Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפרסור t-max לניפוח צמיגים לרכב פרטי זה אובר קיל?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, יש לי גם מד לחץ ידני קטן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי, זה מנפח צמיג ריק לגמרי מהאוויר תוך כמה דקות בודדות.
קצב ניפוח כ 3 שניות ל 1psi כאשר אני מוסיף את מה שחסר בצמיג כמעט מלא.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לא התעמקתי בזה - אין לי לא משאית ולא אוטובוס.
קניתי קומפרסור עם נתונים כאלה שיכול למלא אוויר בכל רכב פרטי/ מסחרי/ ג'יפון שקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להזמין דווקא את הדגם 85p שמתחבר לוונטיל ע״י הברגה ועולה באמזון 59.99 $+32 $ דמי מישלוח, אבל משהו שם לא ברור לי, מצוין שהקומפרסור נמכר בתוספת חוט מאריך 32 ס״מ, מה זה בדיוק החוט מאריך הזה? הדגם 84p בקישור שצירפת לא מסופק עם החוט מאריך הזה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שלרכב פרטי וג'יפונים, חבל ללכת על ה-TMAX המעולה שינפח 8 ו-12 צמיגים של ג'יפ גדול ברצף, בלי ירידה בתפוקה ובלי להישרף (בדוק).

פשוט בזבוז להשתמש בו לחירום. 

עדיף ללכת על משהו כמו https://www.azrieli.com/o/927b3355-9492-4d56-a426-bfca9fbf7fbe?gclid=Cj0KCQiA3smABhCjARIsAKtrg6K9np5ckZ6MikCia0jAZfCh_yq072E9Wg_OmsfFDuQrwdoMnysTUDoaAjGIEALw_wcB .

בוכנה כפולה, ינפח 4 צמיגים ברצף בלי בעייה ומהר. 

עריכה אחרונה על ידי micha

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 20:37, vladclar כתב:

יש לי כבר שנה וחצי את הקומפרסור הזה

https://www.amazon.com/dp/B01MS75ZMY/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_hdgeGb66WK9RM?_encoding=UTF8&psc=1
מספיק מעל ומעבר לכל רכב פרטי/ מסחרי עם צמיגים בקוטר עד 31 אינץ' . מנפח במהירות זהה לקומפרסורים בתחנות דלק.
תוצרת קנדה. חברה שמתמחה בכל סוגי קומרסורים ( מהקטנים ועד תעשייתיים ).

עדכון: הוזמן בסוף מאמזון הדגם היותר חזק/גדול  viair 88p , עכשיו רק נשאר לקוות שיגיע מהר ויעשה את העבודה.

אגב, חבילות שנרכשו/הוזמנו מאמזון מגיעות עד אליי לבית או לסניף הדואר הקרוב ומשם עליי לאסוף אותם?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. אל תשכח לספר איך עובד ( לדעתך ).
החבילות מגיעות לרוב עם שליח עד לבית, אבל אתה יכול לבחור נקודת המסירה במידה ואין מישהו שיכול לקבל בבית את החבילה. יש גם אפשרות שישאיר בארון חשמל ( במידה ותסכים לזה ).
וגם תלוי דרך מי זה מגיע, DHL או דואר ישראל.
אני מניח שתוך שבוע הקומפרסור אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

הקומפרסור הגיע, הוזמן ביום שישי ועוד באותו היום כבר נשלח מניו גירזי בארה״ב, היום בשעה 10 וחצי בבוקר השליח כבר היה אצלי בבית.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שקצת התאכזבתי מאחר ובהזמנה מצוין במפורש שבנוסף לקומפרסור מגיע גם מד לחץ אוויר ידני דיגיטלי מתנה והוא לא הגיע בחבילה, כמובן שאין לי הוכחות שהוא באמת לא נשלח עם החבילה או שאולי נלקח/ נגנב פה בארץ, יש למי לפנות בעניין? שווה בכלל להתעסק בזה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2021 בשעה 08:37, vladclar כתב:

תתחדש. אל תשכח לספר איך עובד ( לדעתך ).
החבילות מגיעות לרוב עם שליח עד לבית, אבל אתה יכול לבחור נקודת המסירה במידה ואין מישהו שיכול לקבל בבית את החבילה. יש גם אפשרות שישאיר בארון חשמל ( במידה ותסכים לזה ).
וגם תלוי דרך מי זה מגיע, DHL או דואר ישראל.
אני מניח שתוך שבוע הקומפרסור אצלך.

עדכון:

ניפחתי כרגע צמיג 235/55/16 עם פנצ׳ר מאפס ל 35 +שלושה צמיגים זהים נוספים מ20 ל 35 רצוף והקומפרסור אומנם התחמם אבל נתן עבודה מעולה תוך כמה דקות בודדות, אני מבסוט ממנו מאוד, באמת קומפרסור איכותי, קומפקטי אך עוצמתי מאוד שמספיק בהחלט לניפוח צמיגים של רכב פרטי/suv/גיפים ואפילו משאיות קטנות, 

בהחלט אחת הרכישות היותר טובות ומספקות שביצעתי לאחרונה.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...