Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חתולי רחוב בבניין מגורים - מה אפשר לעשות?

Overdrive
שימו לב! השרשור הזה בן 890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הבנתי, אז זה לא שפיזית היית במרחק קילומטרים מהבניין

נכון, אבל פיזית גם לא הייתי בשטח הבניין, ליטרלי לא יצאתי מהבית ביום הזה וכך גם אמא שלי שעבדה בחדר לידי. זה לא נחשב אליבי אם היא יכולה להעיד על דבר כזה?

בינתיים על מנת לוודא שהתיק ייסגר מחוסר אשמה אני מנסה לגבות עדות משכנים בבניין אם הם יודעים מה היה שם באותו רגע שהחתול נפגע ויכולים להעיד כי מהמצלמות אין סיכוי להוציא משהו, במידה והחוקר מחליט לסגור את התיק מחוסר ראיות אפשר לשנות את ההחלטה הזאת? אפשר להגיע עצמאית לתחנת משטרה עם עד שיעיד שנכח ברגע הפגיעה בחתול ושלא הייתי שם?

עריכה אחרונה על ידי Overdrive

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Overdrive כתב:

נכון, אבל פיזית גם לא הייתי בשטח הבניין, ליטרלי לא יצאתי מהבית ביום הזה וכך גם אמא שלי שעבדה בחדר לידי. זה לא נחשב אליבי אם היא יכולה להעיד על דבר כזה?

בינתיים על מנת לוודא שהתיק ייסגר מחוסר אשמה אני מנסה לגבות עדות משכנים בבניין אם הם יודעים מה היה שם באותו רגע שהחתול נפגע ויכולים להעיד כי מהמצלמות אין סיכוי להוציא משהו, במידה והחוקר מחליט לסגור את התיק מחוסר ראיות אפשר לשנות את ההחלטה הזאת? אפשר להגיע עצמאית לתחנת משטרה עם עד שיעיד שנכח ברגע הפגיעה בחתול ושלא הייתי שם?

פיזית היית בשטח הבניין, הדירה שאתה גר בה נמצאת בבניין, אתה מתכוון שלא יצאת משטח הדירה.

זה נחשב אליבי, אבל כבת משפחה זה אליבי פחות חזק מאשר 4-5 סטודנטים שאינם בני משפחה :)

תיזהר כשאתה מדבר עם השכנים, שזה לא ייחשב כשיבוש הליכי משפט!

במידה והחוקר מחליט לסגור מחוסר ראיות אפשר לערער.

רצוי לא להגיע עצמאית לתחנת משטרה עם עד, אלא שהעד יגיע בעצמו, ליווי שלך את העד עלול להחשב שיבוש הליכי משפט (לא סביר, אלא אם "יחפשו אותך", אבל תדאג להיות יותר צדיק מהאפיפיור פה).

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש--הבעיה שלך בחיים היא שאתה אדם נורמטיבי.

עם חלאות כאלו צריך להיות משוגע ובריון. זה מלכתחילה. היית צריך לאמץ בתחילת השנה בתור התחלה את העצות של falou, ואז להקצין כמה שיותר.

התגובה שלי לא ממש עוזרת כרגע אבל זה מעצבן אותי כ"כ שהייתי חייב לכתוב..

אגב, המלטות כבר היו לכם בחצר? בדרך כלל גוררות פרעושים חודש-חודשיים אח"כ.

• רעיון טוב! 4

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3 שאני אבין ליאור, מה שאתה אומר בעצם הוא שכשאתה נחקר באזהרה יש לך רישום פלילי עד *שאתה* תוכיח אחרת (= שאתה לא אשם)? מה זה הדבר ההזוי הזה? הוא אשכרה צריך לעבוד עכשיו בלהשיג אליבי בשביל להוכיח שהוא לא רצח חתול, מה שהוא בבירור לא עשה?!?!?!

לפני שעה, Overdrive כתב:

שכנה אחת עם עבר נפשי, אישה מבוגרת שלא דוברת עברית. שכן אחר טבעוני קיצוני בשנות ה-40 לחייו בערך. אני גר בבניין הזה מעל 20 שנה ואין שכן אחד כולל הועד שלא ניסה והסביר להם במילים והזמין את העירייה והמשטרה ומה לא, אין עם מי לדבר.

אחלה. אז בעצם ניסיתם כל מה שאפשר במסגרת החוק ושום דבר לא עזר (וההפך, זה רק פגע בך), יפה. אז המלצתי האישית היא: אחרי שעניין התלונה יסגר לטובה, תפוס את הטבעוני בן ה-40 לקפה, אולי אפילו תזמין חברים, אבל קפה חזק כזה וטוב, שאחריו הוא לא ירצה לשתות בשום מקום אחר. אין כמו הכנסת אורחים ראויה לפתור סכסוכים עם אנשים נחמדים שכאלה

לפני כשעה, Be roo כתב:

בריונות לא חייבת להיות בכח פיזי. 

כמובן שלא, וברור שהם בריונים, הכוונה הייתה שהם לא בריונים מהסוג שכוס הקפה למעלה לא תפתור ו/או תגרום להשלכות נגד (מלבד פתרון הבעיה לצמיתות)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, אליה כתב:

פות"ש--הבעיה שלך בחיים היא שאתה אדם נורמטיבי.

עם חלאות כאלו צריך להיות משוגע ובריון. זה מלכתחילה. היית צריך לאמץ בתחילת השנה בתור התחלה את העצות של falou, ואז להקצין כמה שיותר.

התגובה שלי לא ממש עוזרת כרגע אבל זה מעצבן אותי כ"כ שהייתי חייב לכתוב..

אגב, המלטות כבר היו לכם בחצר? בדרך כלל גוררות פרעושים חודש-חודשיים אח"כ.

אחרי שניסיתי לפנות אליהם בנימוס ושום דבר לא עזר גם העצבים שלי עלו והיו ויכוחים מאוד קשים ביני לבינם אבל כמובן שמעולם ללא אלימות. השכן שהתלונן גם טען שתקפתי אותו אבל למזלי באותו יום שבו קרתה ההיתקלות הזאת שבה צרחתי את חיי עליו הלכתי ישר לחדר הבקרה של הבניין וצילמתי את ההקלטה של התקרית ממצלמות הוידאו שבה רואים בבירור שלא תקפתי אותו כי במהלכה הוא אפילו אמר לי "בוא תרביץ לי" כי הבנתי שזה בדיוק מה שהוא רצה ולפחות את זה הצלחתי להפריך בחקירה. לצערי זה מאוחר מדי לתפוס במצלמות את רגע הפגיעה בחתול כדי להוכיח שלא הייתי שם בכלל כי נמחקו ההקלטות בפרק הזמן הזה.

המלטות היו המון לאורך השנים כי מדובר בסיטואציה שנמשכת כבר שנים על גבי שנים, בגלל שלהקות של חתולים באות לכאן ללא הפסקה כל כמה שנים מגיעים מהפיקוח העירוני לסרס את כל חתולי הסביבה ומחזירים אותם בדיוק לאותו מקום (קרי הבניין) כי לפי החוק אסור אפילו להעביר אותם למקום אחר, ובזמן שבאופן טבעי חתולים מסורסים שהפכו את סביבת הבניין לבית שלהם ימותו באופן טבעי יצטרפו אחרים לא מסורסים שמקבלים כאן חצי פנסיון על בסיס יומי וחוזר חלילה כל עניין ההמלטות.

עריכה אחרונה על ידי Overdrive

How sky is the limit if there are footprints on the moon?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Overdrive כתב:

במהלך הויכוחים המילוליים איתי שניהם מדברים ברוסית

במפגש הבא תקליט אותם בנייד. אח"כ תבקש מחבר דובר רוסית שיתרגם לך. אולי תוכל להוציא משהו שיפליל אותם. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Overdrive כתב:

לצערי זה מאוחר מדי לתפוס במצלמות את רגע הפגיעה בחתול כדי להוכיח שלא הייתי שם בכלל כי נמחקו ההקלטות בפרק הזמן הזה.

ראיות ראיות ראיות, כל הסיפור סובב סביב הדבר הזה. אין לך ראיות חוץ ממה שצילמת באותו הרגע. 

ממה שאני מבין וועד הבית לצידך (אני מקווה). תפנה אליו היום ותבקש שמערכת וידאו סגורה תשמור וידאו - שנה ומעלה. 

אתה צריך לעשות את זה אלגנט. תנסה להחריש את הנושא הזה כמה שיותר מהשכנים הללו. תוסיפו עוד מצלמות, מיקרופונים.

עלות שידרוג לא נראה לי גבוהה יחסית מבחינת הוספת גיבוי. 

אתה במלחמה של שנים אז אתה צריך לדאוג כבר עכשיו לעימות הבא. בסופו של דבר, יש להם יותר הוכחות ממה שיש לך. אתה צריך לשנות את המאזן הזה. 

צריך לבחון את הגישה למצלמות וכדומה - למי יש את המפתח למצלמות? 

נ.ב.

פעם הבאה תביא עורך דין, בלי עו"ד אתה לא מדבר. 

עורך דין טוב ידע להכין אותך לחקירה במשטרה

נ.ב.2

יש לך אנשים במשטרה? פיקוח העירייה? ווטרינטור העירייה? 

הגיע הזמן להכניס אנשים או למצוא את האנשים במשפחה שמתעסקים בנושאים הללו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 23:15, falou כתב:

זאת שזורקת עצמות, שים לה אותן בתיבת הדואר, עם קצת נקניקיות וקקי של חתולים. שתבין את הרמז.

את האוכל היבש, תשאיר להם על המכוניות.

עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

בנוסף, אשמח אם תשתף מאיזה אזור אתה בארץ.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.1.2021 בשעה 08:45, DareDevil כתב:

מדהים אותי שלא ניסית את הדבר הזה.. תנסה לפחות יהיה לך דיווח במערכת מסודרת. כזה שמקבל סוג של תוקף "משפטי". גם אם לא יקרה שום דבר עם הדיווחים שלך.

הנה הוכחה שזה עובד

https://www.gov.il/he/departments/general/fines_against_environmental_pollutants

בהדגשה "השלכת פסולת שהיא שיירי מזון בכמות קטנה, קליפות, ניירות, אריזות קטנות, בקבוקים, בדלי סיגריות וכד'"

אז לא אתה תעשה את זה אלא מישהו אחר. אתה חייב לצרף כמה אנשים למאבק הזה.. זה פשוט מאוד וחבל לפספס כזה כלי.

חבל שאתה צועק. תראה לאן הגעת עם צעקות במקרה הראשון של גופת חתול

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

הקשר בין ראיות הוא נתון בכלל לשיקול דעת של החוקר.

לשם ההבהרה - עצם כך שאדם מסוים היה במקום X, ובמקום X התרחשה עבירה לכאורה. אינו יוצר קשר של האדם לעבירה.

צריך את הקשר הנוסף - שהאדם היה במקום X בזמן או בסמוך להתרחשות העבירה

אם כך אז במידה והחתול נרצח בכוונה ולא נדרס בטעות, יותר סביר שהמאכילים רצחו את החתול ולא הבחור, כי הם מתעסקים עם החתולים באופן תדיר והוא לא. 
מעניין אם לקחו מהם גם טביעות אצבע וצילמו אותם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שהאפליקציה של נאמני ניקיון לא רלוונטית למקרה אלא אם המאכילים עושים את זה תוך כדי נסיעה לאחור עם סובארו ג'סטי שלהם..

למרות שהאימייל גם סבבה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מנסה פה קצת הפוך על הפוך.

אם אתה גם ככה מנקה את שאריות האוכל (אפשר לצרף כמה שכנים למאמץ), תביא לחתולים אוכל יבש, ושים אותו במיקום אחר.

כשהאוכל היבש מפוזר, החתולים פחות לחוצים שהחתול האחר ייקח להם את האוכל, והם יעברו להאכלה שקטה ומסודרת במקום אחר.

ככה אי אפשר יהיה לטעון נגדך כלום ושומדבר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה להשקיע מאמץ וכבר לקנות עמדת האכלת חתולים קבועה, אחת בלבד. אולי לקבע את זה דרך ישיבת וועד

צריך לגרום לבעיה של הבניין להפוך להיות הבעיה של המאכילים.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עם הארלי שמור בקנאות, משפריץ מסביב לאופנוע חומץ והם לא מתקרבים לאופנע שלו, הם שונאים חומץ, אבל כל כמה ימים צריך לחדש אחרת זה מתפוגג והם חוזרים לשבת לו על האופנוע, גם שהוא מכוסה... 

אני בכללי אוהב חתולים ובעד להאכיל אותם ולחתולים יש הרבה יתרונות,

בברית המועצות לצורך העניין לכל משפחה כמעט היה חתול כי הם הורגים מזיקים ג'וקים 

וגם עכברים לא נכנסים לאזור שבו נמצאים חתולים, אבל יש להאכיל כך שישמר הניקיון בבניין כמובן.

עריכה אחרונה על ידי Mega
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...