Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

יש גם מנועי 4 צילינדר שצורכים קרוב לזה, אז הכל יחסי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, f31 כתב:

כי בגיל שלו תפסתם טרמפים והייתם צריכים לחורר כרטיסיות (או שהייתם יכולים להרשות לעצמכם איזה פיאט אונו או סיטרואן ויזה),

לא אומר שהוא צריך.

זהו, זאת בדיוק הגישה של אנשים מבוגרים, שתמיד הטריפה אותי - "אני בגילך אכלתי ח#א, אז גם אתה חייב".

פות"ש, נשמע שאתה יודע למה אתה נכנס, בהצלחה וסע בדרכים טובות.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, סולל הדרך כתב:

אז מה שאתה בעצם אומר זה לא לעודד פלורליזם, חופש ביטוי ולהתמקד בחשיבת יחד?

וזה לא מרחיק אנשים... אולי רק את אלו שלא מצביעים לבנאדם מסויים שמעודד את מה שהצעת.

אתם מחפשים רק תגובות אוהדות ומפרגנות, תשלחו את ההודעות שלכם בואטסאפ לאימא ואבא

בפורום פתוח יש מגוון דעות, גם אם הם לא תמיד לרוחו של פותח השרשור... ככה זה!

מה שאני אומר 

שבחור טבעוני שיכנס למסעדה בשרית (או למפגש חברים של @transporer) ויתחיל להשמיע את הדעות הנבונות שלו אצל אנשים שמראש הם לא קהל היעד שלו

הוא סתם איש מוזר ונודניק

ולא, אין שום קשר לחופש הביטוי

האיש חופשי לומר מה שבא לו מתי שבא לו

יש קשר לקצת טאקט

• אהבתי 6
  • מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי כרווק רכב 7 מקומות (סובארו DL סטיישן עם ספסל נוסף חחח....) האמת, התמלאו די מהר. זה נקרא בחסידות 'להכין כלים לשפע'.

אח"כ קניתי אוטובוס אבל זה כבר סיפור אחר

לפני 19 שעות, lanosforce כתב:

סוף סוף אני לא על תקן "מפגר ראשי" - אני מקווה

תיקון: מיפאגר

לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

מה שכן אם הרכב הוא רק סופש"י אני לא הייתי עושה לו מקיף.

מחזק.

אם אתה נוסע מעט ולפי מה שאתה מתאר הנהיגה היא 'כמו זקן' הייתי מוותר על המקיף וממגן את האוטו בעצמי (קודן עם עלוקה, כספת למחשב רכב ואפילו מנעול הגה). ניתן לבטל גם כעת ולקבל החזר.

הייתי גם מפקפק על כדאיות צד ג' אבל ייתנו לי מכות🤕

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, tinoki כתב:

גם אני רכשתי כרווק רכב 7 מקומות (סובארו DL סטיישן עם ספסל נוסף חחח....) האמת, התמלאו די מהר. זה נקרא בחסידות 'להכין כלים לשפע'.

אח"כ קניתי אוטובוס אבל זה כבר סיפור אחר

תיקון: מיפאגר

מחזק.

אם אתה נוסע מעט ולפי מה שאתה מתאר הנהיגה היא 'כמו זקן' הייתי מוותר על המקיף וממגן את האוטו בעצמי (קודן עם עלוקה, כספת למחשב רכב ואפילו מנעול הגה). ניתן לבטל גם כעת ולקבל החזר.

חשבתי על זה , ההבדל היה מאוד משמעותי (סדר גודל של 4000) , אבל אני גר בשכונה שלצערי נחשבת לא כמאירה פנים , ואין לי חנייה פרטית והרכב חונה ככל הרכבים , ואני לא מתכוון

לזה בהתנשאות , גניבה , פריצה , גרירה של האוטו בפעימת לב אפשרית , אולי אני יותר מדי קיצוני , אז הסמכתי לעצמי שאם השנה תעבור בשלום , שנה הבאה צד ג' , סך הכל השקעה של "4000"

בשביל השקט הנפשי והבונוס שחס ושלום בתאונה גם הרכב שלי מכוסה (במיוחד במקרי טוטאלוס).

עריכה אחרונה על ידי ProCC
  • אהבתי 1

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 39 דקות, סולל הדרך כתב:

אז מה שאתה בעצם אומר זה לא לעודד פלורליזם, חופש ביטוי ולהתמקד בחשיבת יחד?

וזה לא מרחיק אנשים... אולי רק את אלו שלא מצביעים לבנאדם מסויים שמעודד את מה שהצעת

פלורליזם זה אחלה, אבל זה גם מצד שני אנחנו כחובבי רכב לא רוצים שאנשים יחשבו פעמיים אם לשתף פה כאלה רכישות לא רציונליות ומעניינות. בשרשור אחר שיתפת תמונות של שעונים שעולים סכומים של 5 ספרות. אם היית מקבל הרבה תגובות מצקצקות של סופרי אפונים ומחשבי לוח שפיצר היית טורח להמשיך לשתף אותנו ולהעשיר את הפורום? לא חושב.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החברים שהראו לי דרך אחרת אני מאמין שעשו זאת מכוונה טובה , לעזור לבנאדם לחסוך לעתיד קשה , זה סוג רצון לעזור , גם אם זה באמירה של דברים לא נעימים

אני לא נפגע , אני שומע את כל הצדדים , נכון לא תמיד הכל ורוד וצריך אנשים שיחזירו אותך למציאות , אז תודה לכולם 😄

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ProCC , ראשית לא  הייתי פותח בהסתייגות ש''אני לא ערס למרות שרכשתי ב.מ.וו'''.

מי שלא מצליח לצאת מתבנית חשיבה שב.מ.וו זה רק לערסים... שיהיה בריא.

קנית מכונית שתמיד רצית, סוג של חלום.. איזה כיף לך, שמח עבורך.

תהנה, תן בראש,  סע בדרכים טובות.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2021 בשעה 22:42, ProCC כתב:

ערב טוב , 

קודם כל אני לא ערס , מבטיח ! (אפילו חלק מחברי הפורום יעידו על כך) , מאז שאני ילד היית לי חיבה לרכבי BMW , משהו במכוניות שלהם באמת מרגיש לי את חווית הנהיגה שמראה לך שיש יותר מנסיעה מ A ל B בחיים.

בתור ילד היה לי פוסטרים של X6 , X5 ,  E90 וכמובן ה CSi E24 , היית לי חיבה את השילוב של ג'יפ גבוהה והתנהגות כביש גבוהה .

אז כיום בן 24 , רווק  שמשכיר דירה ולא נולד להורים עשירים ומכונאי אופנועים צעיר , הגשמתי את אחד החלומות שתמיד רציתי להשיג .

אז הכלה 

BMW X5 (E70) 4.8 V8.

שנת 2010 (ייצור 2009) 

יבוא אישי 

יד 3 

ק"מ : 150,000

מנוע :4800

7 מקומות.

הדגם האמריקאי המאובזר ביותר , עם כל התוספות בניהם : סנארוף כפול וענק , כיסאות מחוממים , חשמליים ומתכוונים באופן מלא כולל תמיכת גב , הגה מחומם , מזגן דיגטלי בשורה שנייה 

הגה מתכוון ,  ACTIVE ROLL BAR , בולמי אוויר מאחורה , פנסי אנג'ל EYES מקוריים , חיישני 360 , כניסה ונעילה ללא מפתח  ועוד.

על המנוע

מנוע 8 צילינדרים , מגרגר להנאתו בסרק , מודיע לך שהוא כן ואם תצטרך רק תבקש , הוא מוכן .

לחיצה על גז דווקא לתגובה של סוס עצבני שמתחרה על חייו , המפלצת הכבדה הזאת עם האחיזה של 4X4 גורם לדבר הזה להשתגר בכל לחיצה.

המנוע משתף פעולה איתך עד 8,000 אדום , הגיר מעולה , בעת דרישה לכוח ( במיוחד במצב ספורט) תגובה מאוד מהירה וטובה להורדת הילוך , אם כן להגיד בעיר קצת לפעמים מרגיש שמתבלבל ויש מכה בין הילוך 2 ל 3 .

הבעלים הקודם השקיע באוטו והחליף את זוג בולמי האוויר האחוריים (מחלה ידוע ברכב ) , רדיאטור , משולשים , ועוד כמה צינורות , בנוסף הושקע מערכת בעלות של 8 אלף (באסה שהיחידה נפרדת מהמסך)

אני קניתי את האוטו בידיעה שיש נזילה מהמסרק הגה שעולתו עלתה לי 4000 ש"ח , והתקלה הידועה של 4X4 עם הגיר הפלסטיק שהולך בתיבת העברהה (החלק בדרך לארץ בעלות מצחיקה של 150 ש"ח) (בארץ רצו 3000 כולל עבודה , מצחיקים).

חוץ מזה האוטו יציב כמו בטונה שמחוברת לכביש , פנייה במהירות גבוהה מרגישה בטוחה יותר מכל רכב שכמעט נהגתי בסגמנט הזה , האוטו עם כל המשקל שלו לא מתנדנד בפניות , אין הרגשה של ספינה מהלכת , בקיצור 

כל מה שחלמתי ורציתי , ג'יפ BMW...

ראשית, תתחדש ותהנה.

משהו מעניין אותי.

אתה יודע מהיכן הרכב הגיע במקור?, איזו מדינה?, הוא הגיע כחדש או יד שנייה?.

שאתה אומר מתלה אוויר, אתה מתכוון שיש כרית אוויר?, זה לא מתלה כמו שהיה בסיטרואן או כן?.

תמיד יש משהו מצחיק בזה שהרכב שרכשת עלה לך 50 אלף שקל, והביטוח עולה 7 אלף, זה לא נשמע הגיוני הדברים של הביטוחים האלה ובעיקר גם מעצבן.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ProCC כתב:

החלטה כלכלית זה לא , בשום צורה , בשום אופן , ואין לי ירושה ואני לא עשיר .

מהנסיון שלי - ההחלטות הלא כלכליות בחיים הן בד"כ אלו שאתה הכי נהנה מהן והכי למד מהן. 

וגם הבנתי מקריאה כאן שיש לך סדנא משלך אז כלים יש, גישה אלקטרו-מכאנית לפתרון תקלות יש - לך על זה ב200 לא ב100. 

אפרופו להרבה רכבים שמגיעים עם מתלי אוויר בד"כ גם יש אופציה לבולמים רגילים או שאפשר לעשות להם הסבה - להרבה מאוד מרצדסים בארה"ב עושים את ההסבה הזו ברגע שהמתלים המקוריים נהרסים וסה"כ אנשים מאוד מרוצים מזה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tinoki כתב:

גידור סיכונים. לשנה הראשונה יש טעם לבטח את הרכב, אפילו אם זה רק לתחושה שכן זה יהיה מאוד מבאס לאבד 50,000 שקל מבלי ליהנות מהם אם מחר מישהו יחליט מחר שבא לו לחצות צומות באדום ופתוח השרשור בדיוק יהיה בדרכו או שסתם מישהו יחשוק ב-X5 לחלפים. להמשך, מכיוון שמדובר בעלות גבוה מאוד של ביטוח, אז כן, אפשר לוותר בשנה הבאה על מקיף ולהסתפק בחובה וצד ג'. 

לפני 23 דקות, ariel000 כתב:

תמיד יש משהו מצחיק בזה שהרכב שרכשת עלה לך 50 אלף שקל, והביטוח עולה 7 אלף, זה לא נשמע הגיוני הדברים של הביטוחים האלה ובעיקר גם מעצבן.

להערכתי, זה סתם מס "רכשת רכב של עשירים" של חברות הביטוח. לא מצליח לחשוב על שום סיבה אחרת. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבות לביטוח היקר - בעלים צעיר, שכונה לא מי יודע מה, אולי סטטיסטיקה בעייתית של הדגם. כמובן לא נאמר דבר על סקר השוק וניהול המו"מ שכן או לא בוצעו נכון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

פלורליזם זה אחלה, אבל זה גם מצד שני אנחנו כחובבי רכב לא רוצים שאנשים יחשבו פעמיים אם לשתף פה כאלה רכישות לא רציונליות ומעניינות. בשרשור אחר שיתפת תמונות של שעונים שעולים סכומים של 5 ספרות. אם היית מקבל הרבה תגובות מצקצקות של סופרי אפונים ומחשבי לוח שפיצר היית טורח להמשיך לשתף אותנו ולהעשיר את הפורום? לא חושב.

אם פותח השרשור היה מעלה תמונה של הרכב והיה אומר "אני לא ערס (שזה מידע חשוב), הגשמתי חלום והתחדשתי..."

אף אחד לא היה שואל אותו אם הוא מגיע מרקע מבוסס, יש לו דירה משלו וכנראה אפילו לא שואלים בן כמה הוא.

במקרה הזה הדיון היה ענייני לגופו של רכב והגשמת החלום.

אבל.... (וזה אבל גדול!) פותח השרשור הוא זה שבחר לשתף אותנו במידע אישי ולכן יש לגיטימיות להתייחסות למידע שהוא העלה.
אני מניח שאם פותח השרשור היה חי בתחושה של "אחרי המבול" הוא לא היה טורח לשתף אותנו במידע, אבל כנראה שבתת מודע הרכישה הזאת, בתנאים הנוכחים מייצרת אצו חששות וחוסר נוחות.

כל אחד בוחר לעצמו סדרי עדיפיות בחיים וכל עוד הם נושאים באחריות לבחירות שלהם הכל טוב!
חוזר לספור אפונים ושטרות של 100 דולר בארנק.... 

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל דרך,ברור שהרכישה מלווה בספקות.

ככה זה עם כל רכישה אמוציונלית,המוח יהיה שם לתת את הקול הרציונלי שנגדו בוצעה ההחלטה.

אז לדעתך הוא צריך לקנות סוזוקי סלריו בת 3 שנים ו8 חודשים ולסוע עליה עד שתתפרק ותוך כדי לקבור את עצמו במשכנתא 30 שנה קדימה.

האם הדרך שאתה וספריאל מצדדים בה לא מלווה בספקות?

כל עוד ההתנהלות הכלכלית שקולה והכיס מאפשר הייתי עושה בול אותו דבר(לא ג'יפון של BMW אבל BRZ/IS300) וקשה לי ממש להאמין שעוד 20 שנה מאותו הרגע אני אסתכל אחורה ואתחרט על זה.

יהיה לי את כל החיים לקנות קורולה בת 3 ולסוע עליה עד שתתפרק כי ישנם שיקולים אחרים וחשובים יותר,כרגע סדר העדיפויות מאפשר להגשים חלומות מוטוריים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...