום - ההבדל מינורי עד לא קיים

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, חולה רכב#1 כתב:

רכב שחור בעיקרון מתנהג כמו מרקר ללכלוך.

צבע לבן יושפע פחות. 

לפי דעתי רכב בצבע כסוף הוא האופציה הטובה ביותר, גם צבע יפה ושונה ממכוניות הליסינג וגם מסווה די טוב את הלכלוך.

כסוף זאת הבחירה הראשונה  של הליסינג (למי שלא רוצה לבן)  כך שהוא יהיה דומה מאוד לעדר.

צבע כהה הלקה נשרפת יותר מהר, ולצערי זה מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, doesnotmatter כתב:

ציפוי ננו או ווקס לא פותרים את הבעיה הזאת? 

לא משנה מה אעשה תמיד שחור ייראה מלוכלך יותר מצבע בהיר?

ציפוי עוזר, יישום של אוטם צבע אחת לתקופה גם יעזור.

כדאי לציין גם שבשביל ציפוי, צריך לעשות פוליש לפני (אלא אם כן אתה רוצה לעשות את זה בצורה מאוד חאפרית).

אבל שני אלו (אוטם או ציפוי) לא מספיקים אם אתה לא שוטף בצורה נכונה, כי מהר מאוד יצטברו לך סווירלים וזה יראה רע.

זה לא אומר שבלבן לא מצטברים, פשוט הרבה יותר קשה לראות אותם ביחס לנוכחות שלהם ברכב כהה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הקודם שלי היה לבן, בסיבוב הנוכחי החלטתי שאני הולך רק על שחור.

במידה וצבע שחור היה בלתי אפשרי לתחזק לא היית רואה צבע שחור אבל אלו לא פני הדברים.

ועדין מה שאמרו כאן נכון רואים כל נשימה ונשיפה על הצבע ושבפעם הראשונה שראיתי אותו בשמש די חשכו עיניי.

ואם לא הייתה לי חניה מקורה לא הייתי הולך על זה. 

הרכב עבר ציפוי ננו אצל מומחה ועכשיו נראה פשוט מעולה ואני ממש לא מתחרט ומעדיף לראות את השחור בחניה הרבה יותר מאשר לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו: חם יותר, מתלכלך בקלות (אבל ממש), הלכה תתקלף הרבה יותר מהר מרכב בהיר, ושיקול שלדעתי הוא אפילו יותר חשוב מהפן האסתטי - מבחינת בטיחות, על הכביש, רכבים שחורים הם הכי פחות בולטים (בעיקר בלילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק - אחרי פוליש / ציפוי / וקס / עבודה מקצועית - שחור נראה מיליון דולר.

ביומיום, המיליון-דולר מתחיל להיראות כמו שקל תשעים תוך מספר ימים בודדים...

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, icohen436 כתב:

כך היה לי עם צבע אדום כהה. ואז שמתי לב שברוב המכוניות בנות 7 פלוס עם צבע מטאלי כהה שאני רואה ברחוב, כבר יש קילופי לכה מכוערים. בלבנות זה לא קורה גם בגיל 20.

בדיוק, צבע לבן גם אחרי 20 שנה ויותר, נראה כמו חדש. (אפילו לא בטיפול מדוקדק כמו שלי)

מי שרגיש לסווירלים, שעושים לו הרגשה לא נוחה/טובה - עדיף צבע לבן. (מבחינתי זאת הבחירה הראשונה, אפילו מתעקש על צבע לבן - לטעמי צבע יפה)

חלק ברכב (20 שנה) שגם שיש בו סווירלים, הם לא נראים. בכוונה בחרתי גג, שלא עבר תיקון צבע מעולם. (אני יודע, בדקתי)

נראה כאילו יצא עכשיו מהמפעל. 

619.thumb.jpg.931c78074155934f430fabaa8a4d3817.jpg

620.thumb.jpg.fbbe04ae336ca82540251a8449ca8d9b.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי רכב בצבע כסוף הוא האופציה הטובה ביותר, גם צבע יפה ושונה ממכוניות הליסינג וגם מסווה די טוב את הלכלוך.

בילבלת אותי. איך כסוף שונה ממכוניות ליסינג? זה הצבע ליסינג הכי פופלארי אחרי לבן. אפילו מכונה ״כסוף ליסינג״...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב לוותר על הצבע וללכת על כסוף. 
הבעיה היא שבתנאי תאורה מסוימים כסוף יכול להיראות בגוון של כחול... לא בטוח אם זה באמת ככה או שזה רק אני. 

נראה כמו שני צבעים שונים...

וזו בעיה כי? אגב, הצבעים הכי יפים בעיני הם אלא שמשנים קצת גוון בתנאי תאורה שונים. דווקא לכסוף יש פחות נטיה לזה, אבל כמו עם כל צבע, יש כסוף ויש כסוף...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ על שחור, בעייתי מאוד בניקיון כמו שאמרו כאן (במיוחד בארצינו המאובקת).

היה לי פעם אוטו שחור - חצי שעה אחרי השטיפה כבר היה ניתן להבחין באבק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי שחור, ואם אני שם את כל השיקולים על המאזניים, החסרונות עולים על היתרונות (הבודדים שיש).

אני מאוד אוהב רכבים לבנים, הבעיה ברכב הספציפי שלי שלבן זה הכי מונית שיש (למרות שמאוד יפה). אך גם שחור מאוד מחמיא לו. 

הדבר הכי מעצבן מבחינתי זה שכללללללללל החורף אני מוצא חתולים שמניחים את התחת הפרוותי שלהם על הרכב כדי להתחמם אחרי שהתפלשו להנאתם בכל פחי הזבל בשכונה. הכתמים שהם משאירים פשוט נוראיים :( 

בקיץ זה פחות קורה כי הרכב לוהט רוב הזמן.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...