Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפרסור t-max לניפוח צמיגים לרכב פרטי זה אובר קיל?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם על הקומפרסור הזה? יש האומרים שהוא החזק ביותר שקיים היום בשוק? אני מחפש משהו חזק ומיקצועי שמסוגל לנפח צמיג גדול אפילו מאפס ללא אוויר בכלל? המחיר שלו לא זול בסביבות ה700 ₪.

אשמח לשמוע עוד המלצות על קומפרסורים איכותיים ממתכת עם בוכנה כפולה שמסוגלים לעשות את העבודה לא פחות טוב ממנו במחירים קצת יותר זולים עד 300 ₪.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר שנה וחצי את הקומפרסור הזה

https://www.amazon.com/dp/B01MS75ZMY/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_hdgeGb66WK9RM?_encoding=UTF8&psc=1
מספיק מעל ומעבר לכל רכב פרטי/ מסחרי עם צמיגים בקוטר עד 31 אינץ' . מנפח במהירות זהה לקומפרסורים בתחנות דלק.
תוצרת קנדה. חברה שמתמחה בכל סוגי קומרסורים ( מהקטנים ועד תעשייתיים ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה הזאת(קורונה) אני מעדיף לרכוש משהו מהארץ שיגיע במשלוח יותר מהר,אם יש למישהו קישור לאתר טוב ואמין בארץ שמוכר קומפרסור אייכותי חזק ושקט והכי חשוב לא סיני אני אשמח אם ישתף אותו פה.

אגב, מה עדיף קומפרסור שמתחבר למצת או כזה שמתחבר עם ״תנינים״ לקוטביי המצבר?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנות מאמזון מגיעות די מהר, אין סיבה להירתע מזמן השילוח. להזמנה האחרונה שלי מאמזון לקח 6 ימים מרגע הקליק עד רגע השימוש.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון לא לשימוש קבוע אלה רק לשעת חירום, אבל בדיוק אתמול הגעתי לרכב וגיליתי שאין לי בכלל אוויר בגלגל(235/55/16) ואין לי שום אפשרות לנפח אותו אפילו כדי לנסוע לצמיגייה , היה לי בבגאז את הקומפרסור הפשוט ב50 ₪ שאחריי כמה דקות התחמם ושבק חיים ולא ניפח כלום.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הקומפרסור שצירפתי לך מאמאזון מספיק מעל ומעבר לצרכים שלך, עולה 300₪, קומפקטי,שקט.
אתמול הוצאתי חבילה מאמאזון שהיתה בדרך 5 ימים בלבד מיום ההזמנה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את שני הקומפרסורים.

את הטימקס רכשתי לאחרונה, הוא פצצה של מכשיר. 

הקומפרסור של viair מצויין. למרות שהוא קטן, הוא ממזר גדול, ולמעשה השתמשתי בו לניפוח הצמיגים של הלנדקרוזר ביציאה מהשטח. 

לרכב פרטי הוא מצוין ומספק מעל ומעבר. היתרון הגדול שלו זה שהוא קטן, ונמצא אצלי קבוע בא המטען של ה 208. 

חפש כמה הוא עולה באישטח או בחנויות מקוונות אחרות.  

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, vladclar כתב:

אז הקומפרסור שצירפתי לך מאמאזון מספיק מעל ומעבר לצרכים שלך, עולה 300₪, קומפקטי,שקט.
אתמול הוצאתי חבילה מאמאזון שהיתה בדרך 5 ימים בלבד מיום ההזמנה.

יש מלא דגמים בשלל מחירים, הדגם שצירפת בלינק זה הדגם הכי קטן?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה הדגם הכי חזק שאפשר עוד לחבר למצת הרכב. יש לך בלינק שצירפתי בתחתית העמוד טבלת הדגמים עם גודל מרבי של הצמיג שכל אחד מהם מסוגל לנפח. מידות חיצוניות של הקומפרסורים האלה די זהות.
הדגמים היותר חזקים חייבים לחבר ישירות למצבר ( שזה גם בסדר ).
שים לב, יש דגמים עם חיבור סיבובי לצמיג ויש עם שסתום ( מה שצירפתי עם שסתום ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, 85p זה בדיוק כמו 84p, רק עם חיבור סיבובי ( הברגה ) לצמיג. עדיין מתחבר לחשמל ממצת הרכב .
87p לוקח חשמל כבר ישירות מהמצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן נכון ראיתי את זה עכשיו, מה דעתך ה84p מתאים ללא בעיה לניפוח אוויר לצמיג  235/55/16 בלי אוויר בכלל?

אני מבין שגם אין דמי מיסים/מכס/עמלות על הזמנה של הדגם הזה, נכון?

הקומפרסור הזה שקט יחסית בזמן פעולה?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בהתחלה - 300₪ כולל הכל עד הבית. מנפח צמיגים שלך בלי בעיה. יותר שקט מרוב הקומפרסורים, אבל עדיין יש רעש.
מה שאתה צריך לדעת, שהצג מראה לחץ אוויר נכון רק כאשר הקומפרסור מכובה . בזמן הניפוח מה שהוא מראה לא מדוייק.
אה... ויש למכשיר כפתור כיבוי, לא צריך להוציא מהמצת כל פעם כדי לכבות ולבדוק מה הלחץ הנכון על הצג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...